škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön panjur çıtalarını krom yaptırmak isteyenler için

skaymaz · 70 · 23265

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;610121
Evet işlem tamam

Elinize sağlık. Çok güzel olmuş. 1 mm ince olsa daha mı güzel olur bilmem görmek şsterdim ama sizinki de gayet hoş olmuş. Fırsatınız olursa yandan ve çapraz da foto çekip yüklerseniz sevinirim.

Kendin yapışkanlı mı yoksa yapıştırıcı mı kullandınız.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;610148
Elinize sağlık. Çok güzel olmuş. 1 mm ince olsa daha mı güzel olur bilmem görmek şsterdim ama sizinki de gayet hoş olmuş. Fırsatınız olursa yandan ve çapraz da foto çekip yüklerseniz sevinirim.

İnşAllah en kısa sürede çekip atarım.İnceliği konusunda tatminkar ama dediğiniz gibi bunun yarısı kadar olsa ve çıtaların orta kanal kısmına yapılsa daha estetik durur var ile yok arası yani:)  ürün kendisi yapışkanlı yani arkasında çift yönlü yapıştırıcı yapmışlar ama inşAllah yazın sıcaklarda bırakmaz.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Doruk Han;609665
ben aracımı ilk aldığımda 3mm lik olandan uyguladım güzel oldu, fotoğraf eklerim

Doruk abi siz 3 mm olanı nereden temin ettiniz acaba. Birde resim atarsanız seviniriz merakla bekliyoruz.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;610148

Umarım istediğiniz gibi olmuştur

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence çok güzel olmuş, acaba yandan da çok yoğun kromaj olur mu diye düşünmüştüm ama hiç boğmamış. güle güle kullanın. fotoğraflar ve bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu da benim ön panjur modifiyem 6mm nikelaj kullandım

« Son Düzenleme: 13 Haziran 2017, 22:03:13 Gönderen: Trakia »

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ön panjur krom kaplama yerine daha sadece ancak o panjurdaki boşluğu alacak bir uygulama yaptım. vrs logosu taktım.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia MK4 2015 ön ızgara 5ED 853 653 Bir
 http://s.aliexpress.com/juiAzuQR
(from AliExpress Android)

Yapilan çalışmalar gayet başarılı emek harcanmış ancak kalın durması ve kış aylarında yapışkan özelliğini kaybedecek olması beni bu ön panjur almak konusunda cezbediyor..

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;618595
ön panjur krom kaplama yerine daha sadece ancak o panjurdaki boşluğu alacak bir uygulama yaptım. vrs logosu taktım.

hocam logo vidalı sanırım takmak için panjuru söktünüz mü

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreogut;627364
hocam logo vidalı sanırım takmak için panjuru söktünüz mü

logoda 2 adet vida var. ancak vidaların aralığı ile ızgaralardaki aralık uyumlu değil. tek vida ile tutturdum arada kayıyor elimle düzeltiyorum. panjuru sökmeyi servise sordum tamponla birarada sökülemez dedi.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;627365
logoda 2 adet vida var. ancak vidaların aralığı ile ızgaralardaki aralık uyumlu değil. tek vida ile tutturdum arada kayıyor elimle düzeltiyorum. panjuru sökmeyi servise sordum tamponla birarada sökülemez dedi.

Siz nasıl taktınız peki evet bende logo getirttim vida aralıkları panjurun aralıklarına tam denk gelmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;610123
Evet işlem tamamdır. Yanlız yaparken üst kısımlarını dibine kadar yitin çünkü daha güzel duruyor ve sıkıştığı içinde kalkmıyor. Aynı şeyi alt kısım için söylemeyeceğim çünkü sıkışmadığı için kalkıyor, bittiği yerde bırakın aşağı eğime yapıştırmayın. Kalımlığı konusuna gelecek olursak direksiyon krom kısımlarının yanında resim çektim ve 1 mm daha kalın yani yüzeysel genişliği 4 mm gibi bence çok güzel oldu. Not olarak siz 2 adet alın çünkü bana 5 cm küçük geldi. Resimleri aşağıda ekliyorum soracağınız birşey olur ise seve seve cevaplarım.

]

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam yaz boyu her akşam aracınızın önünden geçerdik. Çocuklar bizim araba diye koşuyolardı sizinkine. Maşallah, ön krom kaplamanız da harika görünüyordu. Hatta bir ara bir tanesini düşmüş gördüm kendi aracım gibi üzülmüştüm. :):)

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_Loopus;627419
Hocam yaz boyu her akşam aracınızın önünden geçerdik. Çocuklar bizim araba diye koşuyolardı sizinkine. Maşallah, ön krom kaplamanız da harika görünüyordu. Hatta bir ara bir tanesini düşmüş gördüm kendi aracım gibi üzülmüştüm. :):)

Eyvallah hocam siz de mi kayseridesiniz, bu arada tamamını söktüm baktım teker teker boşluyor yapışkanlar. :)

Çevrimdışı bozkan38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;627494
Eyvallah hocam siz de mi kayseridesiniz, bu arada tamamını söktüm baktım teker teker boşluyor yapışkanlar. :)

Maşallah Allah kaza bela göstermesin. Aynı mahalledeyiz bende ildem c93 deyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi