škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB 2016 1.4Tsı prestige alma arifesi araç hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı IlksKoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günler Skoda superb 1.4 tsı 150hp act almayı düşünüyorum prestij paket hakkında yorumlarınız benim için çok önemli

Çevrimdışı nakamura

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bende 3 ay once 1.4 tsi 150 act manuel aldim son derece memnunum araçtan özetle anlatirsam aracin bana göre eksi yönleri boyutu bunu bilerek aliyoruz ama istanbul içinde aktif heryere giriyim çikiyim biraz zor park konusunda biraz rüzgar sesi aloyor ben bir tik daha iyi beklerdim bide kasislerden geçerken baya yavaşlamak lazim arti yönlere bakarsak eksiler benim için hiçbirsey artilar iç malzeme kalitesi çok iyi plastikler kapi kollari koltuklar cok rahat koltuk ısıtma falan çok iyi bolero ekran gayet kullanışlı tepkileri gayet hizlı birde video oynatabilse süper olurmuş yakit konusunda aracim 450 km ortalamam 7.7 yol boş ise sakin kullanimda 5.2 kadar indi bu cüssede bir araç için bence makül değerler.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Rüzgar sesi konusunda (En fazla tercih edilen rakibi) Passat'a göre daha başarılı.
Passat'ta 120 km lerde gelen püfür püfür rüzgar sesi SuperB'de yok. Daha yüksek kmlerde başlıyor. Passat'a göre yol sesi bir tık fazla...

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Prestige paket için şunu söyleyebilirim anahtarsız giriş çalıştırma gerçekten güzel çalışıyor. Anahtarla uğraşma derdi yok

Yarı deri koltuk güzel görünüyor ve konfor açısından problem yok
Koltuk ısıtma da güzel önceki aracımda da vardı ama 4 koltuk olması hoş gerçekten klimayı devreye alana kadar o ısınmış oluyor
Bagajın otomatik olması güzel ama ben şu an olsa sanal pedal yani alt sensörle açmasını da ekletirdim
Ve geri görüş kamerası
5 metrelik bir araçta işte bu özellik her şeye değer :)

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı aracın otomatiğini bir yılı aşkın süredir kullanıyorum. 22 bin km yapmışım. Çok memnunum, tek sıkıntım bundan sonra kolay kolay araba beğenemeyecek olmam..