škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda OneApp

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"CARMODE" KURULU mu? ben s7 edge ile kullanıyorum. hiç sorun yok. anlık torku görebiliyorum. yokuş çıkarken, 2 silindir modunda iken vs.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Dün bu başlığı gördükten sonra hemen konuya yoğunlaştım.

Sony Z5 Dual kullanıcısıyım. Aracım Fabia III 1.0 TSI DSG Style. Üretim 31/07/2017.

Öncelikle Google Play de son sürüm kaç ona baktım ve Google Play harici apk dosyası paylaşan bir siteden son sürüm dosyayı bulup telefonuma yükledim. Araç yanımda olmayınca iyice araştırayım aracımın yanına gidince tökezlemeyeyim diye ne bulduysam okudum.

Aracımın yanına gidince önce kontağı açtım. Usb telefonuma bağladım. Dosya aktarma modunu seçtim telefonumda. Aracın ekranında smartlink menüsüne geldim ve mirrorlink seçeneğine tıkladım. Bağlantı sağlandı. Ekranda Oneapp uygulamasına tıkladıktan sonra yüklemeye geçti ve telefonumun ekranında bilgilerin üreticiye aktarılmasına izin veriyor musunuz uyarısı çıktı ve izinleri sağladım. Tam olarak tüm işlemleri hallettikten sonra aracı çalıştırdım ve kısa bir gezinti yaptım. Detaylı bir sürü özellik veriyor olması çok hoşuma gitti. Direksiyonun sağa sola ne kadar açıda döndüğünden tutunda yakıt birim fiyatı girip sürüş esnasında ne kadar ücrete tekabül eden bir yakıt harcamanız olduğuna varana kadar tüm bilgileri vermesi çok hoşuma gitti.

Spotify kullanan biri olarak bende ne zaman Oneapp a destek gelecek onun beklentisi içerisindeyim. Oneapp ın resmi sitesinde çok yakında diye belirtmişler.

http://www.skoda-auto.com/en/experience/mobile-apps/oneapp/#TilesWebPart

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.
Bu sabah oneapp a bağlanmak için uygulamayı açtığımda oneapp kullanıcı girişi yapmamı istedi ve login dediğimde beyaz bir sayfa açılarak “default backend-404” diye bir hata verdi. Apple çekya hesabı ile denediğimde yine aynı hata ile karşılaşıyorum. Bu hata ile ilgili bilgisi olan veya kaşılaşan var mı?

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: ondokuzon;631613
Merhaba arkadaşlar.
Bu sabah oneapp a bağlanmak için uygulamayı açtığımda oneapp kullanıcı girişi yapmamı istedi ve login dediğimde beyaz bir sayfa açılarak “default backend-404” diye bir hata verdi. Apple çekya hesabı ile denediğimde yine aynı hata ile karşılaşıyorum. Bu hata ile ilgili bilgisi olan veya kaşılaşan var mı?

muhtemelen versiyonunuz güncel değil. bir kaç gün önce yeni versiyon çıktı. internetten bulup güncellemesini yaparsanız düzelecektir.

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;631616
muhtemelen versiyonunuz güncel değil. bir kaç gün önce yeni versiyon çıktı. internetten bulup güncellemesini yaparsanız düzelecektir.

Evet dediğiniz gibiymiş. Güncel versiyonu kurdum ve çalıştı. Ancak bu sefer de program kendi kendine kapanmaya başladı.

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Uygulamayı yükledim, umarım başarabilirim.

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı as8366

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
açıklama için sağolun öğrenmek istediğim araçtaki ekrana waiting car conenting mesajı geliyor ne yapmamız gerekiyor

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben uygulamayı aracı aldığım günden beri kullanıyorum. Aracım Aralık 2017 üretimi Octavia 1.0 TSI DSG Style paket. İlk yüklemede bir iki defa bende de login olma sıkıntısı oldu ama sonra login oldu ve çalıştı. O zamandan beri gayet memnunum. Hatta ikinci kullanımda aracın rengini de algılayıp başta beyaz olan araç ikonunu metal grisi hale getirdi.

Telefonu sıfırladıktan sonra ise şöyle bir sorunla karşılaşmaya başladım. Uygulama çalışıyor bir sorun yok ama cloud'a kaydetmesi için giriş yapmak istediğimde Default backend 404 hatası alıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?

Çevrimdışı Handsome

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, aralık 2017 üretim aracım var. Apple carplay e usb ile bağlanıyorum fakat carplay e kablosuz bağlantı mümkün mü? Teşekkürler.

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kablo ya da wifi ile bağlayın hatasını çözen var mı? O kadar görüşme yaptım çözemedim. Skoda Türkiye merkezindeki yetkilki aracınız uyumlu değil dedi ama uyumlu olduğu üretim tarihinden anlaşılıyor keza Skoda Çekya aracın uyumlu olduğunu ve yazılım güncellemesi yapılması gerektiğini belirtmişti ama serviste yazılım yok :))

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Handsome;633116
Arkadaşlar, aralık 2017 üretim aracım var. Apple carplay e usb ile bağlanıyorum fakat carplay e kablosuz bağlantı mümkün mü? Teşekkürler.

Arkadaşım bildiğim kadarıyla yok. Sadece USB üzerinden veri aktarımı yapılıyor diye biliyorum.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;629802
"CARMODE" KURULU mu? ben s7 edge ile kullanıyorum. hiç sorun yok. anlık torku görebiliyorum. yokuş çıkarken, 2 silindir modunda iken vs.

Sayın [MENTION=11488]özdil[/MENTION] e-mail ve şifremle giriş yapıp Start Car Mode yi seçtiğimde;
''Connect to Car Via WİFİ or a USB'' şeklinde bir uyarı mesajı ile karşılaşıyorum 1-2 dk kadar sürüyor kurulumun sağlanamayacağını düşünerek skip tuşuyla çıkıyorum. CAR MODE u nasıl kurabilirim? Kurulum ne kadar sürüyor araç çalışırken ve araca bağlıyken mi kurulum yapmalıyım? Nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;632059
EVET 1.6.0

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.skodaauto.oneapp&hl=tr

Hocam playstore da bu öğe ülkenizde kullanılmıyor hatası alıyorum, apk sı varsa paylaşabilir misiniz veya nereden bulabiliriz.