škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şubat 2017 android auto güncellemesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] apkmirror dan indirdiğinde bu uyarıyı vermemesi lazım

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar apk mirror'dan kurdum zaten.

[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] Hocam Google Play Müzik yüklü değil, Telefon desteklemiyor. Ama Apk'sini kurup Android Auto'ya girdim şimdi hata vermedi. Araca bağlanması gerekiyor iş çıkışı bir deneyeceğim bakalım. Olursa valla süper olacak. :)

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;608117
Benim asus zenfone 6 ve lenovo vibe p1 pro ile mirrorlink kullanmayı başaramadım bir türlü,hareket halinde çalışmamasıda eksi bir durum en azından navigasyon çalışsa.

HTC Araç uygulaması vardı. HTC10 kullanıyorum 10 da bu uygulama yoktu onu yükledim apk sitelerinden okadar sonra ekrana bagladım direk yansıdı başka bişey yapmadım :)

Tam hatırlamıyorum ama 720dpi gibi bi kaç seçenek vardı nodpi olan çalışmıştı bu arada.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;608145
Arkadaşlar apk mirror'dan kurdum zaten.

[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] Hocam Google Play Müzik yüklü değil, Telefon desteklemiyor. Ama Apk'sini kurup Android Auto'ya girdim şimdi hata vermedi. Araca bağlanması gerekiyor iş çıkışı bir deneyeceğim bakalım. Olursa valla süper olacak. :)

Android Auto'nun çalışması için 3 şey gerekli. Android Auto, Google Music ve Google Search. Bunlardan ilk ikisi Türkiye pazarında olmadığından apkmirror.com'dan indiriliyor. Aslında uygulama içerisinde bunu uyarıyordu, belki görmemiş olabilirsiniz. Telefonda çalıştıysa arabada sıkıntı olmaz ;)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;608174
Android Auto'nun çalışması için 3 şey gerekli. Android Auto, Google Music ve Google Search. Bunlardan ilk ikisi Türkiye pazarında olmadığından apkmirror.com'dan indiriliyor. Aslında uygulama içerisinde bunu uyarıyordu, belki görmemiş olabilirsiniz. Telefonda çalıştıysa arabada sıkıntı olmaz ;)

Dün aslında logodan farkettim ama google playden bulamadım bugün webden girip baktım desteklemiyor dedi. Heralde benim telefon da çalışmayacak diye düşünürken, Siz yazınca birde apksini kurup denedim hata vermedi :)

Edit: Arkadaşlar sonunda çalıştı bolero ekranda navigasyon kullanabiliyorum artık, Teşekkürler :)
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2017, 19:03:39 Gönderen: Corvette. »

Çevrimdışı erkan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Boleroda usb veya sd card dan nasıl vıdeo veya resım seyredılır çözemedim kitapcıkta desteklenen formattaki usb  videoyu ses olarak veriyor resim hiç yok başka bir yolu varmıdır saygılar

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erkan22;608219
Boleroda usb veya sd card dan nasıl vıdeo veya resım seyredılır çözemedim kitapcıkta desteklenen formattaki usb  videoyu ses olarak veriyor resim hiç yok başka bir yolu varmıdır saygılar

Video oynatılamaz. Fotoğraf için usb veya sd karta resimleri klasör olarak atın. Sonra menü tuşuna basın. Kaynak tuşuna basıp usb veya kartı seçin. Bir resmi açıp çal tuşuna basınca slayt gösterisi gibi oynamaya başlar.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;608180
Dün aslında logodan farkettim ama google playden bulamadım bugün webden girip baktım desteklemiyor dedi. Heralde benim telefon da çalışmayacak diye düşünürken, Siz yazınca birde apksini kurup denedim hata vermedi :)

Edit: Arkadaşlar sonunda çalıştı bolero ekranda navigasyon kullanabiliyorum artık, Teşekkürler :)

Cem bey sizin smartlink aktifmi acaba

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13462]skaymaz[/MENTION] Smartlink aktif Mirrorlink ve Android Auto ikisinide kullanabiliyorum.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;608174

2 şeye daha ihtiyaç duyuyor. Haritalar uygulaması ve Google Metin Okuma uygulaması. Bu uygulamalar kurulu değilse AA kendisi kuruyor(metin okuma hariç). Eğer ayarlar altından devre dışı bırakıldıysa (kullanılmadığı için özellikle metin okuma devre dışı bırakılabiliyor) tekrar aktifleştirmek ve tümünü son sürüme güncellemek gerekiyor.

Ek olarak ilk mesajdaki sürümün üstüne 1 güncelleme daha geldi. Bilginiz olsun.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;608310
2 şeye daha ihtiyaç duyuyor. Haritalar uygulaması ve Google Metin Okuma uygulaması. Bu uygulamalar kurulu değilse AA kendisi kuruyor(metin okuma hariç). Eğer ayarlar altından devre dışı bırakıldıysa (kullanılmadığı için özellikle metin okuma devre dışı bırakılabiliyor) tekrar aktifleştirmek ve tümünü son sürüme güncellemek gerekiyor.

Ek olarak ilk mesajdaki sürümün üstüne 1 güncelleme daha geldi. Bilginiz olsun.

Hatta 1 değil, 2 güncelleme geldi. Son hâli bu:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-1-7049-release/

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;608317
Hatta 1 değil, 2 güncelleme geldi. Son hâli bu:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-1-7049-release/
Yine bir değişiklik farkedemedim ben ama sanırım kararlılık noktasında düzeltmeler var.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;608220
Video oynatılamaz. Fotoğraf için usb veya sd karta resimleri klasör olarak atın. Sonra menü tuşuna basın. Kaynak tuşuna basıp usb veya kartı seçin. Bir resmi açıp çal tuşuna basınca slayt gösterisi gibi oynamaya başlar.

video oynatılamıyor. ancak yazılımsal bir değişiklikle, gizli özellik açma gibi video oynatma işlevini açmak da mümkün. obd eleven denilen cihaz ve programıyla bunun olduğunu gördüm.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;608566
video oynatılamıyor. ancak yazılımsal bir değişiklikle, gizli özellik açma gibi video oynatma işlevini açmak da mümkün. obd eleven denilen cihaz ve programıyla bunun olduğunu gördüm.

O şekilde müdahalelerle tabi ki mümkün olur hocam. Benim kast ettiğim standart donanımlarda video özelliğinin olmamasıydı.
Video oynatmak için bir modül takılıyor ve bu da yaklaşık 500 lira gibi bir şey sanırım.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;608576
O şekilde müdahalelerle tabi ki mümkün olur hocam. Benim kast ettiğim standart donanımlarda video özelliğinin olmamasıydı.
Video oynatmak için bir modül takılıyor ve bu da yaklaşık 500 lira gibi bir şey sanırım.

eyvallah. ancak benim dediğim öyle büyük bir iş değil. beş dakikada halledilebilen bir şey. telefon üzerinden obd cihazı bağlayınca bahsettiğim program sunuyor öyle bir özellik, ben de orada görmüştüm. çalışmıştı da. konu olunca paylaşmak istedim.