škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 fren balata markasi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ofli6134

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar. Arama yaptim ancak bi sonuc bulamadim.
Fabia 3 2015 1.2 dsg aracim var. 43000 km oldu. Bakimdan once fren balatalarini degistirmek istiyorum. Orjinalinin markasi nedir acaba bilen var mi?

Çevrimdışı SKODAFABIANJ2015

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam özel bi balata değil vag grubu araçlarda yıllardır kullanılan bi balata hangi özel servise gitseniz bulursunuz. Bu arada forumumuza hosgeldiniz umarim balatalar degistikten sonra da aramızda görmeye devam ederiz sizi :)

Çevrimdışı Ofli6134

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;607214
Hocam özel bi balata değil vag grubu araçlarda yıllardır kullanılan bi balata hangi özel servise gitseniz bulursunuz. Bu arada forumumuza hosgeldiniz umarim balatalar degistikten sonra da aramızda görmeye devam ederiz sizi :)

Hocam araci alali iki yil olcak nerdeyse. O zamandan beri takip ederim forumu. Uye olmak yeni nasip oldu :) hosbulduk.
Ayrica tesekkur ederim. Cok anlamam bu islerden de yetkili serviste de kaziklanmak istemedim acikcasi.

Çevrimdışı SKODAFABIANJ2015

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ofli6134;607218
Hocam araci alali iki yil olcak nerdeyse. O zamandan beri takip ederim forumu. Uye olmak yeni nasip oldu :) hosbulduk.
Ayrica tesekkur ederim. Cok anlamam bu islerden de yetkili serviste de kaziklanmak istemedim acikcasi.

Rica ederim :) haklısınız yetkili servisler kaziklamaya çalışıyor ama servisten de fiyat almanızı tavsiye ederim dışarı ile yakın fiyatlar verebilirler kampanya vs olabilir bide garantiniz bitecek artık daha normal fiyatlar verebilirler