škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 6.5 Bolero Güncelleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne gibi farklar var anlayamıyoruz ki :( ben benim araçta hiç dikkat etmedm drive green skoruna

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim araç değişmişti. ilki Şubat 2016'ydı. ikincisi temmuz 2016 üretimi. İkinci arabada Donanım H30 geldi, şuan da yazılım sürümü 359. İlkinde donanım da yazılım da eski versiyon idi.

Bariz bir fark göremedim ben. Yani, yeni özellikler gibi bir şey görmedim. Ancak ilk araçtaki Bolero ekranda sürekli kendini yeniden başlatma sıkıntısı vardı. Kendini yeniden başlatıyordu kafasına estiğinde. İkincisinde bir buçuk senedir sadece bir kerre yaşadım.

Ufak tefek menü eklemeleri vardı galiba, amma yeni özellik anlamında değil. Fark anlamında ben yeni versiyonun daha kararlı bir sürüm olduğunu, hatasız, düzgün çalıştığını gözlemledim.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2017, 02:02:48 Gönderen: kavih »

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;620891
Youtube videolarinda Youtube'u apple carplay ile Bolero ekranina yansitabildiklerini gordum ama benim aracta 0252 ye guncelledim. Ama youtube oynatmiyor ya oynatsa cok guzel olurdu:) bu konuda ne yapilabilir?, ayrica guncelleme sonrasi Drive Green skorunu anlik yakit tuketim ekranimda gormeyi bekliyordum ama o ufak yesil amblem ve skor gelmedi yine ya bolero ekrana:(

Hangi video da apple car play de video oynatıyor ? Paylaşırmısın ?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu android auto nun bolero sürümüyle ilgisi yok doğrumudur.  bütün fabialarda telefon uygunsa çalışıyor demi.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] android auto için android telefon olması yeterli. Telefon uygunlugu diye birşey yok. Mirrorlink için mirrorlink uyumlu telefon gerekli ( oda android).

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;621068
@smtcglr android auto için android telefon olması yeterli. Telefon uygunlugu diye birşey yok. Mirrorlink için mirrorlink uyumlu telefon gerekli ( oda android).
[MENTION=15464]Baysun[/MENTION] android olması yetmiyor işte :D android in de 5.1 üstü olması lazım. 5.1 altındaki versiyonlarda çalışmıyor.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;621038
Hangi video da apple car play de video oynatıyor ? Paylaşırmısın ?

https://youtu.be/Kchi1Mf4gOw

Bunu Youtube sanmıştım ilk izledigimde ama USB den oynatiyormuş fakat ben USBden de video oynatamadim destekleyen versiyon varmidir bilemedim. İki tane Rusun paylaştigi bir video vardi orda sanki Carplay gibi baglayip yaptilardi ama onu bulamiyorum bulursam onu da paylasacam.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;621191

Bunu Youtube sanmıştım ilk izledigimde ama USB den oynatiyormuş fakat ben USBden de video oynatamadim destekleyen versiyon varmidir bilemedim. İki tane Rusun paylaştigi bir video vardi orda sanki Carplay gibi baglayip yaptilardi ama onu bulamiyorum bulursam onu da paylasacam.
Hocam bu komple bir arayüz. Sen bence iPhone dan vazgeç al bir android telefon herşeyin aktif olsun. Uğraşma iPhone ile. [emoji1]

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;621191

Arayuzu bile farklı fakat yazılımsal bişey olmalı yani boleroya müdahale edilmiş sanki bu videoda.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elemanın biri şu şekilde mirrorlink kullanmış deneyen oldu mu acaba ? Farklı yollar programlar kullanmış

[YOUTUBE]6i25-FWGus8[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;621597
Elemanın biri şu şekilde mirrorlink kullanmış deneyen oldu mu acaba ? Farklı yollar programlar kullanmış

Evet ben kullaniyorum bu sekilde. Tam kararlı çalışmasa da uzun yolda işe yarıyor.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] hocam sanirim amundsen bolero diye geciyor bunlar, hem kendinden navigasyonu hem de video oynatabilme olayi var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;621608
@smtcglr hocam sanirim amundsen bolero diye geciyor bunlar, hem kendinden navigasyonu hem de video oynatabilme olayi var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kendinden değil üstad telefondan yapıyor olayı. Zaten kendinden navigasyonlu versiyon satışı yokki :o

[MENTION=14361]Halilpdr[/MENTION] telefonunuzun modeli nedir ?

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;621597

mirrorlink destekleyen telefonda bu şekilde kullanılıyor. ben de eski telefonla kullanıyordum. ancak bu şekilde film vs. gibi bir şey açılmayacaksa ekranda hiç kullanışlı değil.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;621610
Kendinden değil üstad telefondan yapıyor olayı. Zaten kendinden navigasyonlu versiyon satışı yokki :o

[MENTION=14361]Halilpdr[/MENTION] telefonunuzun modeli nedir ?
Samsung s6