škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni fabia yorumlarınız önemli

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erkan22;603381
Arkadaşım hayırlı olsun sizi üzecek bir araç değil aksine iyilik almışım diyeceksiniz  ben 7. Ayda steyle manuel paketini aldım çok memnunum 50200 dü şimdi 57400 liste fiyatı en önemlisi voswagen alt yapısı Skoda gerçekten çok güzel araçlar yapmaya başladı yollarda Skoda gördükçe mutlu oluyorum skoda ailesine hoş geldiniz

çok teşekkürler. benim yaşadığım bölgede birkaç tane dışında rastlamadım insanlar bilmiyorlar bile:(  en fazla parayı ben baydım galiba haliyle arabadan anlamayınca böyle oluyor:)

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;603433
[MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION] kardeşim araştirmadan o kadar iyi bir arac aldin ki valla şansli adammissin vesselam, Yaris bildigin çöp arabasi, donanimsiz performansiz şekilsiz dar kullanissiz bir araç. Fabia sinifinin en genis en performansli ve donanimli arabasi diyebilirim. Polodan cok daha avantajli extralari mevcut. Asla pisman olmayacagin bence arka farlar haric sinifinin en yakişikli arabasi, 15tildir Polo ayni polo mesela. Forumu incele detaylica, her aracin artisi eksisi var ama bu aracin artilari cok fazla emin ol. 110bg motorun keyfini cikar gaza ufak ufak dokun yakit miktarini kendin gorursun. Toyotacilardan da uzak dur:))

teşekkürler

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;603433
[MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION] kardeşim araştirmadan o kadar iyi bir arac aldin ki valla şansli adammissin vesselam, Yaris bildigin çöp arabasi, donanimsiz performansiz şekilsiz dar kullanissiz bir araç. Fabia sinifinin en genis en performansli ve donanimli arabasi diyebilirim. Polodan cok daha avantajli extralari mevcut. Asla pisman olmayacagin bence arka farlar haric sinifinin en yakişikli arabasi, 15tildir Polo ayni polo mesela. Forumu incele detaylica, her aracin artisi eksisi var ama bu aracin artilari cok fazla emin ol. 110bg motorun keyfini cikar gaza ufak ufak dokun yakit miktarini kendin gorursun. Toyotacilardan da uzak dur:))

Şanslı adam demeyelim de şanslı kadın diyelim isterseniz. Çünkü profilde isim Seda Hanım olarak gözüküyor :D

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiayenii;603524
kesinlikle dediğiniz gibi maalesef burda insanlarda inanılmaz marka ve lüx takıntısı var çünkü yaşam alanı yok insanlar bunlarla kendilerini mutlu etmeyr çalışıyorlar. batıdan gelen arkadaşlar oldu mardin diyarbakır vs şehirlerdeki lüx evleri ve talebi görünce şaşırıp kaldılar. aracı aldım artık belli bir süre kullanacağım. aracın güvenliği benim için birçok şeyden önemli(bu arada kimse kızmasın doğuluyum ve doğuda yaşıyorum.) bir aracın önce dışına ve nasıl göründüğüne bakarlar.. cevabınız için teşekkürler Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin herkese

Türkiye'de araç bir statü göstergesidir. Örneğin Avrupa'da, Amerika'da, Kanada'da neye bindiğinizden çok sizin kim olduğunuzla ilgilenirler. Fikirleriniz daha ön plandadır. Bizde ise oturduğun ev, bindiğin araba, taktığın saat, kullandığın telefon her zaman statüyü belirliyor saçma bir şekilde. Adam Mercedes'e biniyor diye parmakla gösterilir bizim memlekette.  İstanbul'da Ankara'da lüks bir mekana gittiğinizde sırasıyla araba anahtarı, telefon, sigarayı masaların üzerinde görebilirsiniz. Bol bol :)

Kuzenimin başından geçen bir olayı anlatayım size. Kuzenim arkadaşlarıyla buluşmak için bir mekana gidiyor. Bu arada kuzenimde Volvo S60 araba var. Vale tam kapıyı açacakken, kuzenimin diğer arkadaşı geliyor. Onda da Porsche var. Kuzenimi bırakmış vale, gidip diğer arkadaşının arabasını teslim almış :D

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;603533
Şanslı adam demeyelim de şanslı kadın diyelim isterseniz. Çünkü profilde isim Seda Hanım olarak gözüküyor :D

[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] [MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION] valla sedat diye okudum ben onu özürlerimi sunarım saygılar:)

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;603535
Türkiye'de araç bir statü göstergesidir. Örneğin Avrupa'da, Amerika'da, Kanada'da neye bindiğinizden çok sizin kim olduğunuzla ilgilenirler. Fikirleriniz daha ön plandadır. Bizde ise oturduğun ev, bindiğin araba, taktığın saat, kullandığın telefon her zaman statüyü belirliyor saçma bir şekilde. Adam Mercedes'e biniyor diye parmakla gösterilir bizim memlekette.  İstanbul'da Ankara'da lüks bir mekana gittiğinizde sırasıyla araba anahtarı, telefon, sigarayı masaların üzerinde görebilirsiniz. Bol bol :)

Kuzenimin başından geçen bir olayı anlatayım size. Kuzenim arkadaşlarıyla buluşmak için bir mekana gidiyor. Bu arada kuzenimde Volvo S60 araba var. Vale tam kapıyı açacakken, kuzenimin diğer arkadaşı geliyor. Onda da Porsche var. Kuzenimi bırakmış vale, gidip diğer arkadaşının arabasını teslim almış :D

maalesef tam olarak söylediğiniz gibi. Türkiye de bu böyle arabanın markası vs kişinin değerini belirliyor.

