škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halitsk;628720
Dostum yapmadigim şey kalmadı ama note 8 ile bir türlü bağlanamadım. Birde bu konulardan az çok anlarım da ama olmadı hatta bolero 8 inç olan farklı araçlarda bile denedim olmadı. Lg mirrordrive dışında bir program lazım ya da samsung bu işe el atıp bir program yazıp sunmalı

Video'daki yapılanların haricinde başka bir şey yapmadım. Yani sizin sorun nasıl çözülür açıkçası bilmiyorum. Belki Google'da "Note 8 mirrorlink" vs gibi araştırma yapılarak birşeyler çıkabilir. Dün istanbuldan Çerkezköy'e giderken yani araç hareket halinde iken Android Auto'dan mirrorlink'e geçiş yaptım. ve TV 'den haberleri açtım. Yani hiç araç durmadı.

Ha bir de ekran kilidi olarak şifre ve desen falan olmasın.Bağlantı sırasında telefon ekranında masaüstü görülmeli. Yani telefon kilitli olmasın. tüm izinler verilmiş olmalı. sorulduğunda.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android Auto'da "Google Haritalar" haricinde beta versiyonunda olan "Waze" harita aplikasyonu de kullanılabiliyor. Waze ile ilgili çektiğim video: https://youtu.be/G9w7NXODx1A

Not: Güneş altında ekranın tozlu olduğu sonradan farkettim:)

Çevrimdışı Halitsk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;628735
Video'daki yapılanların haricinde başka bir şey yapmadım. Yani sizin sorun nasıl çözülür açıkçası bilmiyorum. Belki Google'da "Note 8 mirrorlink" vs gibi araştırma yapılarak birşeyler çıkabilir. Dün istanbuldan Çerkezköy'e giderken yani araç hareket halinde iken Android Auto'dan mirrorlink'e geçiş yaptım. ve TV 'den haberleri açtım. Yani hiç araç durmadı.

Ha bir de ekran kilidi olarak şifre ve desen falan olmasın.Bağlantı sırasında telefon ekranında masaüstü görülmeli. Yani telefon kilitli olmasın. tüm izinler verilmiş olmalı. sorulduğunda.

Telefonu bagladigimda telefon ekranında mirrorlink ile aracınıza bağlı şeklinde bir uyarı var yani telefon ekranı kararıyor

Çevrimdışı ogzylmz_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
android auto ile baglantı sagladım falan mirrorlink ile baglantı saglamayamadım . telefonum huawei p10 plus  :(

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2016 model superb aldim ancak android auto yu baglayamadim smartlik var bende ancak android auto  mirrorlin car play bnde gri gozukuyor  acaba akrifmi  degil bu konu hakkinda yardimci  olursaniz cok memnun olurum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yaa  su  android auto olmuyor lutfen bi yardim edin neyaptiysamcolmadi  cihaz bir turlu eslesmiyor cihaz listesinde cihaz yok gozukuyor neyapmam lazim

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Adil kandaz;629335
Yaa  su  android auto olmuyor lutfen bi yardim edin neyaptiysamcolmadi  cihaz bir turlu eslesmiyor cihaz listesinde cihaz yok gozukuyor neyapmam lazim

Telefonunuza android auto yüklediniz mi?
Yükledikten sonra usb kablo ile bağlamak dışında bir şey yapmıyorsunuz.

Çevrimdışı Adil kandaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Android autoyu yukledim  ancak cihaz eslesme yok diyor  kablodanmi  yoksa anlamadim gitti bir turlu kafayi yiyecem valla neyaptiysam olmadi  pragrami yukledim kurdum hersey aktif ama yok olmuyor

Araci bagladigimdacandroid auot telefonda aciliyor hemen ancak araca yansitamiyorum  neyapmam lazim

« Son Düzenleme: 09 Aralık 2017, 08:21:12 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı kamilcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Adil kandaz;629413
Android autoyu yukledim  ancak cihaz eslesme yok diyor  kablodanmi  yoksa anlamadim gitti bir turlu kafayi yiyecem valla neyaptiysam olmadi  pragrami yukledim kurdum hersey aktif ama yok olmuyor

Araci bagladigimdacandroid auot telefonda aciliyor hemen ancak araca yansitamiyorum  neyapmam lazim

Kablo çok önemli bağlantıda...Orjinal kablo ile denerseniz başarılı olacaktır. Mirrorlink ile ilgili sıkıntı yaşıyorum ancak androidauto ile kolayca bağlanıyor. a7kasa octavia var bolero8'' ekran mevcut.
Mirrorlink yaptığımda da LGdrive geliyor ama aşağıda yer alan 1:1 ekrana tıklayınca kararmış olarak kalıyor...Umarım bir çözüm bulunur ve bizerde kullanabiiriz

Çevrimdışı harunresitz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracim superb prestige paket 2017 7.ay uretimi. Kullandigim telefonlar note8 ve huawei p9 lite. Iki telefonla da baglanamadim. Aracta mirrorlink menüsü aktif gorunmuyor, note8 de mirrorlink menusu acilmiyor. Ne yapsam bilemedim.

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
samsung s8 veya note 8 kullanan arkadaşlar, mirrorlinkle bağlanıp diğer uygulamaları kullanabiliriz ancak telefonumuzu rootlamak lazım, root yapıldıktan sonra android my tools pro diye bir program var, mirrrorlinkte kullanmak istediğimiz uygulamaları seçebiliyoruz. garantiyi bozduğu için ben yapmaya cesaret edemedim. eğer rootlanmış cihazı olan varsa deneyebilir mi?

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar LG programına gerek yok aracım 2017 kasım üretimi car mode yeterli mirror link için. telefonum s7 edge

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
samsung c9pro aldım mirrorlinke bağlanıyor fakat ekran yansıtmak için lg mirrordrive kullanıyordum fakat artık oda ekran aktarmıyor iyi bir program lazım.

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam telefon modelinizle ilgili. Benm 2017 comfort aracımda mirrorlink ve android auto sony z1 telefon ile bağladım. Ancak mirrorlink hareket halindeyken çalışmıyor. Navigasyon içinde android auto ile bağlanıp haritalar kullanabilirsiniz. Android auto bağlantı için telefonda uygulamayı açtıktan sonra android auto bağlantıyı seçin.
Yoksa aracınızda smartlink özelliği aktif halde