škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursada 1.0 mpi için LPG Ustası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ismailgunay16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir aya kadar aracım geliyor inş.Alır almaz lpg düşünüyorum.Ufaktan araştırma yapayım dedim.
Bursada fabia 1.0 için lpg takacak işin ehli bir usta varmı bildiğiniz.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 10:13:22 Gönderen: ismailgunay16 »

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servis haricinde taktırmanızı önermem, sanayide yapılan işin arkasında durulmuyor, ustaların garantili yapıyoruz demeleri boş laf, tecrübe ile sabit malesef..Yetkili servis harici işlemde garantiyi bozar.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 11:49:02 Gönderen: Blue Rapid »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;610362
Yetkili servis haricinde taktırmanızı önermem, sanayide yapılan işin arkasında durulmuyor, ustaların garantili yapıyoruz demeleri boş laf, tecrübe ile sabit malesef..Yetkili servis harici işlemde garantiyi bozar.

Skoda'nın da yetkili servisleri LPG takmayacağı için bu iş ya dışarıda olacak ya da arkadaş vazgeçecek :)

Çevrimdışı ismailgunay16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
servis takmıyor malesef sanayide taktıracam mecbur.motor garantisi bozulacak biliyorum önemli değil o.usta işin ehli olsun lpg sağlıklı çalışsın yeter

Çevrimdışı malid1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba bende 1.0 fabia kullanıyorum.19000 km lpg taktırdım.daha 10 gün oldu  taktıralı. aracım 1 depo benzinle 550 km gidiyordu ve ortalama 40 kuruş yakıyordu şehir içi tüketimidir verdiğim değerler. istanbul ümraniyede candan mühendisliğe atiker grand taktırdım firma türkiyenin en iyi lpg firmasıdır.tescillenmiş firmadır. youtube bir çok videosu var izleyebilirsiniz . kusursuz montajla aracım emin olun benzinli halinden çok daha iyi gidiyor. çekişte en ufak bir değişim olmadı. dediğim gibi eskiye nazaran çok daha iyi. 32 lt lpg ile 370 km şehir içi kullanım yaptım ortalama lpg'de 22 kuruş yakıyor. bursada yaptıırana kadar istanbulda candan mühendisliğe yaptırmanızı tavsiye ederim.şehir dışından gelenlere çok yardımcı oluyorlar.

Çevrimdışı efem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bende taktırmayı düşünüyorum.Bursada daha önce k.sanayide Sarıgaz taktırdım eski aracıma 1 yıl problemsiz kullandım memnun kaldım açıkçası,birde Sarıgaz ın 2 arka sokağında çok met edilen bir usta var adını hatırlayamadım şimdi camiyi geçince meslek okulun arası bu arada Atiker grand sistemi met ediyorlar fazla parayada gerek yok bence italyan Romano kart ve enjeksiyonlar kullanılmış yeni sistem bu sistemi taktıran arkadaşlar yorum atabilirse sevinirim

Çevrimdışı UGURDEMİR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam Merhaba

BEN YAKLAŞIK 4 AYDIR Kullanıyorum .
kendim daha önce 3 aracımıza taktırdığımız gibi yine aynı yere k.sanayi federal oto lpgye taktırdım. hiçbir sorun olmadı zaten gidersen sende ilgi alakadan sorun yaşamayacağınız anlarsın.detaylı sormak istediğin olursa özelden mesaj atarsan dönüş yaparım