Çevrimdışı ufaklik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cookk şanslısınız etrafınızda otomobilden anlayan müthiş oto gurmeleri var belli fakat hepsini söyle bi kenara bırakın bilmeden ne kadar iyi bir araç aldığınızın farkına varın 2015 styl kullanicisiyim  piyasada bulunan nerdeyse hiç bir arac kalmadı binip kullanmadigim cok üst segment araclar haricinde hangi donanım olursa olsun tek tavsiye edebileceğim araç golf olur bu kadar homojen ve  istikrarlı bi araç yok piyasada ama bakarsaniz beklentiye piyasa şartlarına ve milletin algısına göre araç tercihi değişmekte hatta size yapilan gibi bi mahalle baskısı olusmakta aldığınız aracin artısı eksisinden kat ve kat fazla hatta size almanız konusunda tavsiyede bulunulan yaristen daha fazla hibrit in maalesef çok sıkışık trafikte ise yarayip ekonomi sağladığıni bilmeyenler iste böyle neden hibrit yaris almadin diye kisiyi yere biliyorlar aslinda dizel araç kullanmak istemeyen ama tüketim avantajı isteyen kalabalık şehirde oturan kişilerin aracı olan hibrit yaris e dönüp bakmayan milletimiz bulundugu sart ve koşula göre otomobil secmezde ya gösteriş ya piyasa aldı verdisine göre seçer biz millet olarak kötü bi huyumuz dedikodu ile iş yapıyoruz bu mekanik olan amaca göre alınıp kullanilacak yada görselliği on plana çıkıp cok begenilip alınan kullanilan otomobil de bile bu şekilde.....geleyim fabiaya  iyikide almisim dedigim bi araç aslinda beni görenin sana yakismiyor dedigi (algiya bakin boyum uzun neymiş boyuma göre şöyle büyük gösterişli bi araç olamaliymis [emoji2])ama bindikleri zaman istisnasız ilk tepkilerinin yahu bu araba hiçde göründüğü gibi değilmiş deyip çoğunlukla hepsinin beğendiği araç tır fabia son bi passat kullanıcısı nin tepkisini anlatayim daha önce polo tecrübesi var araca oturdu sağa sola baktı bu araba büyükmüş dedi Polo icin se hemen teneke kutu gibi tabirini yapıştırdı 15 km lik yolculuktan sonra abi araba gercekten iyiymiş yorumunu yaptı güldüm bişe demedim çünkü binme den önce yukarida yazdığım bi düşünce yapisi vardı ...size tavsiyem aracını za binip her araci çalıştırıp kullandığınızda millete tavsiyede bulunanlara gülün hemde katila katıla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
keşke bayiden çıkarmadan en azından 2-3 bin lira zararla satıp elden çıkarsaydım

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiayenii;603924
keşke bayiden çıkarmadan en azından 2-3 bin lira zararla satıp elden çıkarsaydım

Aracınızdan neden memnun değilsiniz?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiayenii;603924

Şu an zararınız nedir ? sattınız mı sattıysanız ne aldınız

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk kez Fabia'dan memnun kalmayan görüyorum. Bence aldığınız fiyata satın, yeni fiyat listesine göre alıcı çıkacaktır.

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
maalesef satamadım 60.000e aldığım araca çok düşük fiyatlar veriyorlar şaka gibi.

ben aralık son hafta 60.000e aldım başka yerden 59.000 diyen yerler var aradım sordum çok ilginç fiyatlarımı düşürdüler anlamadım

Alıntı yapılan: Bilgic;603939
İlk kez Fabia'dan memnun kalmayan görüyorum. Bence aldığınız fiyata satın, yeni fiyat listesine göre alıcı çıkacaktır.

aldığım fiyata kesinlikle alan yok sahibinden de bakın fiyatlar düşük orda

Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;603930
Aracınızdan neden memnun değilsiniz?

yakıt konusu da canımı sıktı fabrika verileriyle alakası yok. 1,5 depo oldu hala ortalama 10larda
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2017, 19:25:18 Gönderen: enoktakenokta »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiayenii;603943
yakıt konusu da canımı sıktı fabrika verileriyle alakası yok. 1,5 depo oldu hala ortalama 10larda

Yakıt forumundaki cevabıma bkz lütfen:)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
açtığın konuyu bilgiçin dediği gibi whatsup a çevirdin ama hala sana bu kadar yazılan cevaba rağmen beğenmemekte direniyorsun. bu kadar insan yanılıyor olamaz kardeşim. skoda tüm modelleriyle iyi arabadır. benim bile 2 nci  octavia aracım. ilkini siyah diye sattım yıkamaktan silmekten usandım.
bi keresinde benim arabayıda beğenmeyen taze fasulye tipli biri vardı brodveye biniyordu.
takma etrafında söylenenlere. bin uzun sürede memnun kalacaksın. Daha da ne desin forum ahalisi sana

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION] Forum kurallarını bir okuyun, önden sonra yazın bence. Çoklu alıntı yapabilecekken alt alta dört iletiniz olmuş. Her cümlenizi ayrı bir mesaj olarak yazmışsınız.