škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

AFS hatası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mfatihi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar 2016 model 1.2 tsi octavia sahibiyim.

2 hafta once yolda giderken birden bire afs uyarisi yandi. fakat aracin farlari calisiyor sisleride calisiyor. 1 yil bakimi icin aykan otoya goturdum. aracin bakimini yaptilar fakat afs hatasi icin araci birakmam gerektigini soylediler. bayram oncesi de oldugu icin bayram sonrasi gelin dediler. kedi yada bir hayvanin girmis olabilecegini elektrik aksaminda bir sorun olabilecegini tamponun sokulup incelenmesi gerektigini 3-4 gun aracin kalabilecegini soylediler.

Boyle bir sorun yasayan oldu mu?
Anadolu yakasinda nereye birskmami tavsiye edersiniz?
Garanti harici tutabilirler mi islemi?
İkame arac vermeleri gerekir mi?

Yardimlariniz için tesekkur ederim.

Çevrimdışı mfatihi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
uyariniza istinaden tanisma bolumune yazdim. tesekkur ederim. insanlar cevaptir dusuncesiyle cevap vermeyebilir. sizde bu mesajinizi silerseniz memnun olurum

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu hatayı ilk defa duydum. Konuyu takip edeceğim bakalım sorun neymiş :/

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mfatihi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;618106
Ben bu hatayı ilk defa duydum. Konuyu takip edeceğim bakalım sorun neymiş :/

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hicbir yerde rastlamadim. adaptif far sistemi hatasi diye bir hata. tum lambalar yaniyor. makineye soktuklarinda ariza uyarisi veriyor. ekranda surekli ikaz yaniyor.ogrenince buraya yazacagim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı keyifci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mfatihi;618109
hicbir yerde rastlamadim. adaptif far sistemi hatasi diye bir hata. tum lambalar yaniyor. makineye soktuklarinda ariza uyarisi veriyor. ekranda surekli ikaz yaniyor.ogrenince buraya yazacagim

Tüm farlar yanıyor ama adaptif far sistemi virajlarda far in direksiyonun konumuna göre yonlenmesi değil mı (yanlissam düzeltin ) yani virajlarda farlar hareket ediyor mu veya düz bir karanlık yolda deneyin ama aracı hızı kaç km olmalı tam emin değilim deneyin siz bı 50 km de falan

Çevrimdışı mfatihi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ondada bir sikinti yok. denedim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eger viraj donuslerinde farlar donuyorsa geriye sadece otomatik yukseklik ayari kaliyor.

Çevrimdışı yasocal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fatih bey merhabalar. Skoda forumda yazdıklarınızı okudum.aynı sıkıntı bende de var.siz sorunu nasıl çözdünüz.yardımcı olursanız sevinirim.tel numaram 0530 925 20 84.