škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bi-xenon ampül kırılmış

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevilmisemre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, aracım octavia A7 TDI DSG 2013 aracımızı aldığımızdan beri üstünde olan far ampülü dün gece yanmadı. Bugün serviste fiyat sordum parça 590 işçilikle 650 ama yuzde 20 indiriminiz var dediler.

Dışarıda özel servise götürdüm söküp baktıklarında ampül paramparça olmuştu, anlayamadım?  Aynı ampulu 175 e taktırdım, daha önce bu şekilde kırılma durumuyla karşılaşan arkadaşımız oldu mu acaba? Ben nedenini kasislere ve çukurlara bağlıyorum.

Çevrimdışı emrecants

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam benimki kırılmadı ama kesildi benim araçta 2013 model. ben philips distiribütöründen iki adet aldım toplam 350 liraya  kendim değiştirdim tekini değiştirince renk farkı oluyor

Çevrimdışı sevilmisemre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrecants;619406
hocam benimki kırılmadı ama kesildi benim araçta 2013 model. ben philips distiribütöründen iki adet aldım toplam 350 liraya  kendim değiştirdim tekini değiştirince renk farkı oluyor
Yeni taktığım orjinal ampulde renk değişimi oldu, mor ışık veriyor ve sanırım yakında sönecek. Sanırım başka bir sıkıntı var.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Piyasadaki ampüller 2.kalitedir ve çakma çok fazla anlamanızda çok zor.O yüzden servisten alıp dışarıda taktırmanız daha iyi olacaktır.Hem ton farkıda olmaz Sıcaklık(kelvin) değerleri serivisten aldığınızla araç üzerindeki aynı olur.

Çevrimdışı sevilmisemre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;620658
Piyasadaki ampüller 2.kalitedir ve çakma çok fazla anlamanızda çok zor.O yüzden servisten alıp dışarıda taktırmanız daha iyi olacaktır.Hem ton farkıda olmaz Sıcaklık(kelvin) değerleri serivisten aldığınızla araç üzerindeki aynı olur.
Merhaba, aracımda uzun farı yakmak istediğimde sol far uzuna geçerken sağ far uzuna geçmiyor. Ampulu takarken zarar vermiş olabilirler mi, fardan perde oynama sesi geliyor ancak perdeyi tam kaldırmıyor.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi