škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Understeera kalma durumu

Messo · 34 · 5234

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;608686
Arkadaşlar nasil patinaj yapiyorsunuz? Benim araç patinaja düşünce şiddetli bir vuruntu yapiyor ve patinaji önlüyor. Anti patinaj sistemi sanirim.

Hocam lastigin yolu iyi tutarsa aracin kafasi kutur kutur vuruntu yapip biraz sonrada antipatinaj sistemi deviri dusuruyor, lastik yolu tutup patinaji kesiyor ama lastiginiz iyi degilse lastigin kaydigini icerde yanan isiktan anliyorsun vuruntu falan olmadan lastik fir fir donuyor.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Olabilir. Benim araçta continantal takili geldi.

Çevrimdışı Messo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle merhaba , geçtiğimiz günlerde süperbin oversteer ve understeere kaldığını belirtmiştim bugün Ruters haber ajansının yayınladığı haberde 716 bin ww grubu aracın understeer ve oversteer durumunda kaldığı için geri çağırılacağı ve Yen'i bir yazılım ekleneceğini okudum bu konuyla ilgili fikri duyumu olan var mı aramızda

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Messo;621452
Öncelikle merhaba , geçtiğimiz günlerde süperbin oversteer ve understeere kaldığını belirtmiştim bugün Ruters haber ajansının yayınladığı haberde 716 bin ww grubu aracın understeer ve oversteer durumunda kaldığı için geri çağırılacağı ve Yen'i bir yazılım ekleneceğini okudum bu konuyla ilgili fikri duyumu olan var mı aramızda

Zaten sürekli Dsg ye yazılım geliyor.Zaten öyle bir durum varsa bile yüksek ihtimal bakım sırasında yaparlar aradan çıkar :) Ancak bu durumlar bence 1.4 tsi nin gücünden kaynaklanıyordur aynı durumu 1.6 tdi de hiç yaşamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi