škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

AVEA : "Oh iyi oldu"

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Avea: "Oh iyi oldu."

Avea'nın Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, Turkcell'e verilen 36.1 milyon TL'lik cezanın "rekabetin önünü açtığını" söyledi.

30/12/2009
        Rekabet Kurulu tarafından "Mobil pazarlama ve GSM hizmetleri pazarındanki hakim durumunu kötüye kullanarak rakipleri aleyhine rekabeti bozması," nedeniyle verilen 36.1 milyon TL'lik idari para cezasına Avea'dan yorum geldi.

Operatörün Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, kararla ilgili olarak özetle "... oy birliği ile verilen bu karar, mobil pazarlarda etkin ve sürdürülebilir bir rekabet ortamının tesisi için önemli bir adım. Rekabet Kurulu’nun vermiş olduğu bu  karardan en büyük faydayı tüketiciler elde edecektir..." şeklinde bir açıklamada bulundu.

Bu haberi yayına hazırladığımız sırada şahsen görüştüğümüz Turkcell yetkilileri ise, Avea'nın  açıklamasına çok yakında "kurum olarak bir yanıt vereceklerini" belirttiler. Gelişmelerle karşınızda olacağız.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tencere dibin kara , benim ki senden kara ... misali

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TRCELL gibi geçirken bir şirkete hayırlı uğurlu olsun :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam ben de onu diyecektim. Türksel müşterilerine keser faturayı...

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;58930
Demek TCell tarifelerine zam geliyor.

geldi bile aylık 10.000 sms 35 kontör iken buqünden itibaren 39 kontöre yükseldi :(
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kasım  başı   turkcell  kontörlü hattımı faturalı  ya çevirdim    09:00-21:00 arası  480 dakika   turkcell+sabit telefonlara beleş

21:00-09:00  arası  ise   turkcell  ve sabit hatlara  5000 dakka  beleş..

yani  pratik  olarak  6 ay  boyunca  sabit hat  ve turkcell lilere   beleş konuşacağımı  umuyordum   1  hafta  önce falan  mesaj  geldi  bizbizecell  e  mi  ney  geçirmişler talebim üzerine  halbuki  imkansız ..

onun  peşindeyim  şu an   eğer   bir  yanlışları  olursa  10  yıl  3  günlük turkcell  bağımı  koparma noktasına  geleceğim.

Hazırkarttan  sms  atılmayan  dönemleri okan bayülgenli  reklamları bilen  birine  bu  haksızlık  yapılmaz :D :p

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçenlerde avea dan geldiler şirket hatlarıyla ilgili transfer yaptık hat başına 17 tl fatura gelecekti , ilk ay normal fatura geldi ,2 . ay 2 katı . avea ya gittim hatları iptal ettirmek için kaydımı aldılar ve sbep sordular , durumu anlattım , 2 gün sonra avea genel müdürlüğünden aradılar özür dileyip sözleşme yapan vatandaşın yalnış bilgi verdiğini belirtip  hatalarını gidermek için 6 ay hat  başına sadece telsiz vergisi ödeyeceğim, avea ve sabit hatlara sınırsız :) sadece 2 tl....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şirkette AVEA kullanıyoruz Ahmet abinin tarifesinden.Hat başına dediği gibi 17 TL geliyor. 2 sene oldu sanırım.Hiç sıkıntımız yok, şirkette sabit hattı hiç kullanmıyoruz.Ev telefonlarını bedavaya arıyoruz :D Benim hattımda avea olduğundan şirketi bedavaya arıyorum.:D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimki her yöne 1200 dakika beleş, 35 lira diyorlardı, 2,5 hat açım ücretinin taksidi dediler, sonra bilmemne vergisi geldi, şu ücreti bu ücreti, hiç mesaj çekmediğim halde, 40-45 lira ödüyorum ayda, hele bi mesaj atsam kafadan 5-6 daha ekliyorlar.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;59990
Benimki her yöne 1200 dakika beleş, 35 lira diyorlardı, 2,5 hat açım ücretinin taksidi dediler, sonra bilmemne vergisi geldi, şu ücreti bu ücreti, hiç mesaj çekmediğim halde, 40-45 lira ödüyorum ayda, hele bi mesaj atsam kafadan 5-6 daha ekliyorlar.

Kanka boşver TRCELL'i..Banada öyle dediler 1 ay dayanabildim.Geçirdiler hemen faturayı:D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;60002
Kanka boşver TRCELL'i..Banada öyle dediler 1 ay dayanabildim.Geçirdiler hemen faturayı:D

Ben acısını çıkarttırıyom kanka, veriyorum benim askerlere sabaha kadar devam :) 1200 dakka dolmuyo yoksa :hanz: