škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

akaryakıt fiyatlarını protesto edelim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bısı olacagını sanmam.bınmeyın aracınıza olsun.bakın ırfan hocama,en örnek alınacak kişilik kendısı.forumda gordugumu hatırlıyorum.irfan hocam okula gıderken aracını kullanmıyordu.tatıle cıkarken mınumum tuketım degerlerıyle ıstedıgı yere ulasıyor.tebrık ederım hocam..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: demir_01;59818
bısı olacagını sanmam.bınmeyın aracınıza olsun.bakın ırfan hocama,en örnek alınacak kişilik kendısı.forumda gordugumu hatırlıyorum.irfan hocam okula gıderken aracını kullanmıyordu.tatıle cıkarken mınumum tuketım degerlerıyle ıstedıgı yere ulasıyor.tebrık ederım hocam..

Ben o açıdan şanslıyım ama kimisi mecbur kendi aracını kullanmaya, arabasız olmuyor. Bu fiyatlarla bana bile işkence oldu :uve:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;59818
iyi güzelde binilmiyecek aracı napacaz ki,tamam kısa yol için,ş.i,binmiyelim ama binlmiyecek arabanın süsüne bakacak halimiz yok:(.bandrol veriyoruz,vize,sigorta bir sürü masraf edip de evin önünde akşama kadar bakacak halimiz yok.:hanz:ya satacağız yada bir yolunu bulup tepkilerimizi dile getirmeliyiz.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2010, 14:36:33 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şayet biz mecburuz araca babam vardiyalı çalışıyor akşam 11 de işten çıkıyor oturduğumuz yer merkezde 7 km uzak akşam o saatte otobüs yok sabahta 6:30 da nöbet alması lazım bu seferde beykoz yeniköy motorları yok mecbur yani ama merkezde olsak hiç gerek yok paşa paşa aylık akbil var 55 tl doldur gez mis gibi :D

Protesto bence bu türlü olmaz aracı kullanmamak ile olur diye düşünüyorum ama içkiden ötv kaldıran devlet için ben biraz düşünürüm...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sigaraya bindiren,benzine,elektriğe,doğalgaza bindiren devlet alkole kıyaklık yapıyor.herhalde millet sızmışken ayılmadan biraz daha zamlayalım diyor.millet kafayı çekerken zam daha rahat oluyor farkına varmıyor diye düşünmüş de olabilir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;59922
sigaraya bindiren,benzine,elektriğe,doğalgaza bindiren devlet alkole kıyaklık yapıyor.herhalde millet sızmışken ayılmadan biraz daha zamlayalım diyor.millet kafayı çekerken zam daha rahat oluyor farkına varmıyor diye düşünmüş de olabilir.

Aynen aynen :hanz::hanz::hanz:

İçin güzelleşin mantığı :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;59923
Aynen aynen :hanz::hanz::hanz:

İçin güzelleşin mantığı :D
doğru bir olay. mesela sovyetler son 20 yılda bakmışlar işler kötü gidiyor votkayı nerdeyse beleşe dağıtmışlar sonuçta rusların büyük kısmı zaten meyilli olduğu için onlar akşam sabah içip oturunca sovyetler kafalarına göre gitmiş :)

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;59926
doğru bir olay. mesela sovyetler son 20 yılda bakmışlar işler kötü gidiyor votkayı nerdeyse beleşe dağıtmışlar sonuçta rusların büyük kısmı zaten meyilli olduğu için onlar akşam sabah içip oturunca sovyetler kafalarına göre gitmiş :)

Doğrudur valla, inanırım. Karadenizde çıksa bari petrol de belki o zaman rahatlarız. Gerçi gazetede okudum Karadenizde petrol çıkarsa zamlar durabilir yazıyodu, yani ucuzlaması söz konusu değil, hem niye ucuzlasın ki millete verdikleri maaşın yarısından çoğunu vergi olarak geri alıyorlar, bir nevi beleşe çalışıyoruz yani.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;59926

evet 24 yıl sonra bu yılbaşı Rusyada votkaya da zam geldi :kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Kaçacak yer yoksa içeriz şarabı, %63 düşüşü bi daha nerde bulacaz :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;59949
evet 24 yıl sonra bu yılbaşı Rusyada votkaya da zam geldi :kiki:
valla ben oradayken rus erkeklerini işe pek almazlardı. vatmanından tır şöförüne kadınlar çalışıyor erkekler içip yatıyor toplum darmaduman olmş. ama putinin gelmesinden beri baya topladılar. :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun dün gene lpg ye zam geldi maşallah 2.10 oldu 230 kr yakıyoruz :@:@ :(

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüksek akaryakıt fiyatlarına rağmen bugün depo 125 tlye doldu.Menzil 690 gösterdi ama bu depo 600 km bile gitmez...

Çevrimdışı AydinM3

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.facebook.com/group.php?gid=279321142424&ref=mf

8-12 Şubat tarihleri arasında yakıt almıyoruz sizde katılın hiç bişey olmasada bi ihtimal dikkat çeker fln belli mi olur ;)
Aydın ÇAKIR