škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merceksiz Xenon Şöleni !

kadir_ · 33 · 13487

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim çakma die tabi edilen xenonlar 12K uzun süre araştırdım mercek far için adamlar 1280tl+KDV sadece tek fara fiyat çekiyolar yuhanz dedim ne öyle arabayı sat far gibi bir şey çıkıyor ortaya mercek mod araştırmasıda yaptım 700 tl gibi bir masrafı var 4300 K d2s git dahil içine o da biraz ertelendi yapacak kişi 3 gün arabanın 1 cm bile kıpırdamaması lazım dedi yoksa odaklama olmuyormuş.Yapanlar varmış 1 günde ama onlarda ayar tutmuyormuş odak noktaları ters yöne felan oluyormuş :D

Bizde şimdilik böyle idare ediyoruz keşke H7 olsaydı diyorum hem H4 hemde 4300 k kit bulmak çok zor...

Kısalar xenon uzunlar halojen kitte...

Kırılma noktası sağ taraf çok fazla dağıtıyor sanırım..

Buda uzunlar bütün dünya sapsarı:hanz::hanz:

Buda forum klasiklerinden otantik bir poz:huh:

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Birşeyi merak ediyorum, Xenon takmaktaki amacınız neydi?

Önünüzü daha iyi aydınlatmak mıydı? Eğer öyle ise 12K lık xenon neden tercih ettiniz?

Eminim şu an hem önünüzü aydınlatamıyorsunuz hemde milletin gözünü alıyorsunuz...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
xenon takılalı 2 seneyi geçti karanlık bence çok güzel ama sarı ışık altında bir hiç diyebilirim ama NB lere göre fark ediyo daha iyi aydınlatıyo geldi bana..

Montaj sırasında ben yoktum o kadar ısrar ettiğim halde 12K taktırdı babam sağolsun..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;59315
Hayırlı olsun :)

Söküp ikinciyi takcaz yakında abi ne hayırlısı 2,5 sene oldu genede sağol:kiki::kiki:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben 8000 lerde önümü göremiyorum :D iyi cesaret valla.

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok elit yerlerde geziyorsun kardeşim o zaman sen :) Gel taşraya gör ışıksızlığı azcık :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Far ayarın bozuk Kadir  :)

2. fotoda merkezler farklı yüksekliklerde, üstelik her 2 yansımadaki ışık dağılımı simetrik değil. Bir kelek var, farın ya da ampulün birinde  :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;59387
Far ayarın bozuk Kadir :)

2. fotoda merkezler farklı yüksekliklerde, üstelik her 2 yansımadaki ışık dağılımı simetrik değil. Bir kelek var, farın ya da ampulün birinde :)

Far ayarını şahkanda tutturamadık pek dışardada yaptırdık adam pek yapamadı 1 tanesi ayar tutmuyodu onarıldı o da ama sanırım sağ tarafta bir kelek var ampülde bakalım şimdi halajonleri takacağım tekrardan..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen gün arabanın sağ taraf komple gitti biz ampülü patladı sandık ama sigortayı attırmış bazen yanıyor bazen yanmıyor tutukluk yapıyor soğuduk iyice. .

Bundan dolayı yeni kit arayışına girdim TR de bulabileceğim H4 4300 kaliteli bir kit arıyorum philips baktım H4 4300 malesef yok onun yerine onu aratmayacak sorunsuz bir kit arıyorum çok fazla tuzlu birşey olmazsa sevinirim :D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: kadir_;92313
Geçen gün arabanın sağ taraf komple gitti biz ampülü patladı sandık ama sigortayı attırmış bazen yanıyor bazen yanmıyor tutukluk yapıyor soğuduk iyice. .

Bundan dolayı yeni kit arayışına girdim TR de bulabileceğim H4 4300 kaliteli bir kit arıyorum philips baktım H4 4300 malesef yok onun yerine onu aratmayacak sorunsuz bir kit arıyorum çok fazla tuzlu birşey olmazsa sevinirim :D

Space Marka bir bak istersen ;) Şahkan Oto'nun tercihi :ok:
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;92319
Space Marka bir bak istersen ;) Şahkan Oto'nun tercihi :ok:

Onlarında elinde 4300 lük yok malesef:(

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öğrenmiş olduğum bilgiye göre Vw gurubu araçlarda,aracın elektronik aksamına kesinlikle zarar vermeyen tek xenon kit,Mtec R1 Type Xenon Kit'miş.(Japon Malı)

Bizde düşünüyorduk ancak vazgeçtik şimdilik.
Ben Osram Nıghtbraker alıp takıcam.Fiyatıda uygun.
Xenon akdar olmaz ama halojen ampulden daha iyi.
Islak zemindede herkes memnun...