škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia ile Selamlar

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Octavia_Ghost

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar,

yaklaşık 1 yıl süren araba araştırmalarından sonra Fluence alacakken son anda bütçemi aşmak pahasına çok beğendiğim Octavia alarak aranıza katıldım.

Aracım 2014 model 1.6 TDI DSG, Optimal , 41500 Km Beyaz.

ilk işim lastiklerini yenilemek oldu, aldığım lastik Continental contipremiumcontact 5

araç konusunda tavsiyeleriniz varsa memnunluk duyarım.

en çok merak ettiğim noktalardan biri aracımın kasa numarası nedir. A kaç kasa oluyor ?

İyi Forumlar

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı olsun.
Forum kuralları gereği ilk mesajda kendinizi tanıtmanız gerekiyor, adminler uyarmadan ben uyarayım.

Sorunuza cevap: A7

Çevrimdışı Octavia_Ghost

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;612406
Öncelikle hayırlı olsun.
Forum kuralları gereği ilk mesajda kendinizi tanıtmanız gerekiyor, adminler uyarmadan ben uyarayım.

Sorunuza cevap: A7

İlginize tesekkür ederim. bu vesile ile kendimi tanıtayım

İsmim Okan, 39 yaşındayım, İStanbul'da yaşıyorum. evliyim ve 4,5 aylık minnoş bir kızım var. 2007 model Clio HB aracım vardı, eşimin hamilelik döneminde arabayı değiştirmeye karar verdik  ve 10 gün önce Octavia alarak aranıza katıldık.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayrlı uğurlu olsun, kazasız belasız dertsiz tasasız binmenizi ve analı babalı uzun ömürler dilerim, ikisine de MaşALLAH...

Bu arada mahsuru yoksa arabayı ne kadara aldığınızı da paylaşırsanız çok güzel olur.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2017, 09:57:03 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı Octavia_Ghost

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;612535
Hayrlı uğurlu olsun, kazasız belasız dertsiz tasasız binmenizi ve analı babalı uzun ömürler dilerim, ikisine de MaşALLAH...

Bu arada mahsuru yoksa arabayı ne kadara aldığınızı da paylaşırsanız çok güzel olur.

Merhaba,

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Aracı 68.000 TL e satın aldım. İlave olarak 1100 TL 4 lastiğe verdim, 350 TL de yetkili servis ekspertiz ücreti.