škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia III USB'den müzik dinleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
Aracım 2013 Octavia III 1.4 TSI Elegance
Canton müzik sistemi mevcut.
Sorunum şu; Aracı çalıştırıyorum, USB'den müzik dinleyebilmek için radyo düğmesini açıyorum, media tuşuna basıyorum USB yi görmüyor. USB yi yerinden çıkarıp takıyorum devreye giriyor. Kapatırken USB de kapatıyorum, bir daha araca gelip çalıştırdığımda bazen kaldığı yerden devam ediyor, bazen yine görmüyor. USB yi değiştirdim yine aynı sorunu yaşıyorum. Sizce sorun nedir? Ben anlayamadım. Media tuşuna bastığımda AUX ve Bluetooth görüyor USB yi algılamıyor. Fakat kontağı açtığımda USB nin ışığı yanıp sönüyor.  Yerinden çıkartıp yeniden taktığımda USB ye geçiyor otomatik olarak.

Saygılarımla,
Hep iyi olun...

Çevrimdışı luicci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim araçtada aynı durum mevcut kafasına göre takılıyor :)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence sorunu servis çözer. Sorun genel bir sorunmuş, yurtdışı forumlarına şöyle bir baktım, bir çok kullanıcıda aynı sorun varmış...
http://www.briskoda.net/forums/topic/322409-problems-with-usb-drive/

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bende de mevcut keyfine göre görüyor. Tak- çıkar yapıyorum geçiyor.

Çevrimdışı ahmetgulsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benimde aynı bazen görüyor bazen görmüyor. kronik sorun bu ama nafile çözüm yok!!!!!!!!!!!!!!!

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
Aynı sorunu facebook da paylaşmıştım.
Menü tuşuna iki kere basıldığında sorun çözülüyor

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynı sorunu bende yaşamıştım sd karta geçtim rahat ettim

Alıntı yapılan: barbaros;606062
Merhaba arkadaşlar,
Aracım 2013 Octavia III 1.4 TSI Elegance
Canton müzik sistemi mevcut.
Sorunum şu; Aracı çalıştırıyorum, USB'den müzik dinleyebilmek için radyo düğmesini açıyorum, media tuşuna basıyorum USB yi görmüyor. USB yi yerinden çıkarıp takıyorum devreye giriyor. Kapatırken USB de kapatıyorum, bir daha araca gelip çalıştırdığımda bazen kaldığı yerden devam ediyor, bazen yine görmüyor. USB yi değiştirdim yine aynı sorunu yaşıyorum. Sizce sorun nedir? Ben anlayamadım. Media tuşuna bastığımda AUX ve Bluetooth görüyor USB yi algılamıyor. Fakat kontağı açtığımda USB nin ışığı yanıp sönüyor.  Yerinden çıkartıp yeniden taktığımda USB ye geçiyor otomatik olarak.

Saygılarımla,
Hep iyi olun...