škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero 6.5 inç Usb

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iselcenli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2015 1.2tsi 110 hp optimal aracım var. Üzerinde 6,5 inç bolero var. Usb portundan Flashdisk kaç Gigabyte'a kadar desteklediğini bilen veya deneyen var mıdır?

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben 16gb flash belleği fat32 olamak şartı ile kullanıyorum yukarısı olmadığı için bilmiyorum ama format biçimi fat32 olacak ntfs yi görmüyor çünkü

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=10338]iselcenli[/MENTION]
Çok tesadüf oldu bu konu.
1 saat kadar önce denedim. 2 tane laptop.lardan sökülmüş harddisk.lerim vardı. 100gb ve 250gb. Disk kutuları içinde duruyorlardı. Denedim, 2side sorunsuz çalıştı.
Birinin formatı FAT32, diğeri exFAT.

Çevrimdışı iselcenli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Demekki fat32 ve exfat olmak kaydıyla boyut sınırlandırması yok. Bu çok iyi bir haber oldu benim teşekkürler. Peki aynı durum SD kart için geçerli mi deneyen var mı?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı touran06

• Yönetici
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iselcenli;609629
Demekki fat32 ve exfat olmak kaydıyla boyut sınırlandırması yok. Bu çok iyi bir haber oldu benim teşekkürler. Peki aynı durum SD kart için geçerli mi deneyen var mı?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanım kılavuzunda 32 gb a kadar destekler yazmış. İfade aynen şöyle ; Memory card case: Memory card case: SD memory cards, SDHC
memory cards measuring 32 mm x 24 mm x 2.1 mm and with a capacity
of up to 32 GB are available (FAT 32).

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: touran06;609631
Kullanım kılavuzunda 32 gb a kadar destekler yazmış. İfade aynen şöyle ; Memory card case: Memory card case: SD memory cards, SDHC
memory cards measuring 32 mm x 24 mm x 2.1 mm and with a capacity
of up to 32 GB are available (FAT 32).

Acil bi memory card alıcam ama kullandınız mı hic? Adaptörlü olarak micro sd de satılıyor. Hangisini tavsiye edersiniz?

Çevrimdışı touran06

• Yönetici
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;610185
Acil bi memory card alıcam ama kullandınız mı hic? Adaptörlü olarak micro sd de satılıyor. Hangisini tavsiye edersiniz?

Bunu alabilirsiniz yanında sd adaptör ile geliyor. Lazım olduğunda telefona felan takmak içinde rahat olur hem micro sd hem sd cift kullanım daha pratik. http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-evo-class10-48mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mp32da-tr-p-FTHFZSAMEVOMC32GB

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: touran06;610189
Bunu alabilirsiniz yanında sd adaptör ile geliyor. Lazım olduğunda telefona felan takmak içinde rahat olur hem micro sd hem sd cift kullanım daha pratik. http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-evo-class10-48mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mp32da-tr-p-FTHFZSAMEVOMC32GB

Yani adaptörlü olanlarda okumada problem yaşanıyor diye duymuştum. Şu ürün nasıl?
http://urun.n11.com/hafiza-kartlari/kingston-kingston-16gb-sdhc-class10-P126329694

bunlarda okuma hızı çok önemli mi? Yani min kaç olmalı acaba?

Çevrimdışı touran06

• Yönetici
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;610196
Yani adaptörlü olanlarda okumada problem yaşanıyor diye duymuştum. Şu ürün nasıl?
http://urun.n11.com/hafiza-kartlari/kingston-kingston-16gb-sdhc-class10-P126329694

bunlarda okuma hızı çok önemli mi? Yani min kaç olmalı acaba?

Okuma problemi olacağını sanmıyorum en kötü iade etme hakkınız var. Sizin attığınız ürün sd kart o da olur. Okuma hızı cihazın hızından yavaşsa bi yavaş çalışma vs olur ama arabada cok da onemli degil telefon kamera gibi cihazlar için önemli okuma hızı. Bana kalırsa micro sd kartı adaptör ile alın. Okuma hızı cok onemli değil üzerinde class 10 yazsa yeterli. Sizin attığınız yeterli yani.