škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aynlar

utkub · 19 · 4639

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı utkub

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arabayı kılıtleyince aynalar katlanırdı ama suan katlanmıyor nedeni ne olabilir?

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: utkub;617014
arabayı kılıtleyince aynalar katlanırdı ama suan katlanmıyor nedeni ne olabilir?

"Bu işlev gösterge panelinde, Ayna ve silecekler menüsünde etkinleştirilebilir/devre dışı bırakılabilir". Belki sizde de farkında olmadan devre dışı bırakılmış olabilir. Eğer öyleyse tekrar etkinleştirebilirsiniz

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ayrıca sol ön kapı kolçağı üzerindeki ayna ayar düğmelerinin konumunu kontrol edin.Orada aynayı manuel olarak içe katlama pozisyonuna getirmiş olabilirsiniz farkında olmadan

Çevrimdışı utkub

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bosphorus;617021
"Bu işlev gösterge panelinde, Ayna ve silecekler menüsünde etkinleştirilebilir/devre dışı bırakılabilir". Belki sizde de farkında olmadan devre dışı bırakılmış olabilir. Eğer öyleyse tekrar etkinleştirebilirsiniz

tesekkurler

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aracı geriye takınca sağ aynanında otomatik inmesi gibi bir durum var mı? aylar sonra şunu fark ettim geri vitesdeyken sağ aynayı aşşağı indirnce sol da onunla beraber iniyor. belki sağ taraf için de otomatik inme vardır diye düşündüm??

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onurr;617230
arkadaşlar aracı geriye takınca sağ aynanında otomatik inmesi gibi bir durum var mı? aylar sonra şunu fark ettim geri vitesdeyken sağ aynayı aşşağı indirnce sol da onunla beraber iniyor. belki sağ taraf için de otomatik inme vardır diye düşündüm??

O bahsettiginiz aynalarin senkronize hareket etmesi. Ayarlar bolumunden kapaniyor. Geri viteste aynanin otomatik asagi inmesini istiyorsaniz sol tarafta ayna ayarlama butonunun hangi aynanin asagi inmesini isterseniz orda bulunmasi lazim. Ornegin kaldirim saginizda kaliyor geri geri yanasacaksiniz ayna kontrol tusunu R ye alın sag ayna otomatik inecektir

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;617231
O bahsettiginiz aynalarin senkronize hareket etmesi. Ayarlar bolumunden kapaniyor. Geri viteste aynanin otomatik asagi inmesini istiyorsaniz sol tarafta ayna ayarlama butonunun hangi aynanin asagi inmesini isterseniz orda bulunmasi lazim. Ornegin kaldirim saginizda kaliyor geri geri yanasacaksiniz ayna kontrol tusunu R ye alın sag ayna otomatik inecektir

ben şaşırmışım yazarken kusura bakmayın :D:D sol aynanın da otomatik inmesi var mı diye soracaktım.

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sol ayna inmiyor bildiğim. Sağ ayna da Vag Com/VCDS ile ayarlanmış ve ayna joystiği sağ (R) konumunda olunca geri viteste ayarlanan seviyede kaldırımı gösterecek şekilde aşağı iner. İleri sürüşte belli bir hızdan sonra eski haline gelir.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlis hatirlamiyorsam benim sol aynada iniyordu L konumuna alinca. Sabah deneyecegim

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynanın geri viteste aşağı inmesi olayı tüm donanım paketlerinde var mı?

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yazilimsiz prestige pakette var bu ozellik

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı clutter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sağ aynanın aşağı inmesi active donanım seviyesinde mümkün mü?

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet mümkün vag.com ayarlarından yaptırdım ben

Çevrimdışı clutter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alegat;617973
Evet mümkün vag.com ayarlarından yaptırdım ben

Sanırım servis bunu yapmaz. Kendimizin yapabileceği birşey mi bu?

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: clutter;618015
Sanırım servis bunu yapmaz. Kendimizin yapabileceği birşey mi bu?

servise yaptıramazsınız. dışarda bu işi yapanlar var.