škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda OneApp

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Shadows_Judge

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Usb kabloyla bağlanıp Oneapp uygulamasını açınca "wifi ya da usb ile bağlanın" ekranını geçebilen var mı ?

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Shadows_Judge;622663
Usb kabloyla bağlanıp Oneapp uygulamasını açınca "wifi ya da usb ile bağlanın" ekranını geçebilen var mı ?

Ben gecemedim. Briskoda da bir sure Sonra kayboluyor yatmis lar, yarim Saat oyle gittim degismedi. Programi tekrar kurdum, onu yaptim Bujumbura yaptim olmadi

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Programı kurdum, apple storedan indirmiştim. 1 hafta kullandım. Daha çok geliştirilmesi gerek. Beygir ve tork göstergesinin dışında işe yarar pek bişey yok. Şimdi tekrar kaldırdım. Kuramayan arkadaşlar hiç bişey kaybetmediniz:)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tüketim hesabı yapıyor o hoşuma gitti benim. misal evden yazlığa 45 tlye gitiğimi öğrendim. saruhanlı-dikili. :)

Çevrimdışı Adventurous

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, Superb aracımda android cihazım ile skoda oneapp uygulamasını kurdum üye oldum giriş yaptım, araca usb kablo ile bağladığımda bir bağlantı olmadı, android auto yu açtı uygulamayı cihazdan kaldırdım öyle denedim yine bir değişiklik olmadı, bağladıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı? Cihaz Mirrorlink uyumlu olmalı mı? Oneplus 5 cihaz kullanıyorum.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda OneApp 1.4 versiyonu çıkmış daha stabil çalışıyor.

Çevrimdışı Shadows_Judge

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

USB ile bağlıyorum burda kalıyo burayı geçebilen yok mu şimdi ?
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2017, 21:25:20 Gönderen: Shadows_Judge »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Wifi adaptoru de usb kablo da yok maalesef. Acaba vag-com kablo ile otg usb kablosu aracılığıyla bağlasak çalışır mı, deneyen oldu mu?
Bluetooth desteği de olsa güzel olurdu.

Çevrimdışı kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar bu çek cumhuriyetinden apple hesabını nasıl oluşturdunuz? Çek cumhuriyeti kredi kartı istiyor. Hesabını Çekya yapan arkadaşların yardımlarını bekliyorum...

Çevrimdışı slmrkl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan;626244
Merhaba arkadaşlar bu çek cumhuriyetinden apple hesabını nasıl oluşturdunuz? Çek cumhuriyeti kredi kartı istiyor. Hesabını Çekya yapan arkadaşların yardımlarını bekliyorum...
Arkadaşım öncelikle AppStore de hiç kullanmadığın mail(hotmail,yahoo...vb.) adresle üye olmalısın. Çek cumhuriyeti seçtiği diğer kısımları hızlı bir şekilde geçiyorsun. İlk geçmede kredi kartı bilgileri istemiyor. Kolay gelsin.

Çevrimdışı UA34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Android telefonları kablo ile bağladığımızda Spotify'ı kullanabiliyor muyuz ? Servis elemanı emin olmamakla birlikte, Spotify'ın sadece Iphone'lar ile kullanılabileceğini söyledi.

Çevrimdışı Gokhan87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UA34;626362
Android telefonları kablo ile bağladığımızda Spotify'ı kullanabiliyor muyuz ? Servis elemanı emin olmamakla birlikte, Spotify'ın sadece Iphone'lar ile kullanılabileceğini söyledi.
Android auto ile kullanabilirsin.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2016 22. Hafta sonrasi aracimda (bolero 8") carplay ile calismiyor hala. Kabloyla baglayin vs diyor.

Gecen esimin android iyle denedim. Onda one app i arayuzde bulamiyorum bile. Bilgisi olan var mi?

Çevrimdışı Tazmanic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, one app 1.4 kurdum mirrorlink ile sorunsuz bağladım tork güç ekranını görebildim. Fakat araç hareket haline geçtiğinde bu uygulama hareket halinde kullanılamaz diye bir uyarı alıyor ve hareket halinde kullanamıyorum. Hareket halinde kullanmam için ne yapmam gerek? Konudaki tüm mesajları okudum ama bulamadım :(

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Shadows_Judge;622663

Skoda ile bu sorun hakkında mailleştim, vin numarasını ve multimedia yazılımı bilgilerini istediler. Cevap olarak multimedia yazılımını serviste güncelletmeniz gerek dediler. Servisin bundan haberi var mıdır :(