škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Döşemecioğlundan bej kılıf taktıranlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı proteusum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,bende A7 style var,içi bej oldugundan aynı renk kılıf yaptırmak istedim ama temizlik acısından sıkıntı yaratır mı?Kullanan var mı?

Çevrimdışı ZIPKIN60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben taktirdim gercekten uyumlu cok guzel tavsiye ederim dosemeciye 30tl verdim 15dkda taktilar bence sakin kendiniz takmaya ugrasmayin

Çevrimdışı proteusum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ZIPKIN60;602557
Ben taktirdim gercekten uyumlu cok guzel tavsiye ederim dosemeciye 30tl verdim 15dkda taktilar bence sakin kendiniz takmaya ugrasmayin

peak ful bej mi yoksa yanları siyah ortası bej olandan mı?cunku ben döşemenin temizlik sorunu oldugunu ama siyahlı olanın daha kullanışlı olduğuna dair söylemler var,sizce Nasıl ?

Çevrimdışı ZIPKIN60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benimki ortasi nubuk yanlar normal kumas full bej 10ay oldu taktirali hergun kullaniyorum aracimi tertemiz binenlere kilif diyorum inanmiyorlar orj koltuk saniyo herkes alin memnun kalirsiniz

Çevrimdışı ZIPKIN60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sonucta kilif bunlar sokup taktirmaya erinmezseniz kirlenince sokup makineye atarsiniz piril piril ne problemi hic kafanizi yormayin tabiki zevk meselesi ortasi siyahi severseniz onu alirsiniz

Çevrimdışı proteusum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ZIPKIN60;602562
Sonucta kilif bunlar sokup taktirmaya erinmezseniz kirlenince sokup makineye atarsiniz piril piril ne problemi hic kafanizi yormayin tabiki zevk meselesi ortasi siyahi severseniz onu alirsiniz

çok teşekkürler,dediginiz gibi hic yıkamaktan cekinmemek lazım.peki dokulen sıvı vesaireyi alta cok geciriyor mu

Çevrimdışı ZIPKIN60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: proteusum;602570
çok teşekkürler,dediginiz gibi hic yıkamaktan cekinmemek lazım.peki dokulen sıvı vesaireyi alta cok geciriyor mu

Elbette sonucta kumas ama neyi nekadar doktugune bagli ama orta kisim kenarlara nazaran cok daha kalin farkli gecirgenligi az daha guvenli yani

Çevrimdışı Mustaf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herhangi bir sıvı döküldüğünde sıvı alta geçmeden hemen sökülekilecek kılıf daha çok iş görür. Fakat öyle kılıf pek bulamadım.

Çevrimdışı proteusum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustaf;602598
Herhangi bir sıvı döküldüğünde sıvı alta geçmeden hemen sökülekilecek kılıf daha çok iş görür. Fakat öyle kılıf pek bulamadım.

aynen bulamadım bende.arac kitabında skodanın önerdigi kılıfları kullanın diyor ama bayide öyle bişeyden bahsetmediler.

Çevrimdışı H.YILDIZ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kılıfları nereden aldınız. Fiyatları ne durumdadır. Bilgi verebilir misiniz?

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
herkese merhabalar,

döşemecioğlu kılıf bende kullandım gayet güzel kesimi var, koltuğa tam oturuyor. sıvı döküldüğünde özellikle söküp baktım aşırı olmayan sıvıyı geçirmiyor. yarım litrelik suyun nerdeyse yarısı döküldü ama alta geçirmedi.

şu an kılıfları söktüm kullanmıyorum. isteyen arkadaş olursa satabilirim.

Çevrimdışı ZIPKIN60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: H.YILDIZ;602658
Arkadaşlar kılıfları nereden aldınız. Fiyatları ne durumdadır. Bilgi verebilir misiniz?

Ankara dosemecioglu internetten siparis ver yada telefonla ara 250tl fiyati var

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ZIPKIN60;602972
Ankara dosemecioglu internetten siparis ver yada telefonla ara 250tl fiyati var

Sitede 220 yazıyor +30 kargo mu acaba?

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar peki aracın orjinal döşemesi eskidiğinde/kirlendiğinde vs. , yeni döşeme ne kadara yapılıyor acaba? Bunun keyfini biz sürmeyeceksek kim sürecek? Döşemeyi beğenmeyen kılıf taktırsın aldığında :).

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dogru mantik. Baskasi temiz binsin die ben nie orj den mahrum olayim. Cok kirlenince siliyorum, cikiyor lekeler