škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bırakıyorum sigarayı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bildiğiniz üzere son zamlardan sonra,önce sigarayı azaltıp sonra kökten bırakma kararı aldım.şuan yavaş yavaş azaltma aşamalarındayım.günde 1 paketten 7 taneye düşürdüm,1 gün içerisinde.önceden bırakma denemelerdimde ister istemez canım sigara isterdi ama şimdi hiç aklıma bile gelmiyor.olsada hoş olmasada hoş.desteklerınızı esırgemeyın.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2010, 20:39:58 Gönderen: demir_01 »

Çevrimdışı Low-Rider

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bırakmaya karar verenlerdenim ama azaltarak bırakmak büyük bir yalan baştan söyliyim.

Daha önceleri çok denedim , çevremde deneyenlerde oldu.Bir anda bırakılmazsa azaltarak falan bırakılmıyor bu meret.

Bir anda bırakmayı deneyin bence çünkü günde 1tane de olsa hala içiyor olmak sigarayı bırakmak için engel.

1.5gündür içmiyorum , umarım bu şekilde devam ederim.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sigara zamları işe yaradı :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Zararını zihtorette bütçe çok rahatlar :++:  :++:

Valla bugüne dek içtiklerine yan, ciğerine parana ettiğine yazık.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Low-Rider;60498
Bende bırakmaya karar verenlerdenim ama azaltarak bırakmak büyük bir yalan baştan söyliyim.

Daha önceleri çok denedim , çevremde deneyenlerde oldu.Bir anda bırakılmazsa azaltarak falan bırakılmıyor bu meret.

Bir anda bırakmayı deneyin bence çünkü günde 1tane de olsa hala içiyor olmak sigarayı bırakmak için engel.

1.5gündür içmiyorum , umarım bu şekilde devam ederim.

yok yav zamdan sonra harbi içime oturdu.yavaş yavaş bırakırım.öyle yada böyle ben gidipte4.5 tl o sıgaraya o parayı vermem.gider kil alırım.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biz de ofiste tüm idari personel olarak bırakma kararı aldık... herkes sigara kullanıyordu.. hepimiz bırakacaz nasip olursa...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;60502
biz de ofiste tüm idari personel olarak bırakma kararı aldık... herkes sigara kullanıyordu.. hepimiz bırakacaz nasip olursa...:ok:
hayırlısı abim.inşallah

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
azaltarak bırakma olcak iş deil 6. sınıfta basladım 4 yıl içtim azaltarak bırakmayı denedim olmadı bigün aniden tak die bıuraktım 1 sene sürdü yazın fanta festivalinde gaza geldim bi taneden bişey olmaz dedim bi yaktım o gün bugündür günde bi paket marlboro bitiyor. Allahtan 7 tl ye deilde kaçak 4 tl ye alıyorum ben :D
ama darısı basıma bende düşünüyorum 15 tatilde falan bırakcam
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şaaak  diye  kesmişim bu gün  2.  gün    elde  tespih  ağızda  sakız finallere çalışıyorum  :D  

bıraktık velhasıl    7  ay  bırakmıştım  daha  öncede    hatalar   nerde   yapılıyor   irdeye nefse   nasıl  hükmediliyor   tecrübeliyim  vesselam  :D

büyük  ihtimal   izmire  dönüncede  sigaraya gitmesi  gereken  para  ile  güzel bir  avuç taşlama alırım  bu  pasta  cila  işlerine  :D

ohhh  mis   :D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;60522
şaaak diye kesmişim bu gün 2. gün elde tespih ağızda sakız finallere çalışıyorum :D

bıraktık velhasıl 7 ay bırakmıştım daha öncede hatalar nerde yapılıyor irdeye nefse nasıl hükmediliyor tecrübeliyim vesselam :D

büyük ihtimal izmire dönüncede sigaraya gitmesi gereken para ile güzel bir avuç taşlama alırım bu pasta cila işlerine :D

ohhh mis :D
tesbihe evet sakıza hayır diyorum.avuç taşlamayıda bı an once alırsın inşallah

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Harbi  sakız  falan  hikaye..

tespihim zaten  vardı  ondan.

elimde  bir  kitap  var  yazarı  zamanında  sigaranın   **muş :D  ve  bırakmış onun  yöntemi mi  diyeyim  nedir  o  anlatılıyor..

30  sayfa  okudum  bana  kendimi sorgullattı  kitap düşncelerimi gözlemlerimi bire bir  görünce  dedim  olay  tamam  ya  gerisini  okuma  ne anlatacak   daha :D

yok   nikotin  sakızı   yok   bilmem  ne  yalan..    şak diye  birden  kesilecek..

böyle  tokat  gibi  vuracak    biranın  yanında  yok  askerlikte  yok  araba  sürerken  yok  yemekten  sonra  yok   sanayide   çay  içerken  yok   yok  oğlu  yok :D

alışması garip  ama  çıkıyor  işte  insanın  hayatından ..

2 gündürde  çamaşır  yıkıyorum  temiz  temiz  ohh  miss  :D:D

Çevrimdışı Low-Rider

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Low-Rider;60530
Allen Car'ın kitabı mı okuduğunuz?

evet   :D

ev  arkadaşım  verdi  bana  .pdf   olarak   aylardır  bahsediyor   aylardır  tamam  okuruz  diyordum :D

kendim zaten  niyetliydim   birde  neymiş  bu  yahu  diye  okudum  tam  oldu  yani ..

sonradan  batım  herkes  paylaşıyor  linki   indiriyor  kitabı  :D