škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaput filmi mi? Seramik kaplama mi?

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Çarşamba günü Allah'ın izni ile subimi alacağım. Subime kaput filmi mi yoksa seramik kaplama mı yaptırmalıyım çok kararsız kaldım. Llumar tam kaput yarım çamurluk ve aynalar 1000 tl. seramik kaplama 1000 tl. fiyatlar aldım. Fiyat araştırmasını kaput filmi için BURSA da, seramik için se ÇANAKKALE den yaptım. Hangisi daha iyi korur? kaput filminde belli bir süre sonra sararma olur mu? yoksa hiçbir şey yaptırmayıp sene de bir boya koruma mı yaptırmalıyım? Tavsiyelerinize ihtiyacım var özellikle bu işlemleri bizzat yaptıran ve kullananlardan...

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba . Oncelikle kesinlikle seramik kaplamaya yanasma derim. Seramik kaplama yolda giderken kaputa degecek taşlardan gelecek olan zarari  hic kapatmicak o tas izi gocukleri gordugun zaman  kaput filmi yaptirmadigin icin bir parmagini isirip hepai agiracak. Seramik kaplama sadece asitli ve azda olsa gunes isinlarinin boyaya verdigi zararii azaltiyor.
Bende seramik kaplama yaptirdim ama pişman oldum film cektirmedim diye.
Sana şiddetle.tavsiyede bulunuyorum ORIJINAL KAPUT FILMI CEKTIR . Bu herseyden onemlidir.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araç beyaz ,şehir içine çok nadir girdiğim ve %80 çevre yolu - otoban kullandığım için  hiç bişey yaptırmadım . Boya çok hassas , aracı şimdi alsam komple seramik kaplatır , kaput ve ön kapılara film çektirdim .

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kaput filminde 3-5 yıl sonra sökmek gerektiğinde boya da vernik atması gibi sorunlar oluşur mu acaba?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hem seramik kaplama hem de tam kaput ve çamurluk yaptırdım. 1.5 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Bence her ikisini de yaptırın. Bütçe sıkıntılıysa film seramikten daha önemlidir. Sökümü de çok basit leke filan bile kalmıyor. Yalnız filmin kaliteli olması önemli.benimki de llumar marka.seramik kaplama da faydalı gerçekten aracı ufak tefek çiziklerden koruyor. Ama taş izi için çare değil tabiki.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;613580
Ben hem seramik kaplama hem de tam kaput ve çamurluk yaptırdım. 1.5 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Bence her ikisini de yaptırın. Bütçe sıkıntılıysa film seramikten daha önemlidir. Sökümü de çok basit leke filan bile kalmıyor. Yalnız filmin kaliteli olması önemli.benimki de llumar marka.seramik kaplama da faydalı gerçekten aracı ufak tefek çiziklerden koruyor. Ama taş izi için çare değil tabiki.

ikisi için değilde benim tercihim ikisinden birini yaptırmak. Kaput filmi öne çıkmaya başladı tercihimde. Çanakkale veye Bursa için tavsiyesi olan arkadaşlarım var mı acaba?

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hem komple seramik kaplama yaptırdım. Hem de komple film ile kaplattım. Seramik kaplamanın bir faydasını göremedim. Kaput filmi nispeten daha işe yarıyor. 250 mikron film ile komple kaplama maliyet 4 bini buluyor. Araçta sunroof yoksa 4 bini geçer

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Bursa ikizlercam llumar bayiindenden llumar kaput filmi ve atr serisi oncam haric film icin 1000 tl gibi fiyat aldim. Fiyat nasildir? Bursa icinde yasayanlar firma hakkindaki yorumlari nelerdir?

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara Salih ustadan sadece kaput filmi için 1000 tl fiyat almıştım ben. O yüzden aldığınız fiyat çok iyi ama neden bu kadar uçurum var anlamadım.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;613700
Ankara Salih ustadan sadece kaput filmi için 1000 tl fiyat almıştım ben. O yüzden aldığınız fiyat çok iyi ama neden bu kadar uçurum var anlamadım.

Atr serisinde kampanya var dediler. Kaput filmi de llumarin orta sinif kaput filmi dediler 4 sene garantili dediler. Buna gore de kiyaslamak gerekir bence. Bursa olanlar bilir sanirim firmayi tavsiyelerini bekliyorum.

Çevrimdışı ayvaz1963

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Berat oto cam film onerebilirim kardes 0224 2727871
Cam ve Kaput filmi icin cok kaliteli malzemeler kulaniyorlar
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2017, 19:44:51 Gönderen: ayvaz1963 »

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba. Aracımı 19 nisan da teslim aldım. Belirttiğim gibi Llumar kaput ve ATR serisi cam filmi yaptırdım. Film de şimdilik sorun yok gibi duruyor ancak kaput filmi uzun yolda önden açtı. Kaputun ön kısımlarının bitim yerlerinde de küçük küçük kabarmalar oldu. Bursa da yapan firmaya durumu whatsup tan resimlerle aktardım yaz izninde tekrar Bursa ya geldiğimde mağduriyetimin giderileceği garantisini aldım. Benim gibi kaput filmini yaptırıp ta uzun yola çıkan arkadaşların başına böyle bir şey geldi mi merak ediyorum doğrusu.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun. Malesef işçiligini iyi yapmamislar fazla ilgilenmemisler. Marka icin iyi bir tercih fakat iscilik ve yer acisindan bisey diyemicem. Sonax gercekten iyi yapiyor bu isi ve en ufak bir sikayette genel merkezlerinden cok korkuyorlar hemen hatayi duzeltiyorlar

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rache;614431
Gecmis olsun. Malesef işçiligini iyi yapmamislar fazla ilgilenmemisler. Marka icin iyi bir tercih fakat iscilik ve yer acisindan bisey diyemicem. Sonax gercekten iyi yapiyor bu isi ve en ufak bir sikayette genel merkezlerinden cok korkuyorlar hemen hatayi duzeltiyor

Kesinlikle haklısınız. Sonax dan yaptırmadığıma pişmanım. :(