škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı plstr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: urene;644319
yazık istenen paralara.insaflı olsalar en fazla %100 karla çalışırlar.dsg olmasa kapısından geçmem

Ben bakımı kendim yaptım. detaylarını anlatmaya çalıştım. Servisin fazladan yaptığı hiçbir şey yok.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=644395#post644395

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DSG olayı insanı servise bağlıyor ve doğuş da bunu bildiği için sonuna kadar kullanıyor bu durumu maalesef. Benim de garanti bitti ama el mahkum yetkili servise gideceğim mecburen.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda Superb araçlarda yakıt filtresi kendi kendini temizleyen filtre olduğu için bakımda değişmiyormuş bilginiz olsun. Ben Ankara Gimat Beşteknik otoda (sadece vw grubu araçlara bakıyor) 41.000 km de bakım yaptırdım yağ filtresi polen filtresi hava filtresi yağ değişimi (castrol 5w 30) motor temizleme ve antifrizli motor sıvısı ilavesiyle (cam suyu değil pembe renkte olan motor sıvısı) 460 lira ödedim. Tavsiye ederim.

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
30000 bakımında değişiyor yakıt filtresi, benimki serviste değişmişti 30bin bakımında

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Acaba gerçekten yetkili serviste değişiyor mu? Değiştirdik deyip parasını alıyor olabilirler çünkü sanayideki özel servis para kazanmak için değişmeyeceği bile varsa değiştirir ama neden böyle söylesinler ki

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Umarım değişiyordur insan güvenmek istiyor :) Benimki dizel belki benzinli ve dizel için farklı prosedürler olabilir.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün Ankara Aydoğanlar'ı aradım. 30,000 bakımına 1,095 TL diyor. Bu kadar anlamsız bakım fiyatı olmaz.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet dostum insan güvenmek istiyor. Benim bakım için götürdüğüm yer sıradan bir yer değil, sadece Audi VW Skoda ve Seat grubu araçların bakımını tamirini yapıyor. Durduk yere böyle bişey söyleyeceklerini zannetmiyorum.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
60.000 bakimi icin skoda superb 2016 model dsg dizel prestij versiyon icin 1400tl istediler.

Çevrimdışı AYKUL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.6 TDI dizelin ilk bakımı (hava/yağ/polen filtresi ve yağ değişimi) için 1.117 TL verdim.Bu bakım maliyetleri nereye gidiyor.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
51000 KMD 4. bakıımına girdi dün aracım. 1.4 tsi filtreler ve yağ değişti. 1038tl vosmer alsancak servis.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;645628
51000 KMD 4. bakıımına girdi dün aracım. 1.4 tsi filtreler ve yağ değişti. 1038tl vosmer alsancak servis.

4. bakımda bujileri de değiştiriyorlardı. Sizden istemediler mi?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3. de erken değiştirdikleri için fren hidroliği de beraber değişmişti.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: özdil;645628

Çok para,ben dizel aracımı özelde 500 tl ye hallettim

Çevrimdışı Manowar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce Ankara Efe ve And otomotivle görüştüm. 15 bin bakımı için 1014 tl fiyat verdiler. Ayrıca ayın 2 sinde %10 indirim kampanyası başlayacağını söyledi And otomotiv, Efeden de teyit ettim. Yani yaklaşık 900 tl gibi bir fiyata gelecek.