škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Voltol77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar
 Tekrar selamlar bir çözüm var sanırım ama henüz nasıl olduğunu bilemiyorum. Youtube da birsey buldum size yolluyorum muhakkak izleyin özellikle konu hususunda uzman arkadaşlar izlerse belki bir çözüm bulabilirler video üzerinden . yardım lütfen :)
 https://www.youtube.com/watch?v=9fQyjmWfZtQ

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Telefonum samsung j7 pro  ilk başlarda bir kaç denemem oldu fakat mirrorlink çalıştıramamdım.
 şuanda Android Auto tele indirip kulanıyorum oradada sadece navigasyon işimi görüyor.

Çevrimdışı Voltol77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gunaydın arkadaslar

Konu hususunda yardımcı olabilecek veya cozum bulan yok mu . Samsung Galaxy S8 de Lg mirror drive çalışmıyor. Yardım lutfen Yukarıda video paylastım yabancı bir arkadas sorunu cozmus ama nasıl cozdugu hususunda hiç bir fikrim yok. Yardım lutfen gercekten cok ihtiyacım var youtube ve tv ye arac ekranımda cok yol yapıyorıum...

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Voltol77;624993
Gunaydın arkadaslar

Konu hususunda yardımcı olabilecek veya cozum bulan yok mu . Samsung Galaxy S8 de Lg mirror drive çalışmıyor. Yardım lutfen Yukarıda video paylastım yabancı bir arkadas sorunu cozmus ama nasıl cozdugu hususunda hiç bir fikrim yok. Yardım lutfen gercekten cok ihtiyacım var youtube ve tv ye arac ekranımda cok yol yapıyorıum...

Bu videodaki herşeyi yapıyoruz ama birtürlü olmuyor. Hatta videolardan birinde arkadaş ilkinde olmazsa bidaha bidaha deneyin demiş. Nerdeyse 20 kere bile denediğim olmuştu. olmuyor olmuyor.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;624995
Bu videodaki herşeyi yapıyoruz ama birtürlü olmuyor. Hatta videolardan birinde arkadaş ilkinde olmazsa bidaha bidaha deneyin demiş. Nerdeyse 20 kere bile denediğim olmuştu. olmuyor olmuyor.

O videoda ilk mirrorlink ekranında
 - carmode
 - Lg Mirror Drive
kısayolları geliyor ekrana.

Bizde ise sadece carmode uygulaması geliyor. carmode'a basınca altında bir sürü uygulama ve LG Mirror Drive çıkıyor ki - bu Lg Mirror Drive çalışmıyor.

Videodaki başka bir yöntemle oluşturulmuş sanırım.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
LG, HTC, Sony gibi markaların mirrorlink uyumlu ekran yansıtıcı programları var. Bu sayede telefon ekranı, araç ekranına direkt olarak yansıtılabiliyor. Ancak Samsung ve Apple için böyle bir uygulama mevcut değil.

Telefonum Samsung Note 5. Zamanında bu işi çok denedim. Başarılı olduğum tek sefer var.
Sync navigasyon ile bir iki küçük program kurup mirrorlink ile araç ekranında başlattım. Geri tuşuna basınca telefon ekranının anlık bir şekilde göründüğünü fark ettim. Birkaç kere basınca ekran bembeyaz kaldı. İşlemi baştan alıp tekrar programı başlattım ve geri tuşuna tekrar bastım birkaç kez. Telefon ekranı kusursuz bir uyumla araç ekranına yansıdı. Youtube, Facebook, galeri, internette gezinme falan her şey yapılıyordu. Hatta hareket halinde film bile izledim internetten (ses araç hoparlöründen çıkıyordu)

Ama bu durum yalnızca küçük bir bug yüzünden oldu sanırım. Çünkü bir daha aynı şeyi hiç yapamadım.

Kısacası Samsung(birkaç modeli hariç), mirrorlink konusunda tam bir fiyasko. O yüzden çok da zorlamanın alemi yok.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sahinsevdik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim de telefonum s7 edge. Ben de bağlarken çok zorlandım. Ama sonunda basardım. Tabi çabuk kopuyor bağlantı. Ama birkaç kez deneyince tekrar bağlayabiliyorum. Sanırım sorun samsung mirrorlink 1.1 de. Ayarlar/Uygulamalar dan Samsung Mirrorlink e gidin. Devredışı bırak yapın. Güncellemeleri kaldırıp fabrika sürümüyle değiştirecek. Sonra tekrar etkinleştir yapın. Ben böyle çözdüm. Ama LG uygulaması stabil değil. Bağlantı çok çabuk kopuyor. Halbuki sygic daha stabil. Daha uzun süre bağlı kalabiliyorum.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahinsevdik;625047
Arkadaşlar benim de telefonum s7 edge. Ben de bağlarken çok zorlandım. Ama sonunda basardım. Tabi çabuk kopuyor bağlantı. Ama birkaç kez deneyince tekrar bağlayabiliyorum. Sanırım sorun samsung mirrorlink 1.1 de. Ayarlar/Uygulamalar dan Samsung Mirrorlink e gidin. Devredışı bırak yapın. Güncellemeleri kaldırıp fabrika sürümüyle değiştirecek. Sonra tekrar etkinleştir yapın. Ben böyle çözdüm. Ama LG uygulaması stabil değil. Bağlantı çok çabuk kopuyor. Halbuki sygic daha stabil. Daha uzun süre bağlı kalabiliyorum.

Devredışı bıraktıktan sonra ne yapılıyor  ?  Telefon kendi kendine birşey yapmadı  ?

Çevrimdışı sahinsevdik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tekrar etkinleştiriyorsunuz. Ama sakın Galaxy den güncelleme yapmayın. Siz telefonu kabloyla bağlayınca eğer telefonda bağlandı ekranı görünüyorsa mirrorlink tamam demektir. Sonra araçta LG ikonuna tıklayın. Altta 1:1 görününce telefona bağlanacaktır. Ama bazen kolay olmuyor. Olmazsa bir de araçtan uygulamaları kapat yapıp aynı işlemleri tekrarlayın.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: imotro;623982
Acaba yüklü aplikasyonların versiyonlarından mı kaynaklanıyor problem :
 - LG Mirror Drive
 - Car Mode For galaxy
 - Button Savior (non root)

Bunların versiyonları nedir sizin kullandığınız ?

button savior 2.4.1
LG mirrilor deve 1.2.1.2
car mode 5.1.21.3270637

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
lg g4 kullanıyorum telefonda mirrorlink özelliği yok . bağlantı kuramaz mıyım ? mirrorlink yerine başka programla bağlanmam mümkün mü ?

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16041]devran23[/MENTION] aracım nodeli nedir ? LG G4 ün mirrorlink desteği var. Aşağodaki linkten kontrol et istersen.
http://compatibilitylist.skoda-auto.com/

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;625402
[MENTION=16041]devran23[/MENTION] aracım nodeli nedir ? LG G4 ün mirrorlink desteği var. Aşağodaki linkten kontrol et istersen.
http://compatibilitylist.skoda-auto.com/

lg g4'ü seçtim şöyle bir şey çıktı detaylarında . benim telefonda android 6.0 var. 7.0 güncellemesi yayınlanınca mirrorlink gelecekmiş.
aracım 2017 süperb style paket.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2017, 22:30:24 Gönderen: devran23 »

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16041]devran23[/MENTION] hocam. Telefonunda aracında uyumlu gözüküyor. Aldığın mesajı istersen koy buraya ekran görüntüsünü bakalım fikir yürütelim