škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Sedan Ön silecek takımı hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mert-erdem

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
aracımın ön sileceklerinin değişme vakti geldi, bosch markalara bakıyorum, 70-80 TL civarı, orjinali serviste 93 TL.
sizin önerebileceğiniz, ses yapmayan, iz bırakmayan bir silecek araıyorum.
Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan fikir almak isterim.

Çevrimdışı ilhana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bosch'un Aerotwin öneririm, bende 2 ay önce değiştirdim çok memnunum.
Bilgi olması açısından; hepsiburada'dan aldım (65TL gibi bir fiyata) kendim taktım, toplamda 1dk sürdü.

Çevrimdışı mert-erdem

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
 öncelikle verdiğiniz bilgiden dolayı teşekkür ederim, link paylaşabilir misiniz? plus versiyonu filan var, seçemedim.

Çevrimdışı mert-erdem

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ali Murat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilhana;613152
Bosch'un Aerotwin öneririm, bende 2 ay önce değiştirdim çok memnunum.
Bilgi olması açısından; hepsiburada'dan aldım (65TL gibi bir fiyata) kendim taktım, toplamda 1dk sürdü.

Kesinlikle öyle, ben de Hepsiburada'dan aldım, çok kaliteli takması kolay çok güzel siliyor. 70 tl fiyatı var

Çevrimdışı mert-erdem

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba 2 gündür kullanıyorum çok memnunum.
Orijinalinden daha kaliteli.

Çevrimdışı mert-erdem

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Geçen eski orijinal sileceklerimi iyiki atmamışım, bosch olanlar son iki aydır ciddi iz yapıyordu.

Çevrimdışı _Şkoda_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de Bosch sileceklerden aşırı rahatsızım aerotwin aldım arkadaşın dediği gibi 2 ayda cortladı, ciddi iz brakmaya başladı, orjinal silecekler halen elimde.

Sileceğin lastiğini değiştiren oldu mu?
Nereden alınır, hangi marka alınır?
Aydınlatırsanız sevinirim.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Silecek lastikleri kesinlikle bezle silinmez. Kaydırıcı özelliğini kaybeder.

Çevrimdışı ilhana

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun bende de başladı, keşke aerotwin almasaymışım.
İlk başlarda çok güzeldi, hatta kullandığım en iyi silecekti, ama 3 aya kalmadan deforme oldu.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben tanesi 5 liraya normal muz silecek alip, kasasi uyumlu olmadigindan sadece lastigini degistiriyorum. Cillop gibide siliyor . eskidiginde icim ciz etmiyor. 10 liraya yenisini aliyorum nasilsa. Bi senede gidiyor rahat.

Çevrimdışı mert-erdem

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;624710
Ben tanesi 5 liraya normal muz silecek alip, kasasi uyumlu olmadigindan sadece lastigini degistiriyorum. Cillop gibide siliyor . eskidiginde icim ciz etmiyor. 10 liraya yenisini aliyorum nasilsa. Bi senede gidiyor rahat.

bende aynısı yaptım, şu anda bi sorun gözükmüyor.

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;624710

Abi lastiklerini nasıl söküyorsun ben bi türlü çıkartamadım preslenmiş gibi uç kısımdaki plastik

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ebay;626185
Abi lastiklerini nasıl söküyorsun ben bi türlü çıkartamadım preslenmiş gibi uç kısımdaki plastik

Uc kisimdaki plastik presli onu cikartmiyorum zaten. Bu parcanin uc kisminda falcatayla centik attim lastik genisliginde kucuk bi kapakcik oldu bunu biraz acip lastigi cekip cikartiyorum. Yeni lastigide biraz deterjanla kayganlik saglayip gerisingeri sokuyorum. Deterjan olmazsa ortalarda sikisma yapabiliyor. Yedi senedir uzerindeki orjinal muz silecekleri duruyor hep lastigi degistiriyorum. Bu arada centigi silecegin alt ucundan ac.