škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün İtibarıyla %15 Yaz bakım Kampanyası Başlamış

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar bugün 15000  bakımı randevusu almak için servisi aradığımda %15 bakım kampanyası olduğunu söylediler. Benzinli için 700'den 595'e dizel için 900'den 765'e düşüyor. Bilginize.

Çevrimdışı mbdm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;617910
Merhaba arkadaşlar bugün 15000  bakımı randevusu almak için servisi aradığımda %15 bakım kampanyası olduğunu söylediler. Benzinli için 700'den 595'e dizel için 900'den 765'e düşüyor. Bilginize.

merhaba. bende ankara and otoya sordum octavia dizel için 743 tl den % 15 indirim yapacağız geldiğinizde dedi. 650 civarına geliyor yani..

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;617910

Hangi Serviste indirim var acaba? Ben az önce Doğuş oto Esenyurt servisini aradım öyle bir kampanya şu anda bizde yok dediler.

Çevrimdışı mbdm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;617914
Hangi Serviste indirim var acaba? Ben az önce Doğuş oto Esenyurt servisini aradım öyle bir kampanya şu anda bizde yok dediler.

bana bugün skodadan mesaj geldi. parça,işçilik ve motor yağlarında % 15 indirim fırsatı diye. 15 temmuza kadar kampanya. mesajdaki numarayı yazıyorum 02163838080

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mbdm;617913
merhaba. bende ankara and otoya sordum octavia dizel için 743 tl den % 15 indirim yapacağız geldiğinizde dedi. 650 civarına geliyor yani..

And ve Aydoğanlar 900tl dedi hocam bu fiyatta %15 indirim olacak diye ekledi, size söylediklerinde bir yanlıklık olmasın.

sizin araç a5 sanırım, model yılına göre ekstra indirim falan mı yapıyorlar size?

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;617914

İndirim türkiye genelidir siz indirim olduğunu hatırlatın.

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçen sene bu zamanlar skoda rapid 1.2 tsi dsg aracımı 540-580 tl (tam hatırlamıyorum) arasında bir ücrete 15.000 bakımı yaptırmıştım. 1 senede aynı bakıma nasıl bu kadar zam gelir? veya yaz indirimi adı altında gene aynı fiyata mı yapıyolar bakımı?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu yazdığınız fiyatlar standart bakım fiyatı değil mi ? 900 liralar falan.Triger bakımına girsem arabayı bırakacağım galiba.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mbdm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;617922
And ve Aydoğanlar 900tl dedi hocam bu fiyatta %15 indirim olacak diye ekledi, size söylediklerinde bir yanlıklık olmasın.

sizin araç a5 sanırım, model yılına göre ekstra indirim falan mı yapıyorlar size?

plakadan baktılar hocam. a5 in ne olduğunu bilmiyorum bu arada.:) 2016 octavia dizel. aydoğan 735 dedi. and 743 dedi. yarın bir daha arayacağım and otoyu bakım gününü değiştirmek için yazarım yine.

Çevrimdışı yawas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracım 29 binde samsun asal'dan fiyat alan oldu mu indirim var mı acaba?

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;617939
Bu yazdığınız fiyatlar standart bakım fiyatı değil mi ? 900 liralar falan.Triger bakımına girsem arabayı bırakacağım galiba.

+1 :ok:

Ayrıyeten: Türkiye'de "standart"ın sadece adı var ancak kendisini gören yok'tur :confused:

Çevrimdışı aligkcn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İndirim fln yok o zaman hocam and otomotivde geçen hafta yaptırdım bakımı 2016 1.6 tdi octavia 15000 km bakımı 734 liraya yaptılar. Şimdi 900 diyip %15 indirim yapıyorlarsa daha pahalıya geliyor normal zamanda yaptırmaktan [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mbdm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
biraz önce yine aradım and otoyu. 1.6 dizel octavia 2016 aracım için servis bedeli (15 bin) 743 tl. kampanya olduğu için bu fiyattan % 15 indirim yapılacak. 1000 km ye kadar geciktirmeden bir sorun olmaz dedi bana da..
yalnız benim araba 13500 de daha. sizce indirimden faydalanmak için erken bakımı yaptırıyımmı yoksa 16 bine kadar yolu var diyip bekleteyemmi. siz olsaydınız ne yapardınız..

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mbdm;618190
biraz önce yine aradım and otoyu. 1.6 dizel octavia 2016 aracım için servis bedeli (15 bin) 743 tl. kampanya olduğu için bu fiyattan % 15 indirim yapılacak. 1000 km ye kadar geciktirmeden bir sorun olmaz dedi bana da..
yalnız benim araba 13500 de daha. sizce indirimden faydalanmak için erken bakımı yaptırıyımmı yoksa 16 bine kadar yolu var diyip bekleteyemmi. siz olsaydınız ne yapardınız..

İndirim kampanyası 15 Haziran 15 Temmuz dizel için 900 tl, bir yanlışlık olmasın 743 tl indirilmiş hali onu tekrar netleştirin bence. Opsiyonları ise 2000 km veya 2 ay. Bana kalırsa yaptırın derim 150 tl iyi para.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 11:21:16 Gönderen: skaymaz »

Çevrimdışı mbdm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iki farklı kişiye sordum and otoda 743 den % 15 indirim dediler. forumdaki arkadaşta söyledi iki üst mesajda geçen ay indirimsiz 734 tl ye yaptırmış. o zaman saçma olur indirimin bir anlamı kalmaz.
edit: şimdi aydoğanlar otoya da sordum 735 tl dedi. bu fiyattan % 15 indirim yapacaklarını ve 630 tl civarına geleceğini söyledi.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 13:53:58 Gönderen: mbdm »