škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kartel muhafaza

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ümit42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Metal kartel muhafazaya 650-700 civarında fiyat verdiler. Taktırmaya değermi acaba?.

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
700 çook :) Diğer markalar 150-200 liraya takıyor. Takılsa iyi olur ama o kadar da para verilmez.

Çevrimdışı yasinoplz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bizim araçlarda kartel koruması hiç mi yok?

Çevrimdışı ümit42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
700 verecegime o kartelin uzerine "Allah muhafaza" yazarim daha iyi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı SKODAFABIANJ2015

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;606327

:kiki: :kiki: :kiki:

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Metal koruma takınca kaza anında motor beşikten boşanıp aşağı düşemediği için kabinin içine giriyor bunu da aklınızda bulundurun. yıllar önce sattığım vectra 2.5 cdx v6 motorlu aracıma metal karter koruma taktırmıştım opel servisinde. aracı sattıktan 2 ay sonra sahibi kaza yapmıştı fotoğraflarını görmüştüm. göğüslük bağlantıları kopmuş içeri doğru gelmişti.

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hararete de olumsuz etki yapacağını bazı ustalar söylüyor.tercih sizin.bence olmazsa olmaz değil.

Çevrimdışı ümit42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim  bilgilendirmeleriniz için . Servis bana teklif etmişti, benim talebim ve isteğim olmadan anlaşılan para için teklif edilmiş. Söylediklerinize istinaden bende takdırtmaktan vazgeçtim. İyi akşamlar.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben benzinli yeti sinir oluyordum plastik koruma diye dizel için kartel koruma araştırırken servise bakıma gittiğimde alttan bir baktım mis gibi metal koruma valla keyfim yerine geldi bugüne kadar cmax hariç her aracıma taktırdım cmax ada servis önermedi bunlarda göğüslük bağlantıları zayıf motor içeri girebiliyor dedile bende vaz geçtim. ama şimdi keyfim yerinde rabbim vermesin bir sivilce ile bile can alabilir koruma motor neki, rabbim esirgesin. biz kullar olarak ancak aklımızca kendimizce önlem alırız.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı fatihcmc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:++::++::++::clap::clap::clap:

Alıntı yapılan: DDŞ;606327

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir düzeltme: Bahsekonu parça "karter koruma"olacak. Zira "kartel" aynı alanda faaliyet gösteren şirketlerin biraraya gelerek tekelcilik yapmasıdır.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Bundan önceki Octavya yada hediye olarak sac kartel muhafaz taktırdım,şimdiki superbe de yine hediye taktılar.Octavyada çok faydasını gördüm,bir defasında çocuklar sokak arasında top oynamak için taştan kale yapmışlar bende farketmedim üzerinden geçerken çok kötü muhafazadan ses geldi,inip baktığımda muhafaza eğilmişti,olmasaydı veya plastik olsaydı sonuç ne olur bilemem,daha sonra muhafazayı çıkarıp düzeltıp tekrar taktık.Ayrıca çok sıcak havalarda,bayram trafiğinde   hararatle alakalı sorun yaşamadım,çok farklı marka araçlar su kaynattı yolda kaldılar octavyada tık yok.Muhafazanın hararete sebep olduğuna inanmıyorum.