škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön takımdan gelen çözülemeyen küt sesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı conemporary

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba;

2 gün önce aracımı 3 arızadan servise bıraktım.2  arıza giderilmesine rağmen aracımın önünden gelen bir ses var küt diye bu sorun çözülemedi maalesef.  Arka eğimli manevralarda direksiyonu sağa veya sola kırdığınız zaman araçtan sürekli küt diye bir ses çıkıyor.Düz yolda sıkıntı yok arada ön manevralarda da direksiyonu sağa veya sola kırdığımda yine bu sesi duyuyorum.Bursa servisten aracımı buğun aldım bu sorunun olduğu 2 araçta daha olduğu söylendi.Şuan için arızayı onaramadıklarını yurt dışına bilgi verildiği ve oradan bir ekibin gelip bakacağı söylenildi.Yani bir sorun var ama şuan için bir çözüm yok.Kullanan arkadaşlar arasında var mıdır? böyle bir  problemle karşılaşan.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2017, 13:41:55 Gönderen: conemporary »

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Passat direksyondan gelen ses şeklinde aratın , bu konuda yazılar okumuştum bi süre önce . Muhtemelen aynı sorundur .

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: conemporary;616976
Arkadaşlar Merhaba;

2 gün önce aracımı 3 arızadan servise bıraktım.2  arıza giderilmesine rağmen aracımın önünden gelen bir ses var küt diye bu sorun çözülemedi maalesef.  Arka eğimli manevralarda direksiyonu sağa veya sola kırdığınız zaman araçtan sürekli küt diye bir ses çıkıyor.Düz yolda sıkıntı yok arada ön manevralarda da direksiyonu sağa veya sola kırdığımda yine bu sesi duyuyorum.Bursa servisten aracımı buğun aldım bu sorunun olduğu 2 araçta daha olduğu söylendi.Şuan için arızayı onaramadıklarını yurt dışına bilgi verildiği ve oradan bir ekibin gelip bakacağı söylenildi.Yani bir sorun var ama şuan için bir çözüm yok.Kullanan arkadaşlar arasında var mıdır? böyle bir  problemle karşılaşan.

Benim araçtada var aynı ses ben pek sallamıyorum,direksiyonla ilgili olan kutu değişince geçti ancak bahsettiğiniz ses devam ediyor

Çevrimdışı fatihmercan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aynı ses benden de geliyor (sanırım aynı ses). iki kez servise sordum. tekerleri korumak için takoz varmış. direksiyonu tam çevirince lastikler oraya çarpıyor ve ses ordan geliyor dediler.