škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rs servis rezaleti

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eymenbora

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 Fabia 1.2 TSİ aracımı Kaskomun anlaşmalı olduğu o çok övülen Maltepe'de ki RS Servis e götürdüm. Marşpiyer de 20 cm den fazla göçük var Camda da çatlak. Önce camı sordum yapamıyoruz dediler. 4 adet Mini onarım hakkım var bari marşpiyeri yaptırayım dedim. Hatta gerekirse tüm haklarımı kullanıp üstüne para verebilirim dedim. Kabul etmediler. 10 cm e kadar olan yerleri yapıyorlarmış. Ee benim 4 hakkım var yetiyor işte dedim. Yok birleştiremiyoruz dediler ve bana 300 TL hesap çıkardılar. Şimdi bu yaptırdığım kaskonun ne anlamı kaldı anlamadım. Bu arada kasko şirketi de GENERALİ
Demem o ki arkadaşlar RS Servis sadece çok kibar ama hiçbir işinizi kolaylaştırmıyorlar. Üstelik ücretiyle yaptırmak istesen bile 1 ay sonraya randevu veriyorlar. Bir dahakine kesinlikle kasko şirketimi değiştireceğim. Rs tam anlamıyla bir fiyasko...
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2017, 23:57:28 Gönderen: eymenbora »

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Rs de autoking de aynı , memnun olan çok az kişi vardır . İzmir Rs de tampon boyandı , boyanın içinde upuzun kadın saçı var :)) . Teslim alırken karanlıktı göremedim . Ertesi gün resmini çekip gönderdim bumu övdüğünüz işçilik diye . Hala duruyo tamponda bi zaman ayırıp gidemedim çünkü dediğiniz gibi 20 gün sonraya randevu veriyolar. Nerden biliyim 20 gün sonra musait olup olamayacağımı . ( araç 2 gün kalıyor )

Çevrimdışı Turksoy41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sakın ama sakın autoking e gitmeyin. Böyle rezalet bir servis görmedim . 8 cm çizik için 65 cm alanı boyadılar . Boya rengini tutturamadılar 4. düzeltme anca göze çarpmaz hale getirebildiler fakat detaylı bakınca yine anlaşılıyor. Hiç yaklaşmayın mağdur olursunuz gidin en kıytırık yerde yaptırın ama autoking e uğramayın ..

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
büyük şehirlerde 1 ay sonraya randevu veriyorlar. bir de illa dedikleri gün, o saatte orada olmanızı istiyorlar. yani, ankara'da böyleydi. en ufak bir iş için bile 2-3 gün kalır araba burada diyorlar. sırf bu yüzden gitmedim ankara'da. samsun'da iken bir ara buradaki rs servise getirdim. bir gece kaldı, çok güzel bir şekilde yaptılar. kaskodan kullanma konusunda da hiç sıkıntı etmediler. birleştiririz, hallederiz yaklaşımındaydılar.

benim gözlemim servisten servise çok değişiyor. büyük şehirlerde çok yoğunlar, hiçbir işi doğru düzgün yapmıyorlar. pek de umurlarında değil. benim gözlemim bu şekilde.

tavsiyem küçük şehirlerden birine uğrama/gitme imkânınız varsa denk getirin oralardaki rs servisinde yaptırın.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Grupama sigorta ve Kasko konusunda bugune kadar sifir sikinti cektigim bir sirkettir, cok iyi kapsamli bir policeleri var ve asla işin şerefsizligine yatmiyorlar. Ote yandan, VDF den araci teslim alirken %2 daha fazla faiz orani iniyor diye sigorta yaptirmistim. Araci aldiktan 10 gun sonra ibenin biri aracimi 10cm kadar derin bir sekilde cizdi. Bu cizik nedeniyle hasarsizlik onarimi amaciyla Genel Sigorats servisine gittim. Eleman bakti, abi bu kadar cizik icin yazik gunah boyamayalim 10cm yer icin komple 50cm boyamam gerekiyor dedi, gitti boyama eş boya üretti geldi rotuş yapti, once bolgeyi hafifce çekti iceri minimal de olsa bir gocuk vardi diye. Orayi hafifce astara inecek kadar temizledi ve rotuşladi. Cok yakindan bakinca belli olacak ama normalde anlasilmayacak kadar guzel yapti saolsun. Anahtari verdi hadi abi git işine gucune bak kafana takma artik dedi. Dedim kayit kuyut?. Yok be dedi ne sen beni gordun ne ben seni yarim saatlik islem icin 1 saatlik kagit isi yapamam dedi gonderdi:). Yer İkitelli Organize Sanayide Genel Sigorta.

Çevrimdışı dr.hsyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Samsun rs de eski aracım poloyu hasarsızlık bozulmadan tamponda derin 2-3 adet 3-5 cm lik çizikleri, ve o çizikleden 2 sinin çamurluğa devam ettiği kısmı(trafikte tırın ön tamponuna sürtmüştüm, sollarken) yaptırmıştım, önce eleman yok olmaz birleştiremeyiz derken sahibi geldi olur ayarlarız demişti. Yerden yere değişiyor .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de autoking'in işçiliğini beğenmedim. Lokal boya yapılan sağ arka kapıyı tertermiz teslim alacağımı sanıyordum ama ertesi gün dikkatli incelediğimde belirgin çizikler fark ettim; sadece pasta cila yapılmış gibiydi. Başka bir noktada ceviz büyüklüğündeki göçüğü düzeltmişler ama çok dikkatli bakınca pirinç tanesi büyüklüğünde hafif bir göçük hala duruyordu. Kaputun ön kısmındaki boya hasarlı taş eziklerini çok güzel düzeltip lokal boya uygulamışlar ama verniğe özenmemişler; güneşte yuvarlak yuvarlak sünger izleri belli oluyordu. Vaktim ve sabrım olsa autoking ile çok uğraşırdım.

Sonuç olarak araç her halukarda eskisinden iyi durumda ama bedava mini onarım dışında autoking'i tercih etmem. Sanayideki kaportacılar daha iyi iş çıkarıyorlar.

Çevrimdışı eymenbora

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu tavsiyeniz çok mantıklı..İlk fırsatta bunu denemeye çalışacağım. Çok teşekkürler kavih
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2017, 12:10:58 Gönderen: eymenbora »

Çevrimdışı eymenbora

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;617715
büyük şehirlerde 1 ay sonraya randevu veriyorlar. bir de illa dedikleri gün, o saatte orada olmanızı istiyorlar. yani, ankara'da böyleydi. en ufak bir iş için bile 2-3 gün kalır araba burada diyorlar. sırf bu yüzden gitmedim ankara'da. samsun'da iken bir ara buradaki rs servise getirdim. bir gece kaldı, çok güzel bir şekilde yaptılar. kaskodan kullanma konusunda da hiç sıkıntı etmediler. birleştiririz, hallederiz yaklaşımındaydılar.

benim gözlemim servisten servise çok değişiyor. büyük şehirlerde çok yoğunlar, hiçbir işi doğru düzgün yapmıyorlar. pek de umurlarında değil. benim gözlemim bu şekilde.

tavsiyem küçük şehirlerden birine uğrama/gitme imkânınız varsa denk getirin oralardaki rs servisinde yaptırın.

Bu söylediğiniz çok mantıklı..İlk fırsatta deneyeceği.. Teşekkürler