škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;635934
Bire bir aynı sorunu yaşıyoruz hocam

Birçok video izleyip farklı farklı uygulamalarda da denedim yine olmuyor,  inşallah bir çözüm buluruz

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;635936
Birçok video izleyip farklı farklı uygulamalarda da denedim yine olmuyor,  inşallah bir çözüm buluruz

Acaba bizim telefonlarda mirror link özelliği yok mu ben onuda bulamadım

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;635939
Acaba bizim telefonlarda mirror link özelliği yok mu ben onuda bulamadım

Yok hocam mirrolink özelliği var, ayarlar-cihaz bağlantısı altında Mirrorshare olarak bulabilirsiniz.

Zaten hocam olmasa ben Lg nin uygulamasınıda görmez diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;635940
Yok hocam mirrolink özelliği var, ayarlar-cihaz bağlantısı altında Mirrorshare olarak bulabilirsiniz.

Zaten hocam olmasa ben Lg nin uygulamasınıda görmez diye düşünüyorum.

Emin misiniz? Ben onun Huawei ler arasında veri aktarımı diye okumuştum sanırım

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Bi program buldum birazdan deneyeceğim arabada. İşe yararsa buradan bilgi veririm

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;635943
Eminim hocam, tv ye aktarım yapıyorum bu şekilde.

Hocam merhaba. Sanırım bizim telefonlarda mirror link özelliği yok. Araba bu şekilde uyarı verdi çünkü

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;635981
Hocam merhaba. Sanırım bizim telefonlarda mirror link özelliği yok. Araba bu şekilde uyarı verdi çünkü

Öyleymiş hıcam, bende huawei ye yazmıltım problemi onlarsa mirrorlink özelliği olmadıpını ilettiler, mirrorshare özelliği ile tv ye görüntü aktarılabiliyoemuş bunu hatta bugğn yine yaptım.

Ancak bizim sorun ile ilgili mirrorlinkten yapamasakta andorid auto üserinden bazı programlarla en azından youtube u falan açabiliyor olmamız lazım youtube da bunun videolarıda var acaba bu durumda da mı mirrorlink gerekiyor anlamadım gerçekten

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;635988
Öyleymiş hıcam, bende huawei ye yazmıltım problemi onlarsa mirrorlink özelliği olmadıpını ilettiler, mirrorshare özelliği ile tv ye görüntü aktarılabiliyoemuş bunu hatta bugğn yine yaptım.

Ancak bizim sorun ile ilgili mirrorlinkten yapamasakta andorid auto üserinden bazı programlarla en azından youtube u falan açabiliyor olmamız lazım youtube da bunun videolarıda var acaba bu durumda da mı mirrorlink gerekiyor anlamadım gerçekten[/QUOTE
Valla bi araştırmak lazım. Ama bence mirror link özelliği olmalı gibi

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;635990
Alıntı yapılan: cenk_139;635988

Ancak bizim sorun ile ilgili mirrorlinkten yapamasakta andorid auto üserinden bazı programlarla en azından youtube u falan açabiliyor olmamız lazım youtube da bunun videolarıda var acaba bu durumda da mı mirrorlink gerekiyor anlamadım gerçekten[/QUOTE
Valla bi araştırmak lazım. Ama bence mirror link özelliği olmalı gibi

Aynı fikirdeyim bende, araştırıyorum ben :) inşallah bir çözüm buluruz

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle Bi telefonda nasıl olmaz şok içindeyim Valla. Hocam Bi yol bulursan buradan paylaşmayı unutma lütfen

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;635992
Böyle Bi telefonda nasıl olmaz şok içindeyim Valla. Hocam Bi yol bulursan buradan paylaşmayı unutma lütfen

Tabii ki paylaşırım, bilgi paylaştıkça güzeldir hele bir bulalım :)

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu eziyetin bitmesi için skoda ya mail atılsa bir işe yarar mı acaba? Bir telefonu mirrorlink üzerinden bu kadar insan bağlayamıyor? Yok lg mirrorlink indir yok onu yap bunu kapat. Göbeğimiz çatladı yeminle.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha emekleyen bir teknoloji. Skodaya gidersen hareket halinde açık olan fonksiyonları görünce gene işlem yapmazlar güvenlik gerekçesi ile.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;635992
Sony Xperia z3 z5 ve z5 premium. Araca bagladiginiz anda ekranı komple verir. Hiçbirsey yapmanıza gerek yok.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi