škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Active kapi alti işik

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi günler arkadaşlar. Malumunuz skoda süperb active araçlarda kapı altlarında lamba yuvaları olmasına ramen içleri boş. Acaba o lambaları alsak kapı panzotlarında tesisatı varmıdır. Yoksa uğraşmaya gerek yok fakat varsa takmak isterim.:gaz:

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Takipteyim. Aynı şeyi ayak aydınlatması için sormak istiyorum.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben yaptırdım kapıdaki cam kumanda modülüne kablo çekiliyor , çok zor bir işlem değil ama teknik bilgi gerektiriyor

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BLACKSAGAT;618842
İyi günler arkadaşlar. Malumunuz skoda süperb active araçlarda kapı altlarında lamba yuvaları olmasına ramen içleri boş. Acaba o lambaları alsak kapı panzotlarında tesisatı varmıdır. Yoksa uğraşmaya gerek yok fakat varsa takmak isterim.:gaz:

Ben yaptırdım hatta forum ilk sayfasınada resimleri çekip attım bakın isterseniz

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
panzotlarda tesisat olmadığını öğrendim fakat yeni bir şey buldum arka çakmak girişine bağlanan ve koltuk altına konan 4 tane led lamba var ve kumandası el altına alınabiliyor ve rgb ondan alacağım ayak aydınlatması olacak.

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tesisatı onlar çekti kısa bir sürede bilgin olsun birde senin araçta ledli gündüz aydınlatmalardan varmı

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alegat;621059
tesisatı onlar çekti kısa bir sürede bilgin olsun birde senin araçta ledli gündüz aydınlatmalardan varmı

aracımda normal gündüz farı var sarı olandan malesef.

Çevrimdışı ard25ERZURUM25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar aranıza yeni katılıyorum .şimdiden yardımlarınız ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim ..2018 süperb III arabamı Yeni aldım.Gayet güzel bi araba rabbim herkese nasip etsin inşallah benim sorum arka kapılardaki kapı Aydınlatma yerleri boş oraya orijinal lambasını nereden bulabilirim ve sorunsuz bir şekilde taktıranilirim birde geri vites lambasını passatlardaki gibi nasıl led yapabilirim link atarsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden sizlere

Selamlar HULUSİ BEY Kime yaptırdınız hangi şehirde birde maliyet ne kader tuttu parçayı nerden temin ettiniz kapı aydınlatma lambalarını

Çevrimdışı ard25ERZURUM25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar aranıza yeni katılıyorum .şimdiden yardımlarınız ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim ..2018 süperb III arabamı Yeni aldım.Gayet güzel bi araba rabbim herkese nasip etsin inşallah benim sorum arka kapılardaki kapı Aydınlatma yerleri boş oraya orijinal lambasını nereden bulabilirim ve sorunsuz bir şekilde taktıranilirim birde geri vites lambasını passatlardaki gibi nasıl led yapabilirim link atarsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden sizlere