škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda OneApp

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bunun için araçta ki smartlink uygulaması etkinleştirilmişmi olmsı gerekiyor acaba.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;619306
Bunun için araçta ki smartlink uygulaması etkinleştirilmişmi olmsı gerekiyor acaba.

bence kırulum esnasında hata yaptık.özllikle mail girişinde falan zorlandım ben.Hatta bahsettiğim aşamalarda ekrana ingilizce uzun bir yazı gelmişti.Aynı bu yazıyı arabaya bağladıgımda da bir anlık görüyorum geri gidiyor.Darkettiniz mi bunu

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;619300
Ben de bir heves yükledim, ama olmadı. Benim aracım da 2016 43. hafta üretimi. Yükledim ama Smartlink ile araca bağlan diyor. Bağladığımda da otomatik olarak Android Auto'ya bağlanıyor.

Aracımda smartlink var, ama olmadı. Beceremedik :D

Android telefonlar mirrorlink özellikli olursa bu programla bağlanabiliriz sanırım. O özellikte sony dışında çok az telefonda var o yüzden yapacak bişey yok diye düşünüyorum

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;619307
bence kırulum esnasında hata yaptık.özllikle mail girişinde falan zorlandım ben.Hatta bahsettiğim aşamalarda ekrana ingilizce uzun bir yazı gelmişti.Aynı bu yazıyı arabaya bağladıgımda da bir anlık görüyorum geri gidiyor.Darkettiniz mi bunu

Ben kurulumunu yaptım yeni kayıt olarak yani register kısmından mail ve şifre tanımlayarak en altta ki kısmı da united kingdom seçtim mail adresime doğrulama maili geldi ve kurulum gerçekleşti. Ama araca kablo ile bağladığımda bir sonuç alamadım acaba smartlink etkinleştirilmişmi olması gerekiyor bilemedim yapan arkadaşlarda bilgi verirse iyi olur.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yapılan: Rifle44;619316
Android telefonlar mirrorlink özellikli olursa bu programla bağlanabiliriz sanırım. O özellikte sony dışında çok az telefonda var o yüzden yapacak bişey yok diye düşünüyorum

Benim telde mirrorlink var fakat araba da smartlink var mirrorlinki aktif ediyorum ama muştimedia cihazında bir bağlantı gözükmüyor smartlink te etkin değil araçta avaba ondan mı bağlanmıyor. Ve hala telefonda aşağıdaki uyarıları alıyorum.
Program menüsünde de çoğu şey pasif rsimşerini paulaştım aşağıda.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araca yarin baglamayi deneyecegim.  telefon android. Arac 2017 mod. Telefonda gordugum ekran sizdekinin birebir aynisi. Bu haliyle buzde bi ise yarayacagini sanmiyorum

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Versiyon 1.0 çalışmıyor 1.2yi kurun birde android auto görmüyor programı smartlinkte çalışıyor galiba onada yarin bakacağım

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dün bütün kombinasyonları denedim yok yine çalışmıyor.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Al benden de o kadar. Çalıştıran arkadaşlar nasıl yaptığını yazarsa minnettar olacağız :)

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben vazgeçtim uğraşmıyom.Bu kadar çaba sonucunda neye ulaşacaz o da öeçhul

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende denedim araç uygulamayi görmüyor. Usb kablo ile baglayinca da smartlink e bağlaniyor. Uygulama sonucu hazin.

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracın 2015 model 22. Hafta öncesi üretim superb
Kullandığım telefon iphone 6 plus. Yazılım sürümü 10.3.2
Volkan.e nin açıklamasından yola çıkarak ülkeyi çek cumhuriyeti göstererek yeni bir apple hesabı açtım ve bu hesapla telefonumdan appstore a girerek programı indirip telefona kurdum. Daha sonra programa REGISTER olarak çek cumhuriyeti üzerinden aldığım apple hesabında kullndığım mail ile kaydoldum ve bu maile gelen linke tıklayarak aktive ettim.
daha sonra ORİGİNAL kabloyla sorunsuz şekilde bağlandım. Programın tüm fonksiyonları eksiksz şekilde çalıştı.

Androidde durum nasıl olur bilemiyorum.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ondokuzon;619364
Aracın 2015 model 22. Hafta öncesi üretim superb
Kullandığım telefon iphone 6 plus. Yazılım sürümü 10.3.2
Volkan.e nin açıklamasından yola çıkarak ülkeyi çek cumhuriyeti göstererek yeni bir apple hesabı açtım ve bu hesapla telefonumdan appstore a girerek programı indirip telefona kurdum. Daha sonra programa REGISTER olarak çek cumhuriyeti üzerinden aldığım apple hesabında kullndığım mail ile kaydoldum ve bu maile gelen linke tıklayarak aktive ettim.
daha sonra ORİGİNAL kabloyla sorunsuz şekilde bağlandım. Programın tüm fonksiyonları eksiksz şekilde çalıştı.

Androidde durum nasıl olur bilemiyorum.

bende herşeyi tam olarak sizin gibi yapıyorum ama olmuyor. Uygulama versiyonunuz kaç bakarmısınız rica etsem. Uygulamanın içinde settings , about kısmında yazıyor

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;619365
bende herşeyi tam olarak sizin gibi yapıyorum ama olmuyor. Uygulama versiyonunuz kaç bakarmısınız rica etsem. Uygulamanın içinde settings , about kısmında yazıyor

Versiyon 1.2

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ondokuzon;619366
Versiyon 1.2
Versiyon 1.2 ye nasil guncelleyeceğiz. Bendeki versiyon bu

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende direk 1.2 olarak indi. Androidden çok anlamam ama play storeda güncellemesi olabilir belki veya android için son sürüm sizin indirdiğiniz olabilir.
Burada benim özellikle dikkat ettiğim iki husıs oldu
1. si oneapp a kaydolurken register dan girmek 2. si ise orjinal kablo kullanmak.