škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster snow day!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;60000
Söylemeyi unuttum inerken hava kararmıştı.Baktım land roverlar, rangerover'lar sağdan sağdan tın tın gidiyor.Dayanamadım tabi.Aslından bende olacaktı onlardan bir tanesi ya..Neyse.. Önüme taksi geçti.Baktım o da bastırıyor.Bende peşinden aşağıya gazladım.Şu xenonlarla müthiş aydınlatıyor çok uzakları bile aydınlatıyor.Range roverlara bir selektör :D Şimşek çakmış gibi :D

Çıkarken daha yavaştım  :++: Milim kayma yok derkeeeen,,...Bir tane virajda tekerleğe taş denk geldi, yada buz tam anlayamadım.Takur tukur etti birden, o anda anlamadım araba kafadan kaydı, neyseki ABS devreye girince toparladım 2 hamlede..myanne falan azıcık korktu ama neyseki kar üstünde kullanma tecrübem var :hhh: :++: :kiki:

Sonrasında hiç kaymadım desem yeridir.Bazı dönüşlerde ufak ufak zorlamalarda arkanın bırakabileceği korkusu hızımı yavaşlattı.4x4 olacaktıki değmeyin keyfime..

hocam 4x4 + kar lastigi var benim aracta gecen kış ılgazdaydım butun gece kar yağdı bende aracı yeni aldım sayılır o heycanla sabahın ilk ışıklarında kalkıp aracı temizliyip çıktım parktan yerde  bi karıştan fazla ezilmemis kar var neyse duzlukte sorunsuz gidiyor.madem ole bide pistlerin oraya cıkım dedim zorla kasınıyorum ya:hanz: neyse kırdık direksiyonu zirveye sonra araç pati cekmeye falan bi başladı saat sabahın 6 veya 7 si rampada kaldım kapıyı açim dedim kar kapının altına kadar.saplandım kaldım ileri geri patinaj cekmekten aracın sanzıman ısıgı yandı (otm vites) dedim şimdi :hanz: dag basında.neyse sonunda zar zor cıkardım aracı dondum otoparka.yol yardımı aradım dedim bole bole ısık yandı istanbula doncem ben bikac gune nasılolcak falan onlarda patinaj cekmekten yagı asırı ısınmıstır bi gece sonra soner ısık dediler olede oldu.
yani kısaca aracında nekadar + bisiler varsa gözünü daha karatıyorsun yolda kalma ihtimalinde daha cok artıyor en azından benim icin böle :kiki:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remusmark;60008
hocam 4x4 + kar lastigi var benim aracta gecen kış ılgazdaydım butun gece kar yağdı bende aracı yeni aldım sayılır o heycanla sabahın ilk ışıklarında kalkıp aracı temizliyip çıktım parktan yerde  bi karıştan fazla ezilmemis kar var neyse duzlukte sorunsuz gidiyor.madem ole bide pistlerin oraya cıkım dedim zorla kasınıyorum ya:hanz: neyse kırdık direksiyonu zirveye sonra araç pati cekmeye falan bi başladı saat sabahın 6 veya 7 si rampada kaldım kapıyı açim dedim kar kapının altına kadar.saplandım kaldım ileri geri patinaj cekmekten aracın sanzıman ısıgı yandı (otm vites) dedim şimdi :hanz: dag basında.neyse sonunda zar zor cıkardım aracı dondum otoparka.yol yardımı aradım dedim bole bole ısık yandı istanbula doncem ben bikac gune nasılolcak falan onlarda patinaj cekmekten yagı asırı ısınmıstır bi gece sonra soner ısık dediler olede oldu.
yani kısaca aracında nekadar + bisiler varsa gözünü daha karatıyorsun yolda kalma ihtimalinde daha cok artıyor en azından benim icin böle :kiki:

:hanz::kiki::kiki:

Bende range rover olsa sanırm geçemeyeceği yerlere bile sokardım, sonra yol yardım :kiki:

Tabi sizin durumda araba ne yapsın.Aracın altına değen karlı yolda yapacak pek bişey yok.Ama normal karlı yolda 4x4'ün keyfi bambaşkadır eminim:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel kareler gokhan abı.elıne objektıfınıe saglık.benım de ıkı defa kar tecrubem oldu.paylasmak ısterım.bırınde bı tarafı ucurum olan bı yer cıkıyordum.yolun baya bı kısmı camurdu.asıl benım cıkamadıgım kısım ıse karlıydı orda bıraktım zorlamadım.dıgerıde köydeydı.hafıf hafıf erımeye baslayan karda saga dogru donuyordum.hafıf savurdu araba cok hosuma gıttı.ben karlı bolgede olsam heralde her vırajda yanlardım.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;60006
He ya sorma familya varken tam işkence, 3 sene önce ney, İstanbula 120 sabit gittiğimi hatırlıyorum ne işkenceydi yav Fabianın ve ehliyetminin ilk yılları, peder lafa atlayıp duruyor, annem; "aman dikkat et", "aman şu ne", "ay niye böle", babam; "bak o kamyon çıkar" :++: :++: :++:

Bakıyorumda bi kaç sene önce çok ekonomik adammışım şimdi hiç foruma çaktırmasamda 5.7 litre falan son bi kaç bin ortalamam :hanz: Aile faktörü önemli Gökhan abi ama artık onlarda saldı okula bile 180 le gidiyorum ara sıra :D

Neyse yav konu kar. Yine yazdık bi ton şey :lol:
ganka sen dıon kı 120 ben abım peder bey gıdıyoz memlekete ben kullanıyorum.abi arkadan bagırıyor.90 ını gecme.peder bey dıyor kamyonun arkasına cok girme sen ne dıyon kanka:kiki::kiki::kiki:

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyat farkı çamurluk fiyatından fazlamıydı diycem ama

senin gibi gözü kara sürücüye olmıycak şimdi

vur kendini karlara karlara

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ev penceresinden bakar gibi ne güzel :D

Canavar :D

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fotograflar çok güzel.karda...çok güzel.
ama daha biz buralarda göremedik.hem lastikleri bir denerdik hemde hasret giderirdik.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya brrahh ben yapcaağımı bilmem mi ayaklarını arkadaşım.

850 kg. 1.2 lt. tüy siklet corsa ile kartepeyi birbirine katmışlığım var :) 1.4 corsa ile olanları saymıyorum bile :P

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;60044

850 kg. 1.2 lt. tüy siklet corsa ile kartepeyi birbirine katmışlığım var :) 1.4 corsa ile olanları saymıyorum bile :P

Ana muhalefet geldi :kiki:

850 kg mu o ne :D

Arkadaşım, tarih affeder ama trafik affetmez :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet çok özür dilerim Corsa B 870 kg mış :D

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;59976
Gittim söyledim Uzm.Çvş'a dedim lastiğim var geçebilirmiyim.Aracın ne dedi? "jeep" dedim :kiki: Yanına geldim durdurdu.Demiştim ya dedim biraz önce.Baktı baktı saldı :hanz:
jeep ha mygökhaanııım garibim uzman roominin hangi segmente girdiğini anlamamış ondan salmıştır...:D:D:D
Alıntı yapılan: ero__;60044

gomutanııım baykal siyaseti bırakınca seni parti başkanı yapacaklarmış...:kiki::kiki::kiki:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;60063
gomutanııım baykal siyaseti bırakınca seni parti başkanı yapacaklarmış...:kiki::kiki::kiki:

Mesleği bırakmadan olmaz abicim. Eh mesleği zoraki bırakmak istesem daha 6 sene var :++:

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beyaz tavan roomy :D :D
Alıntı yapılan: mygokhan;59976

gercekten süper birşey ya bu kar. maalesef Antalyada olmuyor ama :(
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)