škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia delik desik...istanbul dolu yagmuru

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Soylenicek bir sey bulamiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;620471
Soylenicek bir sey bulamiyorum

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Geçmiş olsun. Doğaya karşı çaresiz kaldığımız bir andı.. bulunduğum semtte de dolu yağdı, parçalar oldukça iriydi.. camları kırılan pekçok ev oldu, ancak, yine de sizinki kadar yoğun olmadı sanırım.. biraz ıslanmayı göze alıp, aracımı bir ağacın altına çektiğimde, dolu yağışı bitmişti.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam siz nerede oturuyorsunuz. ben buyukcekmecedeyim, ama boyle dolu yagmadi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Üsküdarda oturuyorum. Şunu net bir şekilde söyleyelim tüm araçlar içinde en çok hasar gören benim fabiaydı.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam cidden büyük geçmiş olsun. avcılar'da oturuyorum ben buraya şiddetli yağmamış demek ki bir hasar yok aracımda.

bunun tamiri nasıl olur ki o konuda bir bilginiz var mı? boyamadan hallolur inşallah.

Çevrimdışı AlvaroFabia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ünalan'da oturuyorum. Arka cam kırık, ön cam çatlak, ön sağ fark kırık. Ve tabiki birçok yerinde göçükler var. Servisten ne ara randevu alıp yapabileceğiz bakalım.

Göçükler için vakumlama yapıyorlarmış galiba, öyle dediler o yüzden için rahatladı dümdüz oluyormuş yine. Yine de birisi onaylarsa sevinirim :).

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tamiri konusun hakkinda suanlik fikrim yok. Yarin maslak sanayiye gidecegim. Vakumlanabiliyorsa vakum yaptiricam veya satisa yonelicem

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun! Ümraniye'de de "başımıza taş yağacak" sözünü doğrularcasına evin bir camı ve aydınlatma camları kırılarak atlattık şükür. Yeni binaların cepheleri sanki savaş çıkmış, ateş edilmiş gibiydi. Araba Küçükyalı tarafta olduğundan oradaki dolu az ve etkisizdi.

Tabiatın intikamı acı olur!

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AlvaroFabia;620482
Ünalan'da oturuyorum. Arka cam kırık, ön cam çatlak, ön sağ fark kırık. Ve tabiki birçok yerinde göçükler var. Servisten ne ara randevu alıp yapabileceğiz bakalım.

Göçükler için vakumlama yapıyorlarmış galiba, öyle dediler o yüzden için rahatladı dümdüz oluyormuş yine. Yine de birisi onaylarsa sevinirim :).

Hocam geçmiş olsun. Ben de Ünalan'da oturuyorum. O sırada Ataşehir'den işten çıktım araba ile Bostancı civarında bir ağacın altına sığındım. 5-10 dakika bekledim dolu etkisini kaybettikten sonra devam ettim. Benim araçta bir sıkıntı yok şükür. Sabah sağına soluna baktım ama bizim sokaktaki 10-15 aracın camları kaportaları gitmişti. Büyük geçmiş olsun hepimize. Bu arada evim Ruşen Sokak'ta.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun :( kaskonuz vardır umarım

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Allah beterinden saklasın üsküdar merkezdeyim bende böyle birşeyi ilk defa görüyorum kayısı büyüklüğünde buz parçaları yağdı resmen mantolama yapılan binalar delik deşik arabaların camları patladı kaportalar malum zaten çok şükür aracımda tek bir ezik yok dışarda olmasına rağmen apartman siper oldu bir nevi ancak tam karşımda park eden aracları görünce insan üzülüyor Allah beterinden saklasın maddi hasar hat safada cana gelmesin ne diyelim

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun. Araçtaki göçükler vakumlama yöntemi ile düzeliyor. Vakumlama ile olmayanı da gerdirip düzeltiyorlar, sıkıntı olmuyor. Benim araçta da cam tavan var, en çok korktuğum bu kadar büyüklükte dolu yağışı. Her şeyi parçalıyor. Tekrardan geçmiş olsun.

Doğa çok acı şekilde intikam alıyor. İstanbul gibi büyük şehirleri daha çok betona boğdukça, daha çok insan yığdıkça yaşanmaz bir hal alıyor. Yağmur yağıyor, yağmuru emecek toprak yok, her yeri su basıyor. Ne yazık ki ülkemiz küresel ısınmadan da en fazla etkilenen ülkelerden biri oldu. Biliyor musunuz bilmiyorum ancak, Türkiye artık yarı  tropik iklime geçiş yapıyor. Yani ani yağışlar ve ani kuraklıklar yaşanacak. Muson yağışları gibi sel baskınları vs.

Çevrimdışı AlvaroFabia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adviser;620505
Hocam geçmiş olsun. Ben de Ünalan'da oturuyorum. O sırada Ataşehir'den işten çıktım araba ile Bostancı civarında bir ağacın altına sığındım. 5-10 dakika bekledim dolu etkisini kaybettikten sonra devam ettim. Benim araçta bir sıkıntı yok şükür. Sabah sağına soluna baktım ama bizim sokaktaki 10-15 aracın camları kaportaları gitmişti. Büyük geçmiş olsun hepimize. Bu arada evim Ruşen Sokak'ta.

Teşekkürler herkese. Dün gece Ergo'dan çekici isteyip Erel Oto'ya çektirttim fakat sabah servisi aradığımda Skoda ile anlaşmamız yok dendi. Halbuki Ergo'nun hem bana önerdikleri seçeneklerde hem de internet sitelerinde anlaşmalı olarak gözüküyor. Sabah yine arayıp Maltepe'deki Aykan Otomotiv'e çekmek üzere tekrar anlaştık. Bakalım işin içinden çıkabileceğiz mi?