škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;625464
[MENTION=16041]devran23[/MENTION] hocam. Telefonunda aracında uyumlu gözüküyor. Aldığın mesajı istersen koy buraya ekran görüntüsünü bakalım fikir yürütelim

en kısa zamanda ekleyeceğim ilginiz için teşekkür ederim.

Çevrimdışı sahinsevdik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende bağlantıda sorun yok. Ama bağlandıktan sonra button saver da sıkıntı yaşıyorum. Sadece geri tuşu çalışıyor. Ana ekran ve açık uygulamalara basınca bağlantı kopuyor.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahinsevdik;625702
Arkadaşlar bende bağlantıda sorun yok. Ama bağlandıktan sonra button saver da sıkıntı yaşıyorum. Sadece geri tuşu çalışıyor. Ana ekran ve açık uygulamalara basınca bağlantı kopuyor.

Kullandığınız telefon marka/model ve Android yazılım versiyonu nedir ?

Çevrimdışı sahinsevdik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: imotro;625703
Kullandığınız telefon marka/model ve Android yazılım versiyonu nedir ?

S7 edge ve 7.0

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;625464
[MENTION=16041]devran23[/MENTION] hocam. Telefonunda aracında uyumlu gözüküyor. Aldığın mesajı istersen koy buraya ekran görüntüsünü bakalım fikir yürütelim

lg g4 . android versiyon 6.0 mirrorlink desteği yok .
bugün bağladım araca önce iki kere bağlantı koptu dedi sonra yeniden denedim"telefonda  mirrorlink desteği olup olmadığından emin olun " dedi.
sanırım lg g4'e nougat gncellemesi gelmeden smart link uygulamasını işlevsel kullanamayacağız.

Çevrimdışı Gokhan87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Android auto ile ilgili bir sorum var.
Bağlantı yaptıktan sonra haritayı açıyorum. Sesle yer bilgisi girmek istiyorum ancak başarılı olamıyor. Elle yazmak zorunda kalıyorum.
Bunun sebebi Türkçe ses algılama desteği olmaması mi?

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16041]devran23[/MENTION] hocam kablonu değiştirip dene. Orjinal telefonun kablosu varsa onunla dene.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;626578
[MENTION=16041]devran23[/MENTION] hocam kablonu değiştirip dene. Orjinal telefonun kablosu varsa onunla dene.

iki orijinal kabloyla denedim olmuyor bağlanmıyor.
telefon lg g4. android 6.0

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de çok uğraştım ama malesef düzenli olarak bağlanmak çok zor. Bazen hiç bağlanmıyor, bazen bağlanıyor, bazen sürüş sırasında bu app kullanılamaz hatası veriyor. Tam bir çözümü yok malesef

Çevrimdışı Halitsk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sanırım düzgün stabil şekilde kullanan yok. Benim telefon note 8 üç gün boyunca denedim ama hiç bağlanamadım.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halitsk;628307
Sanırım düzgün stabil şekilde kullanan yok. Benim telefon note 8 üç gün boyunca denedim ama hiç bağlanamadım.

Konuyu ben açmıştım. Orjinal kablo ile baglaniyorum. Sorunsuz kullanıyorum. Android Auto ile google maps yerine Waze harita da kullanabiliyorum

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: joyful;624755
Merhaba ben de aynı sorunu yaşıyorum, columbus 9.2 ekran samsung S8 plus telefonum var. LgMirrorDrive, Button Sovior, Car Mode yükledim ama bir türlü uygulamaları ekrana aktaramıyorum, sadece Car mode taki kısıtlı uygulamalar geliyor, umarım bir çözüm bulan çıkar şimdiden teşekkürler

Ilk videodaki kanalımda bir video daha var. Onu da seyredin. 1:1 düğmesi çıkması lazım. Mirrorlink uyumlu başka programlarda yukleyin. Onlarada tıklayın. Sonra "Appleri kapat"'ı seçin. Tekrar Lgmirridrive a tıklayın

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Halitsk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;628504
Ilk videodaki kanalımda bir video daha var. Onu da seyredin. 1:1 düğmesi çıkması lazım. Mirrorlink uyumlu başka programlarda yukleyin. Onlarada tıklayın. Sonra "Appleri kapat"'ı seçin. Tekrar Lgmirridrive a tıklayın

Dostum yapmadigim şey kalmadı ama note 8 ile bir türlü bağlanamadım. Birde bu konulardan az çok anlarım da ama olmadı hatta bolero 8 inç olan farklı araçlarda bile denedim olmadı. Lg mirrordrive dışında bir program lazım ya da samsung bu işe el atıp bir program yazıp sunmalı