škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İphone Katili Türkiyede (HTC HD2)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet iphone katili cihaz 30 ocakta stoklarda umarım biraz daha indirim yaparlar çok dehşet ül vahşet bir cihaz sonunda kapasitif ekranı ve 1 GHZ işlemciyi koymuşlar çok bomba olmuş tek eksiği görüntülü konuşma o da pek dert değil :)

Buda İphone cular için yapılan video:kiki:

http://www.youtube.com/watch?v=HmrXrQUZgwE

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İphone 3G'den sıkıldım.Belki beni apple'dan vazgeçirecek bir ürün olabilir incelemem lazım :D

Edit: Video'da üzgünüz iphone kullanıcıları demiş ama bizde üzgünüz İphone'un yeni modeli yolda :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;60263
İphone 3G'den sıkıldım.Belki beni apple'dan vazgeçirecek bir ürün olabilir incelemem lazım :D

Edit: Video'da üzgünüz iphone kullanıcıları demiş ama bizde üzgünüz İphone'un yeni modeli yolda :D

Ya kanka ben ayfona harbi uyuz oldum ama, adamlar önüne kamera koymadan 3g telefon çıkardılar, sonra bi de dalga geçer gibi iki tane kıytırık özellik koyup 3Gs çıkardılar. İnsan birşeler katar telefona, nasıl olsa alıyolar diye gazlıyolar resmen.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;60268
Ya kanka ben ayfona harbi uyuz oldum ama, adamlar önüne kamera koymadan 3g telefon çıkardılar, sonra bi de dalga geçer gibi iki tane kıytırık özellik koyup 3Gs çıkardılar. İnsan birşeler katar telefona, nasıl olsa alıyolar diye gazlıyolar resmen.

Alıcı var kanka..Apple müşterisi, ferrari müşterisine benzer :D Yok daha ne cihazlar var ama çoğu apple falan şekline kanıyor.Ama şu da var Allahı var alette ne bir takılma ne bir sorun var.Maşallah güzel ve hızlı çalışıyor..

Kıytırık özellik ekleyip piyasaya sunmaları benide deli ediyor :boks:

Yeni iphone'da film kopabilir bende.Çok uçuk bişey çıkartmazlar ise ben telefon konusunda apple ile yollarımı ayırabilirim :D

Şu HTC'ye windows değilde başka bir işletim sistemi koysalar anında kapardım..Android bile tercihimdir yav ama WM'ye hayır :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhancım seni şöyle alayım...
http://www.htc.com/www/product/magic/overview.html

Görüntülü konuşmanın olmamasını ben artık yadırgamıyorum ayfonda da. Zira amcaoğlu almanyada. Görüntülü konuşma o kadar da yaygın değil diyor...

La bi de ayfonda GPS var yazmışlar ya :++: :++:
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2010, 00:58:30 Gönderen: ero__ »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Görse ne olucak görmese ne olucak bu telefonun ekranı 4.3 inç olması cezbetti doğrusu babamla karara varamadık kaliteli bi navi cihazı alana kadar bunu alalım diye düşündük hem ekranı geniş hem film felanda oynatır takılcağını sanmıyorum..