škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hız sabitliyecisi taktırmak istiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşalr benim aracımda hız sabitleyicisi yok. VAG grubundaki bütün araçlara sonradan takılabiliyor biliyordum. O yüzden alırken sıkıntı etmedim. Avek servisini aradım. Active donanımın aksesuar listesinde yok takamıyoruz dediler. Başka bir servisi aradım aynı cevabı aldım. Çok saçma değil mi? Acaba özel servislerde mi taktırsam. Değişen parçaların garantisi gider ama başka çare bırakmıyorlar. Fikri olan var mı? Taktıran araştıran!!

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14375]turbonet[/MENTION] yüncüler bana böyle meaj atmışdı sorduğumda isterseniz birde buraya sorun
merhabalar

(3TO 035 623 yol bilgisayarı olan araçlar için) = 800 tl

(3TO 035 623A aynı fiyat önemli olan maksi dot ekran varmı yokmu aracınızda ondan iki tip parça var

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;606617
@turbonet yüncüler bana böyle meaj atmışdı sorduğumda isterseniz birde buraya sorun
merhabalar

(3TO 035 623 yol bilgisayarı olan araçlar için) = 800 tl

(3TO 035 623A aynı fiyat önemli olan maksi dot ekran varmı yokmu aracınızda ondan iki tip parça var

Hız sabitleyicisi sizde de mi yok. Bizimkiler maxi dot ekran değil di mi? Hemen soruyorum yüncülere. Tşk.

Yüncüler ile konuştum takamıyoruz dediler. Nasıl birşey anlamadım gitti. Alt tarafı kol ile direksiyon içindeki ünite değişecek.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2017, 19:39:14 Gönderen: enoktakenokta »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14375]turbonet[/MENTION] nasıl olmuyormuş bende anlamadım gitti işlerine gelmiyor apo usta yapıyor yenibosnada

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;606626
@turbonet nasıl olmuyormuş bende anlamadım gitti işlerine gelmiyor apo usta yapıyor yenibosnada

İşlerine gelir ya sonuçta parasıyla değil mi :) Belki ilerde gelebilir dediler. 1-2 ay daha bekleyeyim. Yine gelmezse artık apo ustaya uğrayacaz.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14375]turbonet[/MENTION] bencede sabretmek gerek zamanla yenilikler gelecek eminim

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ender elektroniğe de sorunuz. Çözüm bulamazsanız bizim ilçede bir yere yonlendirecegim sizi.
Benim araca on park sensoru takıldı özel bir modifiye servisinde. Adamların işi vag ve ecu.

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şuan için takan yok ülkede en azından ben duymadım hiç ama yakın zamanda gelir

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ender elektroniğe de sordum ama yok dediler. Biraz daha bekleyeceğim belki gelir. Gelmezse başka yollar bulacam artık.