škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30.000 bakimi!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AYKUTTT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlar. aracım 24.000 km de 2014 dizel dsg. 30.000 bakım süresi gelmiş. hemen götürmeme gerek var mı? bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
24.000 km de 30.000 bakımı değil de, yılık bakım periyodu gelmiştir. En kısa süre götürmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Cemm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Garanti süresi bitmiş gibi görünüyor. Size kalmış Aracınız dsg li yine de yetkili servise ve zamanında götürmekte fayda var.
Ayrıca 16 Ocak - 19 Şubat tarihleri arasında periyodik bakımda % 10 indirim vardı.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bakım tarihinden itibaren 30günlük veya 1000km'lik süreyi tolere ediyorlar. bakım kampanyası bitmeden götürün. aracınız dsg ve elektronik aksam varsa iyi niyet garantisini korumak adına gitmekte fayda var.

Çevrimdışı AYKUTTT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;607936
24.000 km de 30.000 bakımı değil de, yılık bakım periyodu gelmiştir. En kısa süre götürmeniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
peki bu heryil oluyor mu?

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Aykut Bey, 15.000 km de bir yada bir yıl içinde 15.000 km yi geçmemişseniz her yıl periyodik bakıma girmek durumunda araç. Girmezseniz yukarıda diğer arkadaşların belirttiği gibi garanti dışı bırakıyorlar aracı.
Mesela ben de aracımı 2014 OCak ayında teslim aldım. Aldığımdan beri hiç yıllık 15.000 km sınırına gelmedim ama her yılın Ocak ayında götürdüm servise. KM si değişebilir ama bu her araçta böyledir.

Çevrimdışı AYKUTTT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Çevrimdışı alper4043

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Ankara aydoğanlar seviste bugün yaptırdım 711 tl tuttu bilginize

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Myskoda uygulamasında ve yüceoto nun sitesinde efe skoda kaldırılmış. Efe sadece yetkili satıcı olarak görünüyor. Kendi adıma çok sevindim. İnsallah skodadan tamamen ayrılır.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün vosmer den 45000 bakımı için 22 nisana randevu aldım. 730 tl soyledi . DSG olduğu için yaptıracağım . seneye bakalım

Çevrimdışı ayaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankara And'ta 30.000 bakım yaptırdım daha yeni. 893 tl . Bilginize

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ayaz;614215
Ankara And'ta 30.000 bakım yaptırdım daha yeni. 893 tl . Bilginize

Neler yaptılar, ve hangi yağı kullandılar? kaç litre

Çevrimdışı ayaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yağ;hava;polen ve yakıt filtresi değişti. Yağ olarak Castrol EDGE 5W30 kullanıyorlar fakat kullandıkları yağın servis için özel üretildiğini söylediler. Piyasada satılanlardan farklı imiş. 4,3 lt koyuyorlar.