škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

22. hafta sonrası superb (Yalıtım)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
22. hafta öncesi ve sonrası superb kullanan arkadaşlar 22. hafta sonrası araçlarda yalıtımda bir iyilestirme hissettiniz mi ?

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yalıtımda değişiklik kolay kolay olmaz Taner Göde ve Beko Üstadlar, Passatlarda yalıtım için bir katman daha olduğunu söylemekteler fiyat farkının marka farkı ve bu nedenlede kaynaklı olduğunu dile getirmekte.

Çevrimdışı enmcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben 3 gün öncesine kadar Octi A7 TDI kullanıcısıydım. 22. hafta öncesi superb kullanmadım. Ama sunrooflu 1.6 TDI DSG prestige Superb III bana epey sessiz geldi eski aracıma göre.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer pirelli lastiğin varsa lastik sesini aşırı derece duyarsın 140 kmden sonra yavaş yavaş rüzgar sesini duyarsın içerde

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik sesi var evet. yıprandığında doğru düzgün bir lastikle değiştereceğim. bir çok kişi conti sport contact 5leri övüyor. o zaman gelsin değerlendireceğiz :)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Aracımı bugün teslim aldım,alırken üretim ayını sordum 44.haftaymış.Octavyadan sonra sürüş konforu çok fazla farkettirmedi.Tek fark motorun çok atak ve seri hızlanma yapması.Ses octavyada da yoktu bunda da..Yalnız lastikler Falken marka .İlk defa duyuyorum nere malıdır bilmiyorum.Hiç beğenmedim.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;603793
Aracımı bugün teslim aldım,alırken üretim ayını sordum 44.haftaymış.Octavyadan sonra sürüş konforu çok fazla farkettirmedi.Tek fark motorun çok atak ve seri hızlanma yapması.Ses octavyada da yoktu bunda da..Yalnız lastikler Falken marka .İlk defa duyuyorum nere malıdır bilmiyorum.Hiç beğenmedim.

Hocam aracı nereden aldınız ogrenmemizin bir sakıncası var mı ?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul Anadolu yakası Çakıroğlundan.Alırken sordum fiyatlar ne durumda diye.2017  ler martta geliyormuş,en az 8000 tl civarında zamlı gelecekmiş.2016 modeller ise yılsonu 6500 tl  lik indirim kalmış ayrıca 2500 tl  de döviz kurundan dolayı zam gelmiş..102 000 tl.Acyıve dizel versiyonu.
Bu arada aractaki lastiği internetten araştırdım.Türk malıymış.Sanırım Petlasın yan ürünü.En çok şikayet balans tutmadığı..herhalde ufukta lastik değişimi gözüküyor..Bir çuval para ver sonrada git lastik al ?...
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2017, 19:56:56 Gönderen: ringcep »

Çevrimdışı cibuti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Falken petlasın ürünü değil. keşke superblerde yerli malı orjinak ekipman olsa ama nyse... Falken dunlop ile beraber japon sumisato holdingin ürünü japonlar ile Petlasın sahibi abdulkadir ozcan sirketi çankırıda fabrika açtılar ürün o olabilir ama fabrika tam üretime geçmedi diye biliyorum ben.. Lastik sektörü epey canlı   buaralar brdigestone da aksaraya ikinci fabrikasını açıyor...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Eski Audi kullanıcısı olarak, SuperB'de beni rahatsız eden en büyük etken yalıtımı. Passat'la arasındaki farka gelirsek; Dişli asfaltta yol sesi aynı. Kaymak asfaltta Passat bir tık daha iyi yalnız Passat'ta rüzgar sesi SuperB'den fazla ve hiç çekilecek gibi bir ses değil. Passat uzun yolda otoyolda resmen fırtına obüsü. Yeni Tiguan yol sesi olarak Passat'tan da iyi SuperB'den de. Hepsini test ettim.

Ayrıca, makyaj operasyonu ya da yeni kasadan önce yalıtımda değişikliğin olmayacağı görüşündeyim...(YAPMAZLAR)
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2017, 22:47:49 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;603796
İstanbul Anadolu yakası Çakıroğlundan.Alırken sordum fiyatlar ne durumda diye.2017  ler martta geliyormuş,en az 8000 tl civarında zamlı gelecekmiş.2016 modeller ise yılsonu 6500 tl  lik indirim kalmış ayrıca 2500 tl  de döviz kurundan dolayı zam gelmiş..102 000 tl.Acyıve dizel versiyonu.
Bu arada aractaki lastiği internetten araştırdım.Türk malıymış.Sanırım Petlasın yan ürünü.En çok şikayet balans tutmadığı..herhalde ufukta lastik değişimi gözüküyor..Bir çuval para ver sonrada git lastik al ?...

44. haftadan sonra herhangi bir değişim olmuş mu ?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tek değişiklik dikiz aynasının çerçeviz olmasıymış,satıcı öyle söyledi..

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;603836

o olay 22. hafta araclardan itibaren degismemismiydi.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;603836

Ekran 6.5 tan 8 inç oldu arka cama silecek eklendi iç ambiyans rengi 4 renkten 10 renge çıktı dikiz aynası çerçevesiz oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;603851
Ekran 6.5 tan 8 inç oldu arka cama silecek eklendi iç ambiyans rengi 4 renkten 10 renge çıktı dikiz aynası çerçevesiz oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu değişiklik üst versiyonlarda sanırım.Benim aracımda bunlar mevcut değil.Bugün dikkatimi çekti stepnede lastik mıcxhelın 205 55 16,aractaki Fulken 215 60 16.Saç jant.Sizlerde de mi, aynı durum söz konusu..Kaliteyi stepneye koymuşlar.215 60 16 olsaydı yanına eş alır kullanırdım