škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 1.0 tsi ambition manuel

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ÇağrıBey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm 2016 model 1.0 tsi ambition manuel arabamı 1 ay önce aldım fakat hız sabitleyici, sis farı, arka kapı içinde hoparlör yok, arka park sensörünü öndeki dokunmatik ekrana kamera ile yansıtabilirmiyiz bu işlemler yapılır mı ve arıza yakar mı teşekkürler. ayrıca arabanın yakıtı ve performansı

süper

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ÇağrıBey;614836
slm 2016 model 1.0 tsi ambition manuel arabamı 1 ay önce aldım fakat hız sabitleyici, sis farı, arka kapı içinde hoparlör yok, arka park sensörünü öndeki dokunmatik ekrana kamera ile yansıtabilirmiyiz bu işlemler yapılır mı ve arıza yakar mı teşekkürler. ayrıca arabanın yakıtı ve performansı

süper

Arac Octavia sanırım. Onu belirtmemişsiniz.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu Octavia A7 alt forumuna taşınmıştır:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ÇağrıBey;614836

süper

Öncelikle hayırlı olsun Çağrı Bey. Evet bahsettiğiniz işlemlerin tamamı yapılabiliyor. İsterseniz arkaya kamera taktırabilir ve öndeki ekrandan izleyebilirsiniz ama bildiğim kadarıyla multimedya değişimi gerekiyor...

Çevrimdışı muco16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de ambition aracıma multimedya taktırmak istiyorum. Ancak garanti kapsamını deler mi ya da en sağlam nerede nasıl yaptırabiliriz bilgisi olan varsa cevaplandırırsa çok makbule geçer

Çevrimdışı ragyu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun.
hız sabitleyici için fiyat aldınız mı ?
ekimde 1000₺ demişlerdi bana.

Çevrimdışı ÇağrıBey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet hız sabitleyici için fiyat aldım gaziantep 1500 tl kahramanmaraş 1500 osmaniye servis 1200 tl söyledi

kesinlikle park sensörü ve hız sabitleyici taktıracağım
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2017, 17:28:30 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı keyifci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ÇağrıBey;615185
evet hız sabitleyici için fiyat aldım gaziantep 1500 tl kahramanmaraş 1500 osmaniye servis 1200 tl söyledi

kesinlikle park sensörü ve hız sabitleyici taktıracağım

Hocam Elazığ dan fiyat aldınız mı genelde Malatya ile kıyasla ucuz fiyat veriyor farka değecek bir fiyat verirler belki .

Çevrimdışı comondx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracı alırken octavia ya 450 tl park sensörü servise taktırdık.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: comondx;615250
aracı alırken octavia ya 450 tl park sensörü servise taktırdık.

Taktırdığınız park sensörünün resimlerini atabilir misiniz? Ben de Erzurum servisinde sormuştum, 450 TL'ye orjinal olmayan sensör takıyorlardı. Sensörleri tamponu söküp fabrika çıkışında olduğu gibi tampon altındaki siyah yere mi taktılar?

Çevrimdışı comondx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rduran;615291
Taktırdığınız park sensörünün resimlerini atabilir misiniz? Ben de Erzurum servisinde sormuştum, 450 TL'ye orjinal olmayan sensör takıyorlardı. Sensörleri tamponu söküp fabrika çıkışında olduğu gibi tampon altındaki siyah yere mi taktılar?

evet siyah yerlere takıldı. hiç bir durumda orjinal takmadıklarını bana dile getirmişlerdi. ancak kaliteli ürün denildi. örneğin sensör algı mesafesi gayet iyi orjinal gibi. tabi sadece ses çıkartıyor. ses biraz az çıkıyor.
aşağıdaki konumda 1 adet resim var. ancak çok anlaşılmıyor.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=38522

Çevrimdışı fatihli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamun aleyküm. Herkese kazasız belasız sürüşler.
İstanbul da Mayis ayında 1.0 ambiation octavia aldım. 450 tl park sensör taktırdım. Ancak ses çok az geliyordu. Acaba nasıl açarız. Hoparlöre mı bağlandı derken. Başka markanın özel servisi olan arkadaşıma durumu danıştığımda şaşırdım.
Çok basit bir ekipman takmışlar. Onu da bagajın döşemesine resmen atmışlar. Malum park ederken manevralar da devir yükseldiğinde hiç ses duyulmuyordu. Sağolsun duyulacak hale getirdi.
Tavsiyem bu ekipman o fiyata çok ve basitçe işçilik var. Lütfen yetkili servislerde taktıranlar dikkat etsinler.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi