škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Havalandırma

Cagri33 · 78 · 21920

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Devotee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Code29;606061
Bu Arka havalandırmayı bir şekilde nasıl söküldüğünü öğrenmem lazım gelen tıkırtı delirtiyor. Söküm şablonu falan var mıdır yada sökmesini bilen tarif etse.

Ben de çok pis kitledim o sese. Yolda giderken sürekli o sesi duyuyorum sanki. Hep dikkatim orada. Sökmek takmak benim çok da anlayacağım işler değil. Daha kötü hale getirebilirim. Tıpış tıpış servise götüreceğim.

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skodadan cevap geldi. Kısaca ilgimiz için teşekkür ediyorlar :)

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Devotee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ncr1;606494
Skodadan cevap geldi. Kısaca ilgimiz için teşekkür ediyorlar :)

Sağ olsunlar. Biz teşekkür ederiz!!!

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13914]Ncr1[/MENTION] sadece teşekkür mü ettiler başka olumlu dönüş var mı bende mail attım bana dönüş olmadı

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Söylediklerinize saygı duyuyor ve teşekkür ediyoruz. Skoda kullanıcı şikayetlerini her zaman dikkate alır. Sorun bizden kaynaklı ise garantimiz var. Umarız yine skodayı tercih edersiniz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:) rica ederiz ama servislerimize gidiniz incelensin bile dememişler

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;606575
:) rica ederiz ama servislerimize gidiniz incelensin bile dememişler
Tamamen kurumsal bir mail olmuş. Bakalım başkalarına nasıl cevap verilecek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ÇEKLER DÖNDÜ MİLLET

Dear Mr. Keskin,

This is to advise you that we have passed your request to the Yuce Auto Motorlu Araclar A.S. Headquarters and asked our
colleagues to check this matter and provide you with the assistance needed. Please keep in mind that it is Yuce Auto Motorlu
Araclar A.S. that is responsible for the whole local Turkish dealership. Skoda Auto Czech Republic as a production factory has
no direct influence on any claim procedures and complaint solutions. Our partner will contact you.

Thank you for your understanding.

Best regards,

Sayın Keskin,

Bu talebinizi Yuce Auto Motorlu Araclar A.S.'ya ilettiğimizi size bildirmektir. Genel Müdürlük ve bizim
Meslektaşları bu konuyu kontrol etmeli ve size gerekli yardımı sağlamalıdır. Lütfen bunun Yüce Oto Motorlu olduğunu unutmayın.
Araclar A.S. Bu, tüm yerel Türk bayii için sorumludur. Skoda Auto Çek Cumhuriyeti bir üretim fabrikası olarak
Herhangi bir hak talebi prosedürü ve şikayet çözümünde doğrudan etkisi yoktur. Ortağımız sizinle iletişime geçecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bana mail geldi maltepe skoda bayi çağırıyor  istanbulda olan arkadaşların gitmesini tavsiye ederim. Süreç olumlu sonuçlanabilir

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ncr1;607232
Bugün bana mail geldi maltepe skoda bayi çağırıyor  istanbulda olan arkadaşların gitmesini tavsiye ederim. Süreç olumlu sonuçlanabilir

hocam bu baslikta surecten haberdar ederseniz cok seviniriz.

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: semmihabi.msd;607234
hocam bu baslikta surecten haberdar ederseniz cok seviniriz.
Bende istanbulda değilim ki bu sorunu yaşayan oradaki arkadaşlar giderse sonuç alınabilir çünkü anladığım kadarıyla skoda bağlantı kurmuş servisle

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ncr1;607240
Bende istanbulda değilim ki bu sorunu yaşayan oradaki arkadaşlar giderse sonuç alınabilir çünkü anladığım kadarıyla skoda bağlantı kurmuş servisle

anladim saolun

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13914]Ncr1[/MENTION] illa o servis mi olmalı başka servise götürelim mi

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;607251
[MENTION=13914]Ncr1[/MENTION] illa o servis mi olmalı başka servise götürelim mi
Bana mail atan bu servis olduğundan bunu söyledim. Skoda bütün servisler ile iletişime geçmiş midir bilemiyorum.

Size verilen cevabı şimdi gördüm bana verilen cevap bu şekilde değildi. Daha olumsuzdu anlaşılan birkaç kişi mail atınca etkisi olmuş. Size de bir servis mesaj atacaktır.

Asıl mesele değişim talimatı verildi mi hepsine onu öğrensek her servis yapar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ncr1;607257
Bana mail atan bu servis olduğundan bunu söyledim. Skoda bütün servisler ile iletişime geçmiş midir bilemiyorum.

Size verilen cevabı şimdi gördüm bana verilen cevap bu şekilde değildi. Daha olumsuzdu anlaşılan birkaç kişi mail atınca etkisi olmuş. Size de bir servis mesaj atacaktır.

Asıl mesele değişim talimatı verildi mi hepsine onu öğrensek her servis yapar

Yarın hiç birşeyden haberim yokmuş gibi sersenişde bulunup hemen bozuldu ayağına sorayım ne diyecekler bakayım sizede bilgi veririm