škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bauhaus da turtle wax wheel clean

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
selam arkadaslar

dün bauhaus da dolanırken jant temizleyici aldım tutrtle wax ın, aynı zamanda jant için fırça hediyeli fiyatı 14 tl gibi biseydi fişi attıgım için tam net bilmiyorum, fiyatı uygun geldi ihtiyacı olanlara duyrulur. :ok:

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Bende dün Bauhausdaydım baktım ne alabilirim diye hiç birşey almadım hayret ettim aracın her yeri için ürünler duruyor alasım gelmedi bi Sonax ın buz çözücü ilacı vardı dedim alayım kışın lazım olur yok dedim İstanbul'da buz olmuyor :D Tam reyondan ayrılırken kaybolna jant fırçam aklıma geldi ve hemen Nıgrın Jant Fırçasını aldım gerçekten Jant fırçası çok kolaylaştırıyor işi  =)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı bugraGT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

bende almıstım fiyatı 13 küsür :)

aynı hediye carpex in jant temizleyicilerindede vardı.

ayrıca fırcanın markası tesco yani kipa marketlerin ürünü yakın bi zmanda kipanın oto bakım reyonuna bakacagım güzel seyler olabilir

Çevrimdışı theblight

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu fırçadan bende var geçenlerde gene indirime girmişti kipadan aldım birtane daha 1.99TL ye fiyatına göre çok iyi iş çıkartıyor :)

Çevrimdışı bugraGT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugun bir markette bu tarz ürünleri inceledeim benim yerli diye düşündügüm carpex ürünler şişe tasarımı turtle wax la aynı hatta caktırmadan bi yere sıktım içerikleride aynı kokularıda aynı fiyatlarıda aynı

carpex - turtle wax benzerligi biraz kafamı karıstırdı