škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şubat 2017 android auto güncellemesi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android auto için yeni güncelleme yayinlanmış. Kurup denedikten sonra yenilikler konusunda izlenimlerimizi de paylaşırız.
indirme linki:  http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-1-7046-release/

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;607751
Android auto için yeni güncelleme yayinlanmış. Kurup denedikten sonra yenilikler konusunda izlenimlerimizi de paylaşırız.
indirme linki:  http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-1-7046-release/

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, ben bahsettiğiniz güncellemeyi indirdim kullanıyorum gayet verimli.
Daha önce dikkat etmediğim bişeyede değinmek isterim droid info diye bir uygulama indirdim telefon özelliklerini gösteriyor önceden arm sürümünü kurardım hep ordan arm64 oldugunu öğrendim benim telefonun, bu sefer arm64 sürümü indirdim gayet stabil eski sürümlerde donmalar olurdu şuan henüz bişey görmedim.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bilgilendirme için teşekkürler. Görsel veya işlevsel olarak herhangi bir değişiklik yok. Uyum sorunu yaşanan araç ve telefonlar için getirilmiş rutin bir güncelleme sanırım. Ekstra bir özellik yok.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kontağı açtığınızda otomatik başlama aktif hale gelmiş. Geri kalan kısmıyla aynı herşey :)

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;607784
Kontağı açtığınızda otomatik başlama aktif hale gelmiş. Geri kalan kısmıyla aynı herşey :)

kontak açıldığında otomatik başlatmadan tam olarak kastınız nedir?

zaten öyle değil miydi, usb bağlantııyla telefon bağlı olduğunda android auto'yu otomatik açıyordu.

Çevrimdışı Anilyldrm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Instagram gibi uygulamaları yansitamiyor muyuz acaba android auto ile ?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anilyldrm;608047
Instagram gibi uygulamaları yansitamiyor muyuz acaba android auto ile ?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır. Program menüsünde "Android Auto için uygulamalar" diye bir seçenek var. Oradan uyumlu programları görebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2017, 11:24:10 Gönderen: Erdem T. »

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;608050
Hayır. Programa menüsünde "Android Auto için uygulamalar" diye bir seçenek var. Oradan uyumlu programları görebilirsiniz.

En azından youtube olsaydı iyiydi,navigasyon dışında pek bir kullanışlılığı yok gibi geldi bana.

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;608062
En azından youtube olsaydı iyiydi,navigasyon dışında pek bir kullanışlılığı yok gibi geldi bana.

Mirrorlink ile instagram whatsapp youtube goog chrome hepsini kullanabiliyorsunuz. Daha dogrusu telefon ekranını birebir yansıtıyor telefonda ki herşeyi kullanabiliyorsunuz. Benim kullandıgım telefon HTC10 , diğer telefonlarda nasıl oluyor bilmiyorum. Onun da tek sıkıntısı çok düşük bir hızdan sonra (tam emin değilim 5km olabilir) ekran donuyor güvenlik nedeniyleymiş.. .

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabaya alalı 6 ay oldu daha Android Auto'yu çalıştıramadım, Dün son sürümü indirdim maalesef yine olmadı. Telefonum Sony Z1 Compact (Android 5.1.1)

Defalarca denedim ama ''Bu öge ülkenizde kullanılamıyor'' hatası veriyor. Vpn ile denedim yine olmadı başka çözümü var mı ?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;608090
Arabaya alalı 6 ay oldu daha Android Auto'yu çalıştıramadım, Dün son sürümü indirdim maalesef yine olmadı. Telefonum Sony Z1 Compact (Android 5.1.1)

Defalarca denedim ama ''Bu öge ülkenizde kullanılamıyor'' hatası veriyor. Vpn ile denedim yine olmadı başka çözümü var mı ?

Sitede 4 farklı apk versiyonu var, doğru olanı indirdiğinize emin misiniz? Telefonunuza uygun olan seçeneğin hangisi olduğunu bilmiyorsanız Google Play'den Hardware Info isimli küçük programı indirip Processor sekmesinin içinden kontrol edebilirsiniz. Örneğin Note 5 için indirilmesi gereken seçenek: arm64

Ben de ilk indirişimde çalıştıramamıştım programı. Doğru apk'yi indirince ve biraz da kurcalayınca çalıştı. Bir de telefonunuzun uygulama ayarları bölümünden Android Auto'ya tüm yetkileri(izinleri) verdiğinizden emin olun.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacibumbada;608066
Mirrorlink ile instagram whatsapp youtube goog chrome hepsini kullanabiliyorsunuz. Daha dogrusu telefon ekranını birebir yansıtıyor telefonda ki herşeyi kullanabiliyorsunuz. Benim kullandıgım telefon HTC10 , diğer telefonlarda nasıl oluyor bilmiyorum. Onun da tek sıkıntısı çok düşük bir hızdan sonra (tam emin değilim 5km olabilir) ekran donuyor güvenlik nedeniyleymiş.. .

Benim asus zenfone 6 ve lenovo vibe p1 pro ile mirrorlink kullanmayı başaramadım bir türlü,hareket halinde çalışmamasıda eksi bir durum en azından navigasyon çalışsa.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION]

Hocam dediğiniz gibi baktım doğru olanı indirmişim sadece Arm olanı kurdum. Ayarlardan baktım izinler tam ama olmuyor maalesef. :(

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;608120
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION]

Hocam dediğiniz gibi baktım doğru olanı indirmişim sadece Arm olanı kurdum. Ayarlardan baktım izinler tam ama olmuyor maalesef. :(

İlk denediğimde benim de otomatik bağlanmamıştı, hatta işe yaramıyor diye programı silip birkaç gün sonra tekrar denemiştim.

Aklıma bir şey daha geldi. Eğer yapmadıysanız şu adımları izleyin:

Telefonu usb ile araca bağlayın ve telefondan Android Auto programını açın.
İlk açılışta bazı izinler vermenizi isteyecek, hepsine izin verin.
Sonra araç menü tuşuna basarak menüdeki Smartlink bölümüne girin.
Orada cihaz listesi gibi bir seçenek var. Oradan telefonu seçin.
Cihaz ve araç birbirlerini görünce telefonun ekranında tekrar izin isteği çıkacak(her bağlanmada çıkıyor nedense) ona da izin verin.

Benim programı ilk başarılı şekilde açışım böyle olmuştu. Adımların sırasından tam emin değilim ama kurcalaya kurcalaya böyle yapmıştım sanırım.

Eğer tüm bunları denediyseniz başka bir çözüm fikrim yok malesef.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2017, 13:01:06 Gönderen: Erdem T. »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;608090

Apkmirror.com'dan indirdiğiniz zaman bu uyarıyı vermiyordu, ilk kez sizde duydum bunu. Google Music de yüklü ise telefonunuzda çalışması lazım.