škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagaj Açma Düğmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih33yucel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

2007 model 1.4 tdi sedan fabia sahibiyim.

Bagaj açmak için bagajın üzerindeki düğmeye basıyorum fakat açılmıyor.
sadece kumanda ile açılıyor.

Ayrıca bu aracın içinde bagaj açma tuşu var mı ? yoksa ben mi bilmiyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracin bir kapisini acip kapatip bagaji acmayi oyle deneyin. Hatta olana kadar 4 ayri kapiyi da deneyin. Her actiginiz kapida egilip iceride tavan lambasi yaniyor mu bakin.

Eger kapiyi actiginizda tavan lambasi da yaniyorsa gidip bagaji acmayi deneyin acilmasi gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı fatih33yucel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;610019
Aracin bir kapisini acip kapatip bagaji acmayi oyle deneyin. Hatta olana kadar 4 ayri kapiyi da deneyin. Her actiginiz kapida egilip iceride tavan lambasi yaniyor mu bakin.

Eger kapiyi actiginizda tavan lambasi da yaniyorsa gidip bagaji acmayi deneyin acilmasi gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onu denedim.

özel servisteki tamirci de söylemişti bunu ve orada denedik olmadı. elektirikçiye gitmek gerekiyor herhalde

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih33yucel;610025
onu denedim.

özel servisteki tamirci de söylemişti bunu ve orada denedik olmadı. elektirikçiye gitmek gerekiyor herhalde
4 kapıdan herbiri değil sadece şöför (Sol) kapı açılması gerekir.Açmazsanız bagaj kapısı açılmıyor.Eğer tavan lambası yanıyor kapı açılmıyorsa açılmasını sağlayan switch yanmış, su almış tetiklenemiyordur. Bir diğer ihtimal kilite gelen kablo ya kopmuş veya şase yaapıyordur Kontrol edilecek.Selenoid temizlenecek yada değişecek.En azından benim 2006 Combide böyle.

Çevrimdışı fatih33yucel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bipekkan;610115
4 kapıdan herbiri değil sadece şöför (Sol) kapı açılması gerekir.Açmazsanız bagaj kapısı açılmıyor.Eğer tavan lambası yanıyor kapı açılmıyorsa açılmasını sağlayan switch yanmış, su almış tetiklenemiyordur. Bir diğer ihtimal kilite gelen kablo ya kopmuş veya şase yaapıyordur Kontrol edilecek.Selenoid temizlenecek yada değişecek.En azından benim 2006 Combide böyle.

biraz önce sorun çözüldü. kablolarda sorun varmış.

bagaj amartisörünün yanında bir kablo demeti varmış orda bir kablo kopmuş 10 liraya halloldu.

ama tekrar bozulma ihtimali var. açma tuşunun olduğu yerde izalasyon yok. bu yüzden su girme ihtimali var.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeri gelmişken başıma geldiği için şunu da belirtmek isterim. Bagaj ile araç arasında bir eşya sıkışırsa da kapı açılmıyor. Özellikle Yeti için.