škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 spoiler çalışması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia3-spoiler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar

biraz uzun sürdü ama çok az bi zaman kaldı çalışma bitti şimdi kalıp alacağız ve çıkan ürünü boyayıp kendi aracıma takacağım. Son 10 gün diyebiliriz. En son halinin resimlerini atıyorum.  

Fiyatı belli değil ama fazla bişeyde olmayacak komple bittikten sonra fiyatı ayarlayacağız. Buradan açıklama yapacağım
[/url][/IMG]

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bitince 1 adet Parlak Siyah  yani "Piano Black" bana ayır. Ankaradayım kargosunu fiyatını havalesini konuşuruz. Çok güzel olmuş taslak hali gibi sportif duruyor. Bende bu arada anteni iptal edip Köpek balığı yapıyım + Birde bunu uygulayınca fişek olur ateş eder :D :D

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;609450
Hocam bitince 1 adet Parlak Siyah  yani "Piano Black" bana ayır. Ankaradayım kargosunu fiyatını havalesini konuşuruz. Çok güzel olmuş taslak hali gibi sportif duruyor. Bende bu arada anteni iptal edip Köpek balığı yapıyım + Birde bunu uygulayınca fişek olur ateş eder :D :D

Aynen bende piano black yapacağım ve difüzör ü de piano black olcak. Anten değişecek

Çevrimdışı erkan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elinize sağlık güzel olmuş cidden. köpekbalığı anten iyi çekmiyo deniyor. Varmı kullanan ?

Çevrimdışı Musti565

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;609449
elinize sağlık, araçtaki arka difüzörü de mi bu şekilde yaptınız?

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla super olmus. kesin bende alirim bundan. ama boya isciliginin iyi olmasi cok önemli.

daha once aldigim bir spoyleri sirf boyasi duzgun olmadigi ve yüzeyi capak dolu oldugu icin iade etmistim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;609486
valla super olmus. kesin bende alirim bundan. ama boya isciliginin iyi olmasi cok önemli.

daha once aldigim bir spoyleri sirf boyasi duzgun olmadigi ve yüzeyi capak dolu oldugu icin iade etmistim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haklısın boyasının pürüzsüz ve kaliteli olması direk tercih sebebi olucaktır. :ok:

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;609452
Aynen bende piano black yapacağım ve difüzör ü de piano black olcak. Anten değişecek

Facete de gördüm bu renk olmamış dicektim kesinlikle piano black doğru tercih olur :ok: ama boyanın kalitesi de çok önemli..

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Musti565;609485
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;609449
elinize sağlık, araçtaki arka difüzörü de mi bu şekilde yaptınız?

Hazır aldım difüzör ü

Alıntı yapılan: hknardru;609489
Facete de gördüm bu renk olmamış dicektim kesinlikle piano black doğru tercih olur :ok: ama boyanın kalitesi de çok önemli..

Benim yaptırdığım yer tampon cu değil adam tekne döküyor yani modelci. Büyük ihtimal çıkan ürünler boyalı değil ama ya astarlı göndereceğim yada piano black yapıp göndereceğim.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2017, 19:08:37 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14576]Fabia3-spoiler[/MENTION] Difürüzör tam oturdu mu nasıl uyguladınız? Bir de orijinal difüzör de yapacağız demiştiniz. Yapacak mısınız?

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar  difüzör satılık bilginiz olsun.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;609594
[MENTION=14576]Fabia3-spoiler[/MENTION] Difürüzör tam oturdu mu nasıl uyguladınız? Bir de orijinal difüzör de yapacağız demiştiniz. Yapacak mısınız?

Evet difüzör tam oturuyor.  

Evet yapacağız ama biraz zaman sonra. Şimdilik  spoiler le kalacağız.  Bu arada  difüzör satılık.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;609623
Arkadaşlar  difüzör satılık bilginiz olsun.

Difüzörü neden satıyorsunuz? Bir de söktükten sonra iz kalma gibi bir şey olabilir mi. Veya vida deliği vs. Montajını nasıl yapmıştınız. Bir de son halini diğer başlıkta paylaşmışsınız bence  gayet güzel olmuş.