škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kalorifer sorunu!!

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tahafurkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar araniza henüz katildim yanliş yere açmişsam kusuruma bakmayin. 2001 comfort fabia sahibiyim. Aracin kaloriferi lpg ye geçtiği zaman az da olsa sicak üflüyor ama benzinde tik yok. Buz gibi. Sizce neden olabilir? Arabadan pek anlamiyorum ve uyanik bir ustanin eline düşüp soyulmakta istemiyorum doğrusu

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normalde tam tersi olması gerekiyor su lpg hattından dönmeye başlayınca daha çabuk soğur ve ılık üfler benzinde ise daha sıcak üflemesi gerekir.Ya hortumlarınızda tıkanma var yada kalorifer peteğinde

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tahafurkan;602975
arkadaşlar araniza henüz katildim yanliş yere açmişsam kusuruma bakmayin. 2001 comfort fabia sahibiyim. Aracin kaloriferi lpg ye geçtiği zaman az da olsa sicak üflüyor ama benzinde tik yok. Buz gibi. Sizce neden olabilir? Arabadan pek anlamiyorum ve uyanik bir ustanin eline düşüp soyulmakta istemiyorum doğrusu

BİRAZ GEÇ OLDU ANCAK PROFİLİNİZİ İNCELEYİNCE gördüm mesajınızı.
sorun hala devam ediyormu. eğer ediyorsa lpg montajı esnasında lpg beyni için gerekli sıcak suyu genelde kalorifere giden hortumlardan alırlar. ters bir bağlantı yapılmış olabilir.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle