škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Son 4 günde smartlink aktifleştiren var mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpr1902;608640
elazığda yaptırdım kardeşim fiyat daha önce 700 tl söylüyorlardı birazda şans forumda görünce gidip sordum ve yaptırdım .

sizden işçilik almamış anlaşılan geçen hafta sıparişi verdiler bizimkiler 400 tl işçilik dahil

Çevrimdışı Arai

• Bahtsız
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu smartlink aktif ettiren herkesin sol alt köşede Voice yazan model mi var? benim araç da 2016 çıkışlı fakat bende de TP yazıyor nasıl oluyor anlamış değilim?

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iphone'da google maps destekliyor mu, bir de navigasyon yönlendirmeleri kadrandaki küçük ekranda çıkıyor mu?

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
USB soketi bozulduğu için dün AND servise gitmiştim. 396 lira verip aktivasyonu da sipariş ettim. Ellerinde yokmuş. Yediler mi bilmiyorum ama zaten USB soketinin gelmesini bekleyeceğimden önemsemedim.

Gereksiz bilgi: USB soketinin fiyatı 181 TL imiş bu arada. Garantiden halloluyor gerçi.

Çevrimdışı maddening79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;608741
iphone'da google maps destekliyor mu, bir de navigasyon yönlendirmeleri kadrandaki küçük ekranda çıkıyor mu?

Selamlar, Google Maps deil ( iphone'daki Maps ) devreye giriyor ve kadranın orda herhangi bir bilgi vermiyor maalesef. Sadece arac teyp'i üzerinden kontrollü ve görseli mevcut.

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;608741

Google maps yok sadece iphone'un kendi haritalar uygulaması var. Görsel (foto, video) hiçbir uygulama desteklenmiyor. Radyo uygulamaları, spotify, apple music gibi müzik, sesli kitaplar, podcast gibi ses uygulamaları var. Güvenlik bahanesiyle neredeyse hiçbir uygulamaya destek vermemişler. Harita uygulaması konusunda da tam bir tekellik kurmuşlar, parasıyla aldığım igo primoya bile destek vermemişler.
Yine de sık şehirler arası yolculuk yapıyorsanız ve özellikle sevdiğiniz radyolar varsa, sadece internet radyosu (tune-in öneririm) için bile bence açtırılır. Haritalar da genel olarak fena değil ancak her türlü mobil veri derdiniz olmamalı.

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada arakdaşlar bildiğiniz üzere apple car play sadece orjinal kablo ile çalışıyor diye bir muhabbet var, yalnız ben apple certified olan (ttec marka) bir kablo ile de çalıştırdım, bilginize.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maddening79;608820
Selamlar, Google Maps deil ( iphone'daki Maps ) devreye giriyor ve kadranın orda herhangi bir bilgi vermiyor maalesef. Sadece arac teyp'i üzerinden kontrollü ve görseli mevcut.

O zaman çok da bi esprisi yok. Ben manyetik araç tutucu aldım soldaki havalandırmaya taktım bir yıldır kullanıyorum. Böyle devam. Spoiler alayım smartlink yerine:)

Çevrimdışı airdriver

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de Avek'e sordum 595 tl işçilik dahil bilgisini aldım. ben özellikle navigasyon için istiyordum ama apple car play Türkiyede yol tariflerini vermiyor anladığım kadarıyla. o bakımdan şu anda çok işime yaramayacak gibi görünüyor. telefon tutucuya devam :)

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: airdriver;608833
Ben de Avek'e sordum 595 tl işçilik dahil bilgisini aldım. ben özellikle navigasyon için istiyordum ama apple car play Türkiyede yol tariflerini vermiyor anladığım kadarıyla. o bakımdan şu anda çok işime yaramayacak gibi görünüyor. telefon tutucuya devam :)

Apple maps aslında fena değil baya adam oldu. Trafik bilgisi de veriyor ama sanki rota çizmede biraz eksik kalıyor gibi geldi bana.

Çevrimdışı maddening79

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;608839
Apple maps aslında fena değil baya adam oldu. Trafik bilgisi de veriyor ama sanki rota çizmede biraz eksik kalıyor gibi geldi bana.

kesinlikle bende katılıyorum, şuan fena değil. Trafik bilgisini vermesi bile bazen işe yarıyor :)

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviars;608111
Memnuniyetim ve kullanımlar için videolar çektim, işte linkler:

Android Auto için: https://www.youtube.com/watch?v=LHp3uzPuAwU

Apple CarPlay için: https://www.youtube.com/watch?v=Uc-HKal7o3E

MirrorLink için: https://www.youtube.com/watch?v=Qx5qtmJczXw&t=1s

Ne yalan söyleyeyim beklentilerimi karşılamadı. Daha Türkiyeyi desteklemeyen harita sistemi var. Paramıza yazık diye düşünüyorum. An itibariyle vazgeçtim :D

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;608839

Apple Maps'in "adam olduğu" konusunda hemfikirim. Uzun süre Yandex navigasyon kullandım. Son zamanlarda Yandex iyice sapıtmıştı. Geçen gün bir yerden dönerken ben Apple Maps'i açtım, eşim de Yandex'i. Yolu ve çevreyi iyi bildiğim için yorumlayabiliyorum; Apple Maps trafiği de dikkate alarak en makul ve mantıklı yola sokarken Yandex olabildiğince saçma yollara yönlendirdi.

Carplay uyumunu da dikkate alarak Apple Maps yeter diyorum.

Bu arada, carplayde Apple maps kullanılırken sesli yol tarifini Google Maps'ten alabiliyormuşuz. Detayları nette mevcut.

Çevrimdışı emirr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
servise giderek bende aktif hale getirdim ama beklediğim gibi çıkmadı. Iphone nederse onu yapıyor. istediği uygulamalar var sadece. tek işe yarar navigasyon var. o da tlf internet olmadıkca bir işe yaramıyor. yani sana lazım bi 10gb internet ki navigasyonu kullanabilesin rahatca. anlam veremiyorum neden navigasyon yok normal ekranda da tlf bağlanıp navigasyonu bize kullandırıyorlar. elimizdeki tüm parayı nasıl alırız diye yapmadıkları şey kalmadı.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
konyada ki serviste  500 tl ye açtırdım, ama beğenmedim. Navigasyon amacıyla açtırmıştım ama internetsiz navigasyon olarak sadece sygic car var oda 7 gün deneme sürümü bitti. Satın alayım dedim ama 79 euro. Kısacası smartlink 500 tl etmezmiş