škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III vrs (acil)

yasin · 11 · 2258

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
iyi günler konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açıyorum kusura bakmayın , Fabia III için ön ızgaraya acil vrs logosu arıyorum nerden temin edebilirim ?
şimdiden teşekkür ederim

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sahibinden de dahi var :) beklerim derseniz AliExpress sitesinde de var. Bazen 5 günde bazen 25 günde geliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim , sahibinden deki üründe v harfi yeşil olduğu için tereddütteyim genelde v harfi hep siyah görmüştüm

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben servisten almıştım iki tane 70₺ ye. Tabi o zmn Euro 4 değildi dolar 3ün altındaydı buralar bayır idi yeşillik idi.. [emoji4]

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vrs logosu nasıl ve ne kadar acil olabilir? Olmayınca araba gitmiyor herhalde :D

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben AliExpress ten aldım hem çok uygun fiyata aldım hem de çok beklemedim 15 güne geldi ve sizin istediğiniz modelden. İyice araştırın çok çeşitli ve kalite farkı olan ürünler var. Görüntü aynı ama malzeme farklı olabiliyor (plastik,krom. Vb) hem ön hem arka olarak beraber satılanlar da var ayrı ayrı satılan da var. Türkiye de o kadar para vermeye değmez. Onlarda aynı yerden alıp satıyorlar. Fikir olması açısından GittiGidiyor ve süperskodanın sitelerine de bakabilirsin. Ama orada fiyatlar pahalı

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alixpres den 11 tl ye aldım ben gayet sağlam ve güzel 10 günde falan geldi.

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yani acil derken araca birşeyler yapacağım istiyorum ki taksit taksit olmasın yapabildiğimi bir seferde yapayım istiyorum ondan yani :D , aliexpresden daha önce hiç alışveriş yapmadım gittigidiyorda vardı ama malesef internete açık bir kartım Yok direk havale yada kapıda ödeme yapabileceğim bir site olmalı , civardaki servislere soracağım bugün

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vrs logosu takmakla ön kaputa Mercedes yıldızı takmak arasında hiçbir fark yok bence. Doğan görünümlü şahin muamelesi yapıyorsunuz arabanıza resmen :)

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;610879
Vrs logosu takmakla ön kaputa Mercedes yıldızı takmak arasında hiçbir fark yok bence. Doğan görünümlü şahin muamelesi yapıyorsunuz arabanıza resmen :)

Ben öyle düşünmüyorum, ben kendi aracıma uyguladım aşağıdaki linktekini alıp. Çok güzel yakıştı farklı bir hava sundu, ayrıca gizli özelliklerden ana Bolero ekranda da VRS logo ile açılış yapıyor. Oldukça kaliteli ve sağlam çıktı en ufak problemi yok.

https://tr.aliexpress.com/item/high-quality-VRS-RS-front-grill-emblem-sticker-Auto-Badge-for-Skoda-Fabia-Octavia-MK2-Rapid/32550000400.html?spm=2114.13010608.0.0.Br1UJS

Saygılarımla

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;610879

Ben de Erdem Bey ile aynı düşüncedeyim. Sonuç olarak Fabia'yı kullananlar ve ilgi duyanlar biliyor. Bu kişiler de Fabia'da RS serisi olmadığını biliyor.

Seat Ibiza ve Leon kullanıcılarında da çok yaygın bu olay. Onlarda da Cupra serisi var, ve araçları Cupra olmamasına rağmen arkaya yazıyı yapıştıranlar var. Arka tampondan, araç özelliklerinden vs. anlaşılıyor zaten. Ben gülüyorum trafikte gördüğüm zaman. Bilmeyen için de RS olmuş Cupra olmuş bir şey ifade etmiyor zaten :D
« Son Düzenleme: 16 Mart 2017, 11:51:50 Gönderen: Bilgic »