škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superbmize nazarlık

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cantürk.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracımız bu gün katil bir servis söförü tarafından sürtülmüştür acaba ne işlem uygulamalıyım bi önerisi olan varmı gerçekden çok sinirlendim ilk başıma geldi :mad: fotoğraf

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.Benimde ön tampon hafiften çizildi.herhengi bir işlem yapmadım.çizik aynı şekil duruyor

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncesinde ince bir pasta sonra da aracın boya renginden rötuş.yalnız vernik ve sertleştirici de katın.bu renkte çok başarı beklemeyin siyah beyaz gibi güzel sonuç vermiyor.

Çevrimdışı Cantürk.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sağolun nerede pasta ve boyama işlemini yaptırayım servis yada sanayide ustayamı?

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim araçta business gri ufak  boya atması olmuştu sanayide  bir arkadaşa rica ettim halletti.Siyah astar görüntüsünden daha iyi oldu.özenerek yapacağınıza inandığınız birine de yaptırabilirsiniz.Aslında eliniz yatkınsa zor değil siz de yapabilirsiniz
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2017, 22:38:28 Gönderen: creed »

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun , biraz daha kötüsü başıma geldi , tamponda çizikler vardı İzmir Skoda 10 gün kalması gerek demişti bırakmadım aracı .  Kaskonun mini onarımından hasarsızlığı bozmadan anlaşmalı yerde 1 günde onardılar . Kasko yaptırdığınız yeri arayın onlar yönlendirir  ... Herhangibir ücret ödemezsiniz ve güvenilir bi yerde yapılmış olur .

Çevrimdışı Cantürk.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mojaverock kardeş bende izmirde oturuyorum nerede olduğunu hatırlıyormunuz?

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gaziemir RS serviste yapıldı ( Renault un hemen yanı ) , sizin kaskonuzun nereyle anlaşması varsa orda ücretsiz yapılır , eğer RS le anlaşması yoksa ücret alırlar